Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seria Oddworld powraca!

48 postów w tym temacie

Tak pamiętam Abe''a z lat jeszcze PSX grało się w to, i miło wspominam Oddworld :) będę czekał, żeby tylko podali że na PC też wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość pisze, że grało w Oddworlda na PC, a ja nawet nie wiedziałem, że na tę platformę to wyszło. Na szczęście miałem przyjemność grać na moim (już popsutym :() PSX''ie. Ta seria miała niesamowity klimat i grywalność. Zawsze zbierałem się z chłopakami i graliśmy do straty życia. Ahh miło było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musze w koncu zobaczyc jak wyglada Oddworld Stranger''s Wrath i Much''s Oddysey
z niecierpliwoscia czekam na kolejna gre w swiecie Oddworld

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, czytając tego Newsa ! Mój ukochany Abe''s (Po mojemu po prostu Abeś :D) wraca ! Czytając nagłówek newsa zbiegłem na dół szybko powiedzieć rodzicom o kontynuacji. W Abesia pogrywałem godzinami ! W części które grałem to Abe''s Odysee i Abe''s Exodus. Bardzo fajna gra ! Czekam na tą kontynuacje jak na żadną inną ! Na prawdę ! Jestem tak zadowolony, że zrobię wszystko żeby to mieć ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łaa! Zaskoczyli mnie pozytywnie :)

Pamiętam, jak jeszcze jako 5 latek bałem się grać w demo Oddworld: Abe''s Exoudus na PSXa, bo zawsze się bałem tej przeraźliwej muzyki i jego głosu, jak mówił "follow me" ;-) Kurcze, to były piękne czasy. Nowego Abe''a, o ile na Playstation 3 ukaże się na 100% kupie. Na pewno będzie to bardzo fajna gra, świetnie, że postanowili tworzyć kolejną grę z tej serii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochany Abe. Jedna z tych gier, która ostro zakorzeniła mi się w pamięci, będąc 8-10 letnim dzieckiem. Na co nie wyjdzie, będę musiał to mieć!
Myślę, że nie sknocą następnej serii, nie jest to typowa firma casual itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde, 2 pierwsze Oddworldy (w inne nie grałem) były świetne, ten świat i klimat... ach... to były czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super!
Bardzo podobały mi się poprzednie część Oddworld''a, mam nadzieję że nowa gierka będzie równie interesująca i wciągająca co poprzednie jej odsłony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta wiadomość mnie zelektryzowała. Przegapiłem ją za pierwszym razem i trafiłem na nią dopiero teraz, przy okazji innego artykułu. Mam nieśmiałą nadzieję, że może wydadzą konwersję Munch''s Oddysee na PC, ale przede wszystkim cieszę się, że Quintology ma znowu szansę na ukończenie i to tym razem na PC. Ja kupuję na pewno.
Jednocześnie stawiam na to, że powstanie MMO w świecie Oddworld. Jakiś czas temu zupełnie niezależnie naszła mnie myśl, że cudownie byłoby zanurzyć się w tak bogatym, ogromnym pięknym i zarazem niepokojącym świecie. To wspaniały seting. Jednocześnie znając nieszablonowość i orginalność twórców z OI, małe jest ryzyko, że zrobiliby z czegoś takiego tępy grindfeast typu WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre komentarze do tego newsa mnie rozwalają , jak może nie znać tak dobrej klasyki... Oddworld to wspaniała seria gier zręcznościowych , która na trwała zapisała się na kartach historii zręcznościowych gier. Z wielką radością zagram w kolejne gry z tej serii i jestem pewny że będą to kolejne świetne gry w które na pewno warto będzie zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować