Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź Diablo 3? Nic z tego

37 postów w tym temacie

Doceniamy jednocześnie, że społeczność jest zainteresowana tym, by seria Diablo była kontynuowana. Zdecydowanie podzielamy to zainteresowanie"

Cierpliwość powinna wynagrodzić nam oczekiwania na Diablo III :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że te dwa ogłoszenia to : 1- Assassin''s Creed 2 (ubisoft powiedział że ma 2 tajne projekty oba są kontynuacjami ) A 2- hehe chyba każdy wie , potwierdzenie GTA 4 na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

było do przewidzenia. jak już pisałem, wolę stare, ale jare D2 niż spartaczone D3 bez klimatu.

@gothix13
są dwie opcje - GTA IV będzie na PC, albo sobie kupisz konsolę. przestańcie smęcić! ja też czekam na GTA IV PC, ale i tak to nic nie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA GTA GTA GTA, tylko to siedzi w mojej głowie. Ale co nam da taka informacja ? I tak pewnie powiedzą, że będzie gotowa w listopadzie, potem przeciągną, przełożą i GTA IV na pc wyjdzie za min. rok ;/ Nie wytrzymam i kupie pierwszą w moim życiu konsolę... specjalnie dla tego produktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i macie swoje Diablo III. :D

Swoją drogą - "sierpniowy numer"?! Przecie jeszcze nie ma czerwca, a oni już za miesiąc wydają numer z sierpnia. Niezły harmonogram. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 14:58, szypek26 napisał:

było do przewidzenia. jak już pisałem, wolę stare, ale jare D2 niż spartaczone D3 bez klimatu.


A znasz jakakolwiek gre Blizzarda, ktora nie ma klimatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być naprawdę prawdziwym idiotą by sobie kupić konsolę dla jednej gry... Nawet dla MGS4 i FFXIII nie kupię PS3. Trzeba jeszcze twardo stąpać po ziemi panowie, a nie tylko grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo osób obstawia GTA IV na PC, w sumie żadna inna tak ważna wiadomość nie przychodzi mi na myśl, więc... miejmy nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 15:50, red1939 napisał:

Trzeba być naprawdę prawdziwym idiotą by sobie kupić konsolę dla jednej gry... Nawet
dla MGS4 i FFXIII nie kupię PS3.


Możesz nie obrażać milionów ludzi na całym świecie? Konsolę kupuje się właśnie dla gier, a o wyborze tej czy innej platformy decydują tytuły na jej wyłączność. Chcę w nie zagrać? Kupuję. Nie? To nie, świat się nie zawali.

A Diablo 3 będzie pewnie hardware-sellerem nowych kart graficznych i procesorów w takim samym stopniu, w jakim Too Human czy Killzone 2 będą system-sellerami konsol tej generacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 16:02, Renor Mirshann napisał:

> Trzeba być naprawdę prawdziwym idiotą by sobie kupić konsolę dla jednej gry... Nawet

> dla MGS4 i FFXIII nie kupię PS3.

Możesz nie obrażać milionów ludzi na całym świecie? Konsolę kupuje się właśnie dla gier,
a o wyborze tej czy innej platformy decydują tytuły na jej wyłączność. Chcę w nie zagrać?
Kupuję. Nie? To nie, świat się nie zawali.

A Diablo 3 będzie pewnie hardware-sellerem nowych kart graficznych i procesorów w takim
samym stopniu, w jakim Too Human czy Killzone 2 będą system-sellerami konsol tej generacji
;)


Kiedy w końcu wyjdzie, oczywiście ;) To miał być edit, sorry za podwójnego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To była kolejna plotka, która miała jakże ogromny potencjał, aby stać się rzeczywistością...

Nie no, ostatnio to coś ludzie do Diablo 3 wszystko kojarzą, jak by coś tam pasowało, to już krzyk, że zapowiedź/potwierdzenie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej tracę nadzieję na na III część gry , widać twórcy postanowili wyłącznie poświęcić się dla StarCrafta może to i dobrze, lecz miejmy nadzieje że Blizzard nie zapomni o fanach starego dobrego Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opcji jest kilka. Prawdopodobnie będzie to o GTA IV jak wspominaliście i DNF, ja osobiście wolał bym wzmiankę o Gothic 3: Forsaken Gods i Splinter Cell ConViction. To może być ta druga tajna broń Ubi obok AC 2 bo o PoP IV już słychać, a o SC V ostatnio ucichło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować