Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź Diablo 3? Nic z tego

37 postów w tym temacie

Jestem rozdarty ;] Z jednej strony chciałbym i Warcrafta IV i Diablo III... ale z drugiej...trochę to takie... dziwne, że Zamieć już od bardzo, bardzo dawna nie stworzył nic nowego tak naprawdę, a leci na swoich starych licencjach. Nie to żeby nie lubił ich światów, przeciwnie, są dla mnie kultowe, ale zobaczyl bym też coś nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak miałem dobre przeczucie, że to kolejna fałszywa plotka na temat zapowiedzi Diablo III w stylu "wielkiego odliczania do 1 maja". Mam też nadzieję, że kiedyś będziemy mogli zobaczyć kolejną część Diablo, na którą będzie warto czekać poczekać jeszcze jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha, najpierw niech starcrafta 2 skoncza. Pewnie wczesniej niz po starcraftem nie bedzie(o ile wogole zrobia ale znajac Blizza, jak najbardziej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem, że to nie będzie zapowiedź Diablo 3? :P Miałem nadzieję, że to jednak będzie ten tytuł, lecz jednak moje pierwotne założenie było słuszne. Lepiej skupmy się nad odpowiedzią na pytanie: "co się kryje pod tymi niespodziankami?". Może będą to zapowiedzi dwóch super-tajnych produkcji, o których istnieniu nawet nie byliśmy świadomi? Może chodzi o zapowiedź GTA4 na komputery PC? Albo to beta-testy prawie ukończonego Dragon Age? To może być wszystko i mam nadzieję, że nie okaże się, że te tytuły-niespodzianki okażą się jakimiś tworami w s tylu Simsów lub gier od EA Sports.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek dla wielu "słabo" to nie zabrzmi, wydaje mi sie ze to moze byc cos zwiazane z GW2.
PC Gamer juz wiele razy jako pierwszy ujawniał informacje związane z GW.
Poza tym niedlugo ma byc beta, a do tej pory ujawniono tylko skrawki informacji.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

red1939, zanim coś napiszesz to sie zastanów dwa razy.

Raz, obrażasz mnie i wielu ludzi mimo, że ja Cie nie obraziłem.
Dwa, to jesteś i piszesz na witrynie dla graczy i chodzi tu o gry a nie o twarde stąpanie po ziemi jak Ty to napisałeś.
Nie chcesz to nie kupujesz, a jak kogoś stać i chce to jego sprawa - nie Twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chcę KotOR 3 a resztę mam gdzieś ;P A fani Diablo niech nie smęcą, przynajmniej mają zapowiedzianą kontynuację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując Killerów 2-óch, "nie ucina się kurze złotych jaj". Jak nie pismo, to blizzardowa impreza, jak nie impreza to inna okazja... Diablo 3 powstanie czy tego chcemy, czy nie, a na razie pozostaje cierpliwe czekanie na zapowiedź ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GtA GTA GTA!
Jestem wręcz pewien, że to będzie GTA!
OBYYY!
Już niedługo!
Mam nadzieję, że szanowny Gram.pl poinformuje nas co napisał PC Gamer? ]:)>
XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duke Nukem 4never ... dobre wlaśnie wymysliles tytuł który gra powinna w 100% dostać ... popieram ;) 4never :D
a o D3 nie bójcie się, bo Zamieć nie zniszczyła jeszcze żadnej swojej gry :) a co do postu Pana red1939.. skoro jesteś za ideologią " NIE GRAJMY W OGÓLE TYLKO ŻYJMY PRAWDZIWYM BRUTALNYM ŻYCIEM" to po co w ogóle wchodzisz na gram.pl ?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wcale nie liczyłem na Diablo III, szczerze... Może to będzie... Czy ja wiem, GTA IV na PC? Ale mają być dwa njusy... To może jeszcze nowy Quake. Szczerze nie mam pojęcia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 15:44, Thor napisał:

> było do przewidzenia. jak już pisałem, wolę stare, ale jare D2 niż spartaczone D3
bez klimatu.

A znasz jakakolwiek gre Blizzarda, ktora nie ma klimatu?

masz rację - nie. ale wiesz, boję się o ewentualne schrzanienie d3 :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 16:02, Renor Mirshann napisał:

> Trzeba być naprawdę prawdziwym idiotą by sobie kupić konsolę dla jednej gry...

Dnia 23.05.2008 o 16:02, Renor Mirshann napisał:

Możesz nie obrażać milionów ludzi na całym świecie? Konsolę kupuje się właśnie dla gier



Hah, dobre. Grunt to ukryć swoją głupotę w tłumie milionów ludzi. Wtedy jakoś mniej boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować