Zaloguj się, aby obserwować  
Kacapter

Jetix vs. fox kids

135 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2010 o 12:49, donard napisał:

> ciah
Zapomniałeś o Gęsiej Skórce. Też było niezłe. BTw. Fox kids był najlepszy.teraz już wyrosłem
ale pooglądał bym kilka odcinków ludwiczka :P

racja racja, ale teraz, to w sumie Ludwiczka, Kota Ika, i kleszcza bym obejrzał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 18:22, Artururro930 napisał:

Ja wychowywałem sie na pokemonach i troszke na dragon ballu teraz oglądam na bierząco
anime naruto


"bierząco"...
Pewnie masz z 10 lat, bo nawet pisać nie umiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubiłem obie stacje, ale F-K będzie ciut lepiej zapamiętane, bo tam było Anime Eskadra Orła jak pamiętam, przyznam że Anime na Jetix, to nie taki zły pomysł ale mogli te poprawki zrobić, bo kiedy dowiedziałem w jednym odcinku naruto się nazywa że mój (Idol :P), Shimaru Nara(to ostanie poprawne) to normlanie chciałem rzucić pilotem w telewizor i powiedzież TO JEST SHIKAMARU!!!!, albo Neji czytane jak się pisze, ale i tak mnie się spodobał problem był że zalatywało powtórkami, zanim nowsze odcinki dodali, ostani odcinek jaki obejrzłem a zaraz NAJLEPSZY jaki widziałem odcinek był z maską Kakashiego.


Co tam jeszcze bardzo mnie się spodobało na jetix a tak, Serial Mroczna Przepowiednia(Dark Oracle) Złaszcza beka była kiedy to, musieli samochód Emmett,a ukraść aby zmienić wydarzenie z komiksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 12:06, Pablo1989 napisał:

Co tam jeszcze bardzo mnie się spodobało na jetix a tak, Serial Mroczna Przepowiednia(Dark
Oracle) Złaszcza beka była kiedy to, musieli samochód Emmett,a ukraść aby zmienić wydarzenie
z komiksu.

Ten serial był genialny. Oglądałem go zawsze nawet powtórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 12:49, donard napisał:

Sądziłem że ludwiczek to postać fikcyjna.

Nie ma to jak się dowiedzieć o takiej rzeczy z demotywatorów... No nic, lepiej późno niż wcale. ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to Jetix ale FoX KiDs też słabe jest:P Jedyna bajka the best jaką oglądam koło 23 leci to Ed Edd i Eddy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu nikt nie wspomina Motomyszy z Marsa to bajka była ciekawa z samej idei. Świat według Ludwiczka, Szalony Jack, Adamsowie, wiele było fajnych. Miałem nawet czapkę Fox Kids.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam oglądam co popadnie na Jetix , Jetix Play i innych tego typu kanałach xD

W końcu "Wieczna Młodość" xD :D

Ogółem lubię Się nie raz odprężyć przed TV nie tylko oglądając filmy na kanałach typu TVN itp.:

Niektóre Filmy/Bajki na Jetix i innych tego typu programach są o wiele lepsze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że genialny Jetix przekształcił się w Dinsey XD :\ Ach,jeszcze pamiętam te tony śmiechu gdy oglądałem "Ach ten Andy"... Tera znowu zaczeli puszczać,ale to już nie to samo :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto nie wychował się na Fox Kids ma po prostu.. pecha :). Pamiętam te godziny przed telewizorem oglądając różne bajki na FK. Aktualnie na kanałach typu Cartoon Network bądź Disney nie ma nic ciekawego, sama przemoc. Nikt nie produkuje już takich bajek jak "Ludwiczek", "Ach ten Andy" bądź "Jam Łasica". Pamiętacie to wszystko? Albo "Johnny Bravo", "Scooby Doo". Coś wspaniałego :).

Dobrze, że można oglądać jeszcze te bajki online. Nie mniej jednak martwi mnie, na czym się przyszłe pokolenia wychowają. Teraz w ogóle nie widać dzieci na placach zabaw, siedzą w domu i grają w gry komputerowe w typu GTA, a nieświadomi (a może świadomi?) rodzice im na to pozwalają. Nie wiem czy to jest normalne jak dla przykładu taki 10 latek gra w taką grę. W szkołach nie ma już żadnego Metal Tazo, Pokemonów tylko dzieci cały czas grają na DS''ach bądź PSP. Co za dziwne czasy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować