Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2010 o 20:14, kuba9876543210 napisał:

For free? ;-)
Jesli tak, to byl bym chetny na Episode 1.


Za free to może nie :) Ale za np. 10 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to raczej nie. Bo na jednym koncie juz mam wszystkie HL, ale na drugim teraz chce uzbierac (oczywiscie bez placenia :D).
btw. teraz chyba za 10zl samego EP1 nikt nie kupi, ja podstawke (gift) za 8zl sprzedalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 20:25, kuba9876543210 napisał:

btw. teraz chyba za 10zl samego EP1 nikt nie kupi


Ja akurat miałem na myśli 10zł za pakiet :) Ale, as you wish :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam oryginalnego szalika firmy Nike klubu FC Barcelona. Gdzie mogę taki nabyć ? Na allegro nie znalazłem, u mnie w mieście jest wiele sportowych sklepów, ale w żadnym takiego ów nie znalazłem ;] Jeżeli znacie jakiś polski sklep gdzie mogę go zakupić, to proszę o namiary ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 18:47, sliski_wojtas napisał:

Szukam oryginalnego szalika firmy Nike klubu FC Barcelona. Gdzie mogę taki nabyć ? Na
allegro nie znalazłem, u mnie w mieście jest wiele sportowych sklepów, ale w żadnym takiego
ów nie znalazłem ;] Jeżeli znacie jakiś polski sklep gdzie mogę go zakupić, to proszę
o namiary ;DD


Między innymi tutaj : http://www.iss-sport.pl/shop,show,5295 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 12:42, wawrzyniak40 napisał:

Kupię TESIV: Oblivion - edycja premierowa bądź kolekcjonerska. Jako, że jestem kolekcjonerem
interesuje mnie tylko stan idealny.


A czy przypadkiem Ty jakiś czas temu nie pozbywałeś się tutaj premierowego Obliviona (i to w tym bogatym wydaniu z poradnikiem i przewodnikiem) wraz z dodatkami i w idealnym stanie dosłownie za grosze? Tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37543&pid=635 . Trochę to dziwne, choć czasami człowiek z czasem zaczyna pewnych interesów żałować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nawet nie wiesz jak bardzo żałuje sprzedaży/wymiany (nie pamiętam) tamtej edycji... :(
Na allegro jest kilka ale ich stan pozostawia wiele do życzenia.

Ponawiam zapytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 18:40, Baluk25 napisał:

Chce ktoś kupić Fallout 3 edycje kolekcjonerską w folii na xbox360?


Ile sobie liczysz? Co prawda mam PS3, ale pudełko to samo ;). Ostatecznie - ile za samo pudełko z bajerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 15:21, Baluk25 napisał:

Sorry, ale samego pudełka nie sprzedaje, możesz kupić razem z grą i sprzedać potem grę
:P.
Pisz pod 9071292


Ile byś sobie żądał za to :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 20:21, sliski_wojtas napisał:

Napisałem, że chodzi mi oryginalny Nike a na moje kaprawe oko to nie jest Nike, a tak poza tym to gównianie ten wygląda ;]


A co to za różnica? Nike, Reebok, Adidas - jedna dupa (względem szalika). Na szaliku znak Nike to chyba dla szpanu aby... Jeżeli jesteś kibicem barcy to powinien interesować cię bardziej wygląd tego szalika niż marka. Czasami (czasami!) jakaś nieznana marka jest lepsza pod względem jakości niż potężna firma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się