Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Witam. Mam na sprzedaż GameBoy''a SP, jest to wersja Kingdom Hearts, dokładnie taka jak na tym obrazku:

Do GameBoya posiadam ładowarkę i 6 gier. Są to:
Kingdom Hearts Chain of Memories
Pokemon Sapphire Version
Tony Hawk''s Pro Skater 4
Medabots
Harry Potter and the Goblet of Fire
Digimon Battle Spirit 2

Jeżeli jest ktoś owym zestawem zainteresowany to chętnie zrobię zdjęcia dla tej osoby. Za zestaw nie chcę dużo (cena do negocjacji). Jeżeli macie jakieś pytania/oferty proszę pisać w tym temacie, na PW bądź na gg.1999260

20110427122636

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 20:57, Baluk25 napisał:

Po ile Episodes?
I tak z ciekawości Dead Rising też po ile? : >


Offer, pisałem że ceny dość niskie ze względu iż już przeszedłem gier nie kolekcjonuje, a napaliłem się na PSP.
Po prostu co łaska, dodam tylko że wspierasz szczytny cel jakim jest zakup mojej nowej konsolki, a co za tym idzie będzie to powodowało uśmiech na mej twarzy przez bardzo długi czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddam za darmo preorder Wiedźmina 2 EK seria numerowana. Niestety nie mam kasy na to a szkoda by się zmarnował egzemplarz numerowany i to z w miarę niskim numerem, już nie do zdobycia.


Jedyne co trzeba mi dopłacić to za koszt dojechania do sferisa no i za wysyłkę do osoby która się zdecyduje.

Możliwy odbiór osobisty w Lublinie.

GG: 8339104


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania jeden klucz na zamknięte beta testy gry Age of Empires Online, osoba chętna musi być pełnoletnia ( NDA i tak dalej ).

Kontakt w opisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania trochę tytułów na PC. Jestem zdeterminowany na oddanie ich więc ceny będą dość niskie.
Two Worlds 2
Assassin''s Creed 2
Fallout 3
Dragon Age: Początek
Battlefield: Bad Company 2 + dodatek Vietnam
Mass Effect
The Settlers: Narodziny Imperium Złota Edycja
Burnout: Paradise
Gothic 3
Call of Duty: Modern Warfare
Medieval 2: Total War
GRID
Saga Gothic(Gothic + Gothic 2 + Noc Kruka)
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 2

Ponadto mam na sprzedaż dużo książek, takich autorów jak: Peter V. Brett, Grzędowicz, Komuda, Piekara, Pilipiuk i trochę Pratchetta.

Kontakt najlepiej mailowo j

Spoiler

4c3k@onet.eu

ewentualnie GG
Spoiler

7677430.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam do sprzedania sporo gier AoE + dodatek, Zeus Pan Olimpu I posejdon bog atlantydy, ojciec chrzestny w metalowym pudełku na styl trumny, moto gp08,The Gulid 2 + dodatek piraci starego świata, Red Orchiestra, Wheelman :) i inne, piszcie jesli kogoś to zainteresuje :) Cena jaka mnie interesuje jest wasza ceną: każdą propozycje rozważę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam CRYSIS 2: LIMITED EDITION na PS3 za 120zł (stan idealny), lub wymienię na Heavy Rain

W razie pytań pisać na mail:

Spoiler

[ adamczyk.antoni@gmail.com ]



Poza tym wymienię GTA: CHINATOWN WARS DS na jakiegoś POKEMONA DS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[sprzedam]
Witam,

mam do sprzedania tablet graficzny Kanvus Light 64. Został kupiony w grudniu 2010 roku a jego stan określam jako idealny (bardzo mało używany). Tablet jest bardzo precyzyjny (1024 poziomy nacisku) , dobrze się nim rysuje oraz obsługuje system, nie sprawia problemów a instalacja przebiega bardzo szybko i łatwo. Jego zaletą jest elastyczność więc bez problemu możemy wsadzić go np do torby z laptopem. W skład zestawu wchodzą:

-Tablet
-Piórko (z baterią AA)
-3 zapasowe groty i małe szczypce do wymiany grotów
-Kabel USB do połączenia z komputerem
-Oryginalne pudełko
-3 płyty CD (Sterowniki MAC, Windows w tym Win7 oraz dodatkowa płyta z samouczkami)
-Instrukcja obsługi

Po bardziej szczegółowe dane odsyłam na stronę producenta:
http://www.kanvus.pl...us_light64.html

Cena to 90 zł + 15 przesyłka (możliwa minimalna negocjacja)

Przedmiot wystawiony jest na allegro (zdjęcia także na aukcji) i właśnie tam ewentualnie chciałbym dokonać zakończenia transakcji. Pytania proszę kierować na gg: 11436118 lub fiflak@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam/Zamienię :

Dead Rising 2 75 zł
Killzone 2 PL 40 zł
Mirror''s Edge 35 zł
Motorstorm Apokalipsa PL 135 zł

Wszystkie gry na PS3. Ceny z wliczoną przesyłką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam/Wymienię oryginalnego Dual Shocka 2 z przejściówką pod USB.(tak, działa na PC :) Stan idealny.

Z chęcią wymienię się za Fallouta 3(premierowego) na PC, mogę też się wymienić za inną grę na PC.

Cena: 32zł

Kontakt pod: matryb91@gmail.com

PS: Tak, działa z grami pod PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM albo ZAMIENIĘ nowy, zafoliowany, oczywiście oryginalny i anglojęzyczny (wydanie przeznaczone na polski rynek; nie żaden import niewiadomego pochodzenia - gra, instrukcja oraz okładka po angielsku!) egzemplarz gry Way of the Samurai 3 na konsolę PlayStation 3. W zestawie znajduje się również artbook oraz przewodnik do gry (do pobrania z sieci).

Gry chyba nie trzeba przedstawiać. Wprawdzie nie jest to zbyt popularny tytuł na polskim rynku, ale zdecydowanie warto zmierzyć się z tą niezwykle rozbudowaną i wciągającą produkcją! Dorwałem dwa egzemplarze, jeden miał być dla kumpla, ale ostatecznie się wycofał. Cóż, jego strata.

Cena jaka mnie zadowala to 70 zł (łącznie z przesyłką). Istnieje również możliwość odbioru osobistego na terenie Warszawy.

W grę wchodzi również wymiana na jakiś tytuł na PS3 (ew. na Alana Wake''a) - czekam na Wasze propozycje :)

edit: namiary na mnie: GG - 1232628; mail - na gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam zestaw za 27zł + koszt wysyłki lub odbiór osobisty w Dąbrowie Górniczej
Hitman codename 47 (z kolekcji klasyki komputerowej 2003)
+ anno 1602 (extra klasyka)
+ Commandos behind enemy lines (z koelkcji klasyki komputerowej 2001)
+ Project IGI 2 (z extra klasyki)
+ Mafia (z kolekcji kloasyki)
+Ghost Recon Warfighter ( z kolekcji klasyki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się