Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Kupię Wiedźmiński Medalion(a najlepiej całą EK pierwszej części Wiedźmina :) ). Istnieje również opcja z wymianą EK Wiedźmina na gry PC lub PS3.

Proszę o kontakt przez GramSajt lub GaduGadu: 583578

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 18:37, wojcio102 napisał:

/.../> Proszę o kontakt przez GramSajt lub GaduGadu: 583578

Jeśli mieszkasz w Warszawie, to mogę Ci swój oddać. Jeśli mieszkasz gdzieś dalej... no to szukaj dalej. GG nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holender! Już po czasie na edytowanie poprzedniego posta. Chciałem tylko dodać, że mam do sprzedania/na wymianę:

- Call of Juarez Więzy Krwi
- S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla
- Worms 4
- Worms 3D
- SWAT 4 Złota Edycja
- Rome Total War
- The Settlers 10''lecie
- Spider Man 3
- FIFA 04, 05, 08
- Tom Clancy''s EndWar
- Split Second - PS3

Wszystkie gry, oprócz ostatniej, są na blaszaki(Split Second - PS3) ;)

Mieszkam w Poznaniu, istnieje możliwość odbioru osobistego lub wysyłki Pocztą Polską.

Po szczegóły proszę pisać na mój GramSajt lub GG: 583578

EDIT: Krzysztofie, a co być powiedział gdybym kiedyś podjechał(lub ktoś z mojej rodzinki) do Ciebie? Napisz do mnie na Gadu Gadu jak możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej poprzedni post nie jest zbyt widoczny(wolałem zbyt szybko nie pisać odpowiedzi - wiadomo, niepotrzebny SPAM). Prosiłbym o podanie na moim Gramsajcie lub w odpowiedzi na tego posta jakiekolwiek informacje kontaktowe w celu ustalenia wymiany medalionu :) Naprawdę mi na nim zależy(na Allegro jest tylko jedna aukcja - po 185zł...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 19:30, wojcio102 napisał:

Najwyraźniej poprzedni post nie jest zbyt widoczny(wolałem zbyt szybko nie pisać odpowiedzi
- wiadomo, niepotrzebny SPAM). Prosiłbym o podanie na moim Gramsajcie lub w odpowiedzi
na tego posta jakiekolwiek informacje kontaktowe w celu ustalenia wymiany medalionu :)
Naprawdę mi na nim zależy(na Allegro jest tylko jedna aukcja - po 185zł...).

Ja nie handluję - mogę Ci po prostu oddać ten medalion. Ale Poznań? Już od biedy wolałbym Ci wysłać pocztą - ale nie ma gwarancji, ze dojdzie. Zaraz wpiszę się na Twoim gramsajcie, a Ty wyślij na podany adres Twoje dane. W ciągu przyszłego tygodnia (bo w najbliższym czasie mam sporo zajęć) postaram się wysłać Ci ten medalion. Mój mail zapisz sobie, a na gramsajcie skasuj - w końcu nie ma potrzeby świecić nim na całe forum?
No i będzie po sprawie. W zamian: zrób komuś dobry uczynek i będziemy kwita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedź: zgłoś Krzysia do konkursu z Crysisem. Niech chłopak (:D) wygra sobie kolekcjonerkę. Zero ironii, gest na wszech miar godny podziwu. Aż się człowiekowi ciepło na serduszku robi :) Ja swojego medalionu w życiu bym nie oddał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 20:08, KrzysztofMarek napisał:

Mój mail zapisz sobie, a na gramsajcie skasuj - w końcu nie ma potrzeby świecić nim na całe forum?


Do takich ''mniej waznych'' rzeczy warto sobie oddzielnego maila zalozyc i po klopocie.

Dnia 06.05.2011 o 20:08, KrzysztofMarek napisał:

wolałbym Ci wysłać pocztą - ale nie ma gwarancji, ze dojdzie


100% gwarancji nigdy nie ma, ale nie jest tak zle ;) Mi rzeczy ginely tylko przy przesylkach za i zza granicy.

P.S. Nie masz moze wiecej tych medalionow? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 20:17, kuba9876543210 napisał:

/.../> P.S. Nie masz moze wiecej tych medalionow? :D

A mam. Tyle, ze już nie z Wiedźmina, tylko z Gothic''a.
Jesteś zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 22:13, KrzysztofMarek napisał:

A mam. Tyle, ze już nie z Wiedźmina, tylko z Gothic''a.


Ja byłbym. Znowu charytatywnie czy może masz go na sprzedaż za jakąś określoną cenę? ;-) W razie czego mój mail dostępny na moim GS-ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 22:13, KrzysztofMarek napisał:

A mam. Tyle, ze już nie z Wiedźmina, tylko z Gothic''a. Jesteś zainteresowany?


Tak, podaj mi tylko Twojego maila na GS''ie w komentarzach lub przez PW, lub napisz na decapitatedkm MAUPA gmail KROPA com ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 10:31, kuba9876543210 napisał:

> A mam. Tyle, ze już nie z Wiedźmina, tylko z Gothic''a. Jesteś zainteresowany?

Tak, podaj mi tylko Twojego maila na GS''ie w komentarzach lub przez PW, lub napisz na
decapitatedkm MAUPA gmail KROPA com ;)

Spóźniłeś się. Obiecałem Gumisiowi2 już wczoraj. A innych medalionów nie mam.
Kto pierwszy, ten lepszy, dzisiaj poczta w osiedlu zamknięta, wysyłam w przyszłym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 maja będę miał na sprzedaż 2 tablety BlackBerry Playbook. Sprzęt jest oczywiście nowy. Cena jaka mnie interesuje za sztukę to 1800zł. Istnieje oczywiście możliwość załatwienia wszystkiego przez allegro (wtedy wysyłka kurierem na mój koszt) lub zapłata przy odbiorze osobistym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do oddania 6 ładnych psów, ćwierć sznaucerów średnich. Jeśli, ktoś jest chętny, lub zna osoby, co chcą mieć psa, niech się do mnie zgłoszą ( kontakt w podpisie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam robić z tym użytkownikiem żadnych wymian/sprzedaży. Kupiłem grę tydzień temu, w piątek i miał wysłać od razu, w piątek po południu. Jest sobota, gry nie widać. Pisałem na priv i nie odpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 18:58, Baluk25 napisał:

Nie polecam robić z tym użytkownikiem żadnych wymian/sprzedaży. Kupiłem grę tydzień temu,
w piątek i miał wysłać od razu, w piątek po południu. Jest sobota, gry nie widać. Pisałem
na priv i nie odpisuje.


Tydzień to nie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, iż obiecał że gra będzie max w poniedziałek sprawia, że dodatkowe 6 dni to trochę za długo : >.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia II 63 zł, 7 godzin do konca:

http://allegro.pl/mafia-2-megapromocja-tylko-63-zl-nowa-mafia-ii-i1580217062.html

Przy okazji sprzedam kable/przedluzacze PSU/UPS:

- kable do zasilania PC/UPS, itd., 200cm kazdy - 12 szt.
- kable do zasilania PC/UPS, itd., 360cm - 1 szt.
- kable do zasilania PC/UPS, itd., 100cm - 3 szt.
- kable do zasilania PC/UPS, itd., 300cm - 3 szt.

- kable do zasilania PC, UPS, itd. - przedluzacz, 120cm - 1 szt.
- kable do zasilania PC, UPS, itd. - przedluzacz, 200cm - 2 szt.
- kable do zasilania PC, UPS, itd. - przedluzacz, 300cm - 1 szt.

Wiekszosc kabli nie byla ani razu podlaczana, tylko przelezala w magazynie (niektore sa jeszcze zafoliowane).
Razem 23 szt. kabli - za calosc chcialbym 89zl + kw. (oczywiscie na sztuki tez moge sprzedawac, ale wolalbym sie nie rozdrabniac) Zalaczam zdjecia.

http://obrazki.elektroda.pl/6475155500_1303653003.jpg
http://obrazki.elektroda.pl/6202488100_1303653004.jpg
http://obrazki.elektroda.pl/8328123700_1303653004.jpg

Pamieci RAM Transcend DDR 1 500MHz CL 3-4-4-8 - cena do negocjacji - zdjecia ponizej:

http://forum.gram.pl/upl/forum/2011_04/20110125171934.jpg
http://forum.gram.pl/upl/forum/2011_04/20110125171946.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się