Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Street Fighter IV na PS3, Xboksa 360 i... PC!

64 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Capcom chyba faktycznie wziął sobie do serca swoją strategię multiplatformowości - to już oficjalne, pewne i tak dalej, Street Fighter IV pojawi się na PlayStation 3, Xboksie 360 i... komputerach osobistych! Pecetowców od wielu lat wirtualne bijatyki omijały szerokim łukiem. Teraz okazuje się, że i oni będą mogli sprawdzić w akcji grę, która zapowiada się na naprawdę wyjątkowego przedstawiciela tego gatunku!

Przeczytaj cały tekst "Street Fighter IV na PS3, Xboksa 360 i... PC!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Capcom tyś największy najwspanialszy. Nareszcie po tylu latach pierwsza dobra bijatyka na PC. Żeby bozia wam to w dzieciach wynagrodziła :] . PC górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świtna wiadomość!! ..jak do tej pory ostatnią dobrą i w ogóle ostatnią tego typu grą na PC było wysłużone już Guilty Gear X2.. gdyby tak jeszcze Tekken sie pojawił na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 09:02, misioo napisał:

ale jakby co to "rynek gier na PC umiera"


w/g niektórych już zaliczył zgon ;) a tu dupka.. ja np. zainwestowałem teraz w nowy komputer zamiast kupować którąkolwiek konsole i dobrze zrobiłem.. nie mówie że ta jedna gra to hurrraoptymizm, mówie jedynie ze to co wychodzi na PC w zupełności mi wystarcza, a takie niespodzianki jak nowy SF tylko mnie utwierdzają w takim przekonaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 09:12, amellas napisał:

Aj aj aj aj.... :)


znaczy sie że co?
...
czy już mniejwięcej wiadomo kiedy ukaże sie nowy SF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEEEEEEEST!!!!!! Wreszcie jakaś sensowna bijatyka na PC!!! Ostatnią w jaką grałem była Gilty Gear X dodana do CDA. Może to oznacza że w przyszłości więcej bijatyk trafi na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zamierza nabyć wersję właśnie na komputery osobiste, to dobra rada - lepiej niech zbiera też od razu na dwa dobre pady (jeśli jeszcze takowych nie ma)!

Ja jestem konsolowym PCtowcem :) Mam 4 pady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy premierze gry chce widzieć na waszych gramsajtach, że wszyscy rajcujący się grają w SFIV na swoich piecach. Nie dopiero wtedy, jak będzie można grę kupić za dyszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia :)
W końcu po tylu latach jakaś bitka powraca na PC i to jeszcze kultowy SF.
Kto wie, może jak gra się dobrze sprzeda, to i inne tytuły z czasem ukażą się na komputery osobiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no spox że będzie na PC bo już bardzo dawno nie mieliśmy na PC żadnej bijatyki...
aczkolwiek SF mnie nie interesuje za specjalnie... bardziej bym się ucieszył na wieść że któryś z nowych MK będzie na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 10:01, Shini napisał:

Przy premierze gry chce widzieć na waszych gramsajtach, że wszyscy rajcujący się grają
w SFIV na swoich piecach. Nie dopiero wtedy, jak będzie można grę kupić za dyszkę.


a komu by sie chciało czekać latami aż taką cene uzyska?
...
nie martw sie o mnie ;) ja zbieram premierówki, także góra miesiąc po wydaniu SF4, po pierwszych recenzjach ( zawsze na nie czekam ) które będą dobrymi prognostykami dla gry ( mam nadzieje ), znajdzie sie u mnie na półce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 10:23, Blantman napisał:

Ja jednak zostanę przy wersji konsolowej :) PC jest dobry do mmrpg, rpg i managerów.
:P


kup sobie pada pod PC i zaraz zmienisz zdanie.. samochodówki, bijatyki, piłka nożna, tennis.. jest cała masa gier które współpracują z padami.. ja mam dwa pady i jak ktoś do mnie wpadnie to zaraz jakiś meczyk pod browarka sie rozegra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może nie umiera ale jest słabszy 6 razy od konsolowego.
po za tym ja się ciesze że polska powoli staje się konsolowym państwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować