Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prince of Persia - nowe informacje

80 postów w tym temacie

"co pozwoli mu jeszcze łatwiejsze żartowanie sobie z prawa grawitacji" tutaj czegoś brakuję ... proszę dopisać ; ))

a co do gry ... mówiłem że jak będzie cell-shading to kijem nie ruszę, no ale powoli zmieniam zdanię ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer na gametrailers jest mroczny i przyciąga oko coraz mam większa hętkę na nowego princa. Trzecią cześć zaliczyłem 2 razy ale drogą PoPWW co najmniej z 7 - 8 razy klimat części drugiej bardziej mi się podobał a trailer nowego ksiecia bardzo mi przypomina cześć WW lecz screny trosze mniej pasują do trailerka ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do...!? To ma być najnowsza część Final Fantasy czy Prince of Persia? Potężnie zajechało mi tu anime. Jeszcze tylko brakowało na koniec krzyku "Jamenoooooooo!!!" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wydawanie Prince of Persia bez tytułowej postaci to głupota. Szkoda też że skorzystano z cell-shadingu, ponieważ mógłby z tego powstać świetny next-gen. Ja nie wiem czy zagram, chociaż jestem fanem seri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 21:42, Białek15 napisał:

Moim zdaniem wydawanie Prince of Persia bez tytułowej postaci to głupota. Szkoda też
że skorzystano z cell-shadingu, ponieważ mógłby z tego powstać świetny next-gen. Ja nie
wiem czy zagram, chociaż jestem fanem seri.


..Chryste Panie, Ty to widzisz i nie grzmisz... o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko - to będzie super gierka!

Białek15 - no co, jak cell-shading to już nie jest gra next-gen? Bo jak dla mnie w nadchodzącym PoP to bardzo next-genowy cell-shading jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak komuś nie wejdzie na kompa nowy POP i nie ma Nextgenowej konsoli,będzie mógł pograć na telefonie. Wszystkie części już przeszedłem na kompa i komórkę wiem są dwa powody do szczęścia XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 22:40, liquid-mk napisał:

Czy Elika tylko mi przypomina Natalie Portman??

Jak już o tym wspomniałeś... Faktycznie, wygląda jak hybryda Natalie Portman i Keiry Knightley O_o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 20:18, MisioKGB napisał:

"co pozwoli mu jeszcze łatwiejsze żartowanie sobie z prawa grawitacji" tutaj czegoś brakuję
... proszę dopisać ; ))

a co do gry ... mówiłem że jak będzie cell-shading to kijem nie ruszę, no ale powoli
zmieniam zdanię ;d

To nie jest cel-shading

AzzL

Dnia 29.05.2008 o 20:18, MisioKGB napisał:

Co do...!? To ma być najnowsza część Final Fantasy czy Prince of Persia? Potężnie zajechało mi tu anime.
Jeszcze tylko brakowało na koniec krzyku "Jamenoooooooo!!!" :/

"Jameroooooooo!!!" jeśli już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2008 o 23:34, Khasim napisał:

Jak już o tym wspomniałeś... Faktycznie, wygląda jak hybryda Natalie Portman i Keiry
Knightley O_o.


No Natalie Portman moze nie, ale Keiry Knightley... no rzeczywiście coś z niej ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to będzie najgorsza część Prince of persii pod względem graficznym, mnie już ta gra odpycha od kupna. Ale czytając zapowiedzi to fajnie się zapowiada więc nie wiem czy zakupię tą grę. Mam Prince of persie duszę wojownika i nawet fajna jest, ale liniowa do bólu.

EDIT: po obejrzeniu filmu grafa jest inna niż na screnie, spodobała mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 23:51, Shini napisał:

To nie jest cel-shading

Jeśli chodzi o film, to faktycznie nie, ale gra będzie robiona tak, jak widać na screenach (patrz: różnicę pomiędzy intrami a właściwą grą w każdej poprzedniej części :P)
dominik000 napisał
>EDIT: po obejrzeniu filmu grafa jest inna niż na screnie, spodobała mi się.
Patrz wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie gierowałem we wzystkie 3 części i bardzo mi się podobały. Nie dokońca podoba mi się nowy Książę i te rysunkowe klimaty. Ale jeżeli fizyka gry i elementy akrobatyczne to nadrobią będzie dobrze na pewno zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wywiad na Gametrailers.com. Można się trochę dowiedzieć o grze. Jedną z inspiracji twórców był FF: Advent Children!!! Ale ta gra będzie wymiatała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować