Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_1b65b0d7fd3e3690d178abb89b8e688ffde38449362b2f20807b7cbef683104a

Dungeon Siege III - Temat Ogólny [M]

204 postów w tym temacie

Jak dla mnie najlepszy Hack''n''slash od czasu Diablo 2. Jest to pierwsza gra tego typu, od tamtej pory, ktora mnie nie znudzila po 2 godzinach, a wszystko dzieki temu ze walka jest naprawde dobrze zrobiona i nie sprowadza sie do bezmyslnego klikania, trzeba byc caly czas czujnym, przynajmniej na najtrudniejszym poziomie, bo na innych nie probowalem. Praktycznie od 14 godziny gralem z kumplem co-op na 2 pady, mimo ze kolega gra tylko na pc, dawal rade, w sumie dopiero skonczylismy z drobnymi przerwami, ale ponad polowe gry juz za nami. Walki z Bosami sa najlepsze, trzeba sie sporo napocic i robic duzo unikow ;) szczegolnie na Hardcore i w 2 osoby na jednym ps3, bo latwo mozna zblokowac kamere co konczy sie zgonem. Fabula tez daje rade, jak na gre tego typu jest bardzo rozbudowana, sporo momentow w ktorych dokonujemy wyborow, rowniez dialogi sa dosc mocno rozwiniete, momentami az za bardzo bo az sie czlowiek nie cierpliwi zeby przejsc do nastepnej sieczki ;) Jak dla mnie bardzo pozytywnie, jestem rowniez zdumiony ze nie zdarzyly mi sie zadne usterki techniczne po calym dniu grania, co jest wrecz duzym zaskoczeniem jesli chodzi o firme Obsidian. Teraz troche odpoczynku a jutro pewnie skonczymy gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 08:37, Shelazar napisał:

Czy muszę grać z towarzyszami? Nie mogę zostawić ich np. w jakiejś karczmie? Oraz czy
świat gry jest otwarty, można wracać do odwiedzonych już miejsc a potwory się respawnują?


Jeśli tego sobie zażyczyli twórcy, to towarzyszów nie można zostawić. Świat gry jest zamknięty i lioniowy - tak jak w pierwszej części. W jedynce można było wracać, tutaj nie można. Potwory się nie respawnują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 09:31, Kapas napisał:

Potwory się nie respawnują.


Respwanuja sie potwory, nawet juz w pierwszym akcie, dla przykladu jak idziesz do jaskini i wracasz pozniej do miasta ta sama droga to znowu sa przeciwnicy, mniej co prawda, ale sa. Zadko sie zdaza ze idac ta sama lokacja nic Cie nie atakuje, przynajmniej na Hardcore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie dziwne zjawisko ... po walce z kolejnym bossem / jestem w nawiedzonej posiadłości / postanowiłem wyłączyć grę i przez jakiś czas sobie od niej odpocząć - jak pomyślałem,tak zrobiłem i ...
cały czas mam czarny ekran z podpowiedziami i z napisem " ładowanie ",trwa to już ok.10 minut a gry nie da się wyłaczyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie skonczylem cala gre na Hardcore, troche sie meczylem pod koniec ale dalem rade. Zdania nie zmienie giera swietna, tylko szkoda ze nie mozna grac od nowa ta sama postacia, a przynajmniej ja nie widzialem takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak odpalić tryb co-op na jednym PC? Nigdzie nie widzę takiej opcji a wg. gram.pl jest taka możliwość. Jedyne co znalazłem to możliwość podpięcia się pod czyjąś rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 18:54, zerohunter napisał:

Dziś przypadkiem to włączyłem, jak podpiąłem pada, nacisnąłem coś, i wyskoczyło menu
wybierania postaci.

Właśnie w tym problem. Pad od Xbox360 podpięty a nigdzie nie widzę ekranu wyboru postaci. A co konkretnie trzeba wcisnąć i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 20:25, zerohunter napisał:

Chyba start, a działa gra normalnie na padzie?

Btw. jak się leczyć, jaka była kombinacja na pada?


Edit już mam LV plus X;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 20:25, zerohunter napisał:

Chyba start, a działa gra normalnie na padzie?

Działa bez problemów. Chodzi o to by druga osoba mogła grać przy użyciu klawiatury i myszy bo pad mam tylko jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 21:15, Kapas napisał:

> A jak w pełnej wersji nadal paskudne tekstury i graficznie ubogo jak w demie?
>

Do dema wydano patcha ważącego 750 mb poprawiający tekstury.

A ja korzystając z promocji wreszcie się zdecydowałem zamówić: http://img89.imageshack.us/img89/2512/lalalalay.jpg


Hym - demo mam ze stema i nic tam nie widze (patch)
w goolge też szukałem i tylko inf. o tym że ma być patch do pełnej wersji.
Jak masz może jakiś link. to bardzo proszę bo chyba ślepy jestem, albo źle szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować