Zaloguj się, aby obserwować  
koles4

pedały

17 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2006 o 14:49, kole? napisał:

to dobrze czy źle?


Masz na myśli.. co?? Twoja orientacja seksualna raczej nikogo tu nie interesuje. No chyba, że miałeś co innego na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 14:49, kole? napisał:

to dobrze czy źle?

Może chodzi o to czy dobrze ze istnieją,czy też nie dobrze :P mi oni nie przeszkadzają, chociaż to troche dziwne że już sluby biorą o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez pedałów rower by miał problemy z ruszeniem. Nie mówi się pedały tylko homoseksualiści jak już coś. No cóż trzeba być tolerancyjnym dla mniejszości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 14:52, HumanGhost napisał:

> to dobrze czy źle?

Masz na myśli.. co?? Twoja orientacja seksualna raczej nikogo tu nie interesuje. No chyba,
że miałeś co innego na myśli.

miałem zdecydowanie innego co na myśli...nie jestem pedałem chciałem ci powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z okazji świąt życze ci lepszego kompa, bo przecież commodorki już dawno wyszły z mody, świeżutkiego klotza na klate oraz c*a na czole i takiego garba że sznurówki będziesz wiązał na stojąco oraz żeby ci c*a do odkurzacza wessało a ponadto grzyba na f* oraz żeby cie stary przestał molestować ty z*y *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze to mógłbyś trochę mniej obraźliwie zatytułować swój wątek. A co do pytania, to trzeba mieć trochę tolerancji, mi nie przeszkadzają dopóki trzymają łapy przy sobie. Niedopuszczalna tez jest wg mnie adopcja dzieci przez związki homoseksualne. To skrzywienie. Jestem przeciwko dyskryminacji mniejszości seksualnych, ale też przeciwko rozszerzaniu ich praw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 14:53, kole? napisał:

> > to dobrze czy źle?
>
> Masz na myśli.. co?? Twoja orientacja seksualna raczej nikogo tu nie interesuje. No chyba,

> że miałeś co innego na myśli.
miałem zdecydowanie innego co na myśli...nie jestem pedałem chciałem ci powiedzieć

??? wiec o co chodzi w topicu??? ???o.O???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm autor tematu na początek mógłby sam coś napisać. Poza tym takie określenie jak "pedał" jest raczej dla homoseksualistów obraźliwe, więc temat o tym nie powien raczej tak się nazywać. Jeśli chodzi o moje zdanie to ja nic do takich ludzi nie mam. Jestem jedynie przeciwny przyznaniu im praw do adopcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie masz nic do powiedzenia, zachowaj milczenie.

jeśli chcesz tylko kogoś publicznie obrazić, zachowaj je tym bardziej.
______________________________________
http://www.gram.pl/forum_regulamin.asp
Regulamin - co jest zabronione:
Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie

stosowanie słów uznawanych za niekulturalne we własnych wypowiedziach, a szczególnie kierowanie takich słów pod adresem innych osób
/.../
szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony (/.../obrażanie na tle /.../, płciowym, przynależności społeczno-kulturowej itp.)
__________________________________

"związki homoseksualne" - już lepiej, ale to jak zacząłeś "rozmowę", zasługuje na odnotowanie:

-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować