Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Non omnis moriar", czyli Harry Potter w MMO?

37 postów w tym temacie

Moim skromnym zdaniem dużo zapowiedzi a nic przełomowego nie wychodzi jeśli chodzi o mmorpg.
A co do gry mmorpg w klimatach HP to powiem tyle że ma potencjał ale musieli by zrobic coś konkretnego ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra - ciekawe jakby zrobili abonament ile użytkowników by tam przesiedziałao. Wogóle "expienie" Harrym to coś nie do wyobrażenia, przynajmniej dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają jak się czyta komentarze niektórych... Wbrew obiegowej opinii Harry Potter nie jest radioaktywny i nie trzeba od razu reagować "HP? O rany!... :/".

A co do gry - potencjał jest, ale schrzanić to będzie nietrudno, a jeśli największą zaletą ma być uniwersum, to ja dziękuję, postoję... Zresztą ja i tak w MMO nie gram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z tym. Ale jakby świat był większy nie tylko Hogwart, może jeszcze Anglia, to byłoby kozacko. ;P
Ale jeszcze nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niektórzy uważają że uniwersum HP jest złe?? Przecież to na dobrą sprawę cała Ziemia więc jest dobrze. Oprócz Hogwartu i Londynu czy nawet całych wysp mogą dac jeszcze Azkaban czy inne szkoły. Do tego dobrze zrobic quidicz i co jakiś czas mistrzostwa organizowac. W zasadzie nie ma ograniczen wystarczy puścic wodze wyobrazni.

PS-dziwi mnie podejście niektórych, typu: geez Poter? taa jasne, hokus-pokus i takie tam brednie. HALO a np. Gandalf to w czym jest lepszy? Bo stary i ma brodę? Taki sam magik jak i potter tyle że ma większą różdżkę :D
Fakt w Potterze strasznie mnie wpienia to, że przez całą książkę jest idiotą z IQ na poziomie fasolki Bertiego Botta o smaku wymiocin albo woskowiny "z uszów" a w ostatniej chwili błyska geniuszem jak supernowa. Ale co zrobic. Do mmo czy rpg nadaje się świetnie and that''s a fact

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam odpowiedź na ostatnie pytanie - popularność byłaby zapewne znikoma ze względu na mały wiek fanów, którzy do MMO jeszcze nie dorośli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 23:22, EmoDarius napisał:

Dziwi tylko że nikt wcześniej na to nie wpadł,ciekawe czy to wypali tak w ogóle.

Raczej wiedzieli, że to sie nie uda i nawet nie próbowali sie za to brać ;p Dla mnie temat Chorego Portiera nie ma żadnych podwalin pod MMO i ta gra będzie tak wspaniała jak ogrzewanie w takie dni jak dzisiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno wiedziałem że to tak się skończy, wielka szkoła, przygody, lekcje różnych dziedzin magii. Na takim czymś można by dużo szmalcu zarobić. Wiadomo przecież że na świecie wielu takich jak ja- fanów HarreGo Pottera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować