Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Łukaszowi Machowi z CD Projektu!

557 postów w tym temacie

Witam.
Podobne pytanie już padło, ale jakis czas temu, więc spróbuje teraz: zbliza się wielkimi
krokami premiera AoC 2009 a w sklepie jeszcze nie pojwiły się karty Pre-Paid. czy jest
szansa, ze bedą dostępne w dzień premiery, a moze i wczesniej, tak, żeby przyszły razem
z grą? Ewentualnie, czy będzie podana do wiadomości publicznej informacja, ze ww. karty
do polskiej wersji są do kupienia?
z góry dziekuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam!
jakiś czas temu CDP ogłaszało, że planuje wydać wznowienie komiksu "Wiedźmin" (6 częśći Parowski, Polch, Sapkowski) - a także zupełnie nowe części autorstwa Parowskiego i Truścińskiego.

czy ten projekt został całkowicie porzucony - czy może przełożony w nieokreśloną przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
zamierzam kupić dodatek Maska Zdrajcy do Neverwinter Nights 2 ( Edycja Kolekcjonerska - Lawful Good) tylko zastanawiam się nad serią: 1. edycja premierowa - w całości po polsku, a 2. topseller wersja językowa - kinowa (polskie napisy). Moje pytanie: czym różnią się te dwa dodatki i jak będą działały z moją podstawą w całości po polsku?, która wersja lepsza? czy jest to bez znaczenia? (osobiście skłaniam się do wersji " w całości po polsku bo lubię polskich lektorów) Rozumiem, że w wersja topseller jest pozbawiona polskich dialogów. Czy gra wydana w każdej późniejszej wersji jest lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Czy można do Ciebie uderzyć z pytaniem o wPLN-omanię? Nie chcę nic mówić, ale ludzie w tym wątku dostają białej...
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=42625&u=1324

Co gorsze, nie ma żadnej informacji. Akne mówi, że ona się tym nie zajmuje i nie jej działka. Bardzo wygodne podejście nawiasem mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!
Uderzam do ciebie z takim zapytaniem:
Mam F.E.A.R PODSTAWĘ, EXTRACTION POINT Z PLATYNOWEJ KOLEKCJI I NOWO NABYTY NAJNOWSZY PERSEUS MANDATE Z TOPSELLERA i mm taki problem:
Mam zainstalowane wszystkie w/w gry. Gdy chce zagrać w PM to mi się robi czarny ekran (tak jakby gra się włączała) potem gra mi sie wyłącza z wyrzuconym na wierzch błędem systemowym... [ Gra F.E.A.R est costam bla bla bl.. i zostanie ona zamknięta] szukałem info na dziale pomoc ale to tylko serownik.. który nic nie daje..
jezeli chodzi o tirectX''a to o jakiego?? Jeśli źle instaluje (bo w wypadku EP gra instaluje sie tam gdzie podstawa (do EP wymagana jest podstawa)) to niewiem
PROSZE O POMOC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest podforum pomocy techncznej. Tak zrób oddzielny temat i opisz swój problem.


A teraz moje pytanie: czy macie już ustaloną datę najnowszego dodatku do gry Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:56, Lex napisał:

Czy to ma być ta "bardzo fajna" edycja specjalna Dawn of War II, o której pisałeś w tym
poscie?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=38115&pid=348
To ma być fajne wydanie? Metalowy box + marny content - ja wysiadam. Do tej pory CDP
był dla mnie wzorem przy okazji wydawania kolektorek, ale tym zestawem bardzo mnie rozczarowaliście.
Przydałaby się jeszcze koszulka i artbook/soundtrack. Oczywiście cena mogłaby się zwiększyć,
ale wielu fanów DoW-a byłoby bardziej zadowolonych. Pozdrawiam.


Sprawa ma się tak (niezbyt dokładnie opisałem sytuację w poprzednim poście - mea culpa). Wszystkie edycje do gry Warhammera przygotowuje THQ z bardzo mocną kontrolą ze strony Gamesworkshop (właścicielem licencji 40K). My je jedynie lokalizujemy.

Gamesworkshop nie pozwala na duże zmiany w produktach, które sygnuje swoją marką. Szczerze mówiąc nie wiedziałem tego pisząc ostatniego posta i stąd mój mega optymizm. Brand Manager, który zajmuje sie tym tytulem uświadomił mi to dzisiaj.

Z drugiej strony zwróćcie uwagę, że edycja specjalna, o której mówimy będzie tylko o 10zł droższa od normalnej więc zawartość wzgędem ceny jest jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 13:00, alexds napisał:

Witam

No oni chyba żartują z tym. Chyba ze bedą to wersje tylko specjalne, a EK będzie zupełnie
inna. Przy takiej grze nie dać koszulki, figurki, artbooka, ścieżki dźwiekowej to jest
chore. Jeśli CDP wyda to w takim zestawieniu to bedzie ich najwiekszy fail roku. Jestem
mocno rozczarowany.

Pozdrawiam


Nie musisz mówić per "oni" bo to jest wątek, w którym możecie zwracać sie bezpośrednio do CDP:). Pociągnę jeszcze temat W40K... Marka Warhammer jest b. restrykcyjnie traktowana przez Games Workshop. Nie możemy sami nic produkować do tej gry, a wydanie z figurką czy artbookiem nie zostało ani przez THQ ani przez GW ogłoszone.

Mogę Was za to zapewnić, że rozmawiamy z przedstawicielem GW w Polsce nad limitowaną ofertą gra+figurki. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 10:08, Lex napisał:

21. stycznia pojawi się beta DoW-a II dla posiadaczy Soulstorma. Czy polscy gracze posiadający
SS będą mogli ściągnąć i grać w betę od ww. daty? Pozdrawiam


Wedle wszystkich znaków na niebie i ziemi (czyt. informacji od Brand managera tego tytułu:D) tak właśnie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 20:19, Marco Polo napisał:

Mam pytanie odnośnie dostępu do trybu multi w DOW2. Wiadomo, ze wymagane jest do niego
posiadanie konta w usłudze " Games for Windows LIVE", która nie jest u nas dostępna.
Jakie jest stanowisko CDP w tej kwestii ? Jak macie zamiar rozwiązać tą niedogodność
i czy w ogóle macie zamiar coś z tym zrobić?


Nie za bardzo mamy co z tym zrobić niestety... brak tej usługi bądź jej ewentualne odpalenie w Polsce jest poza sferą naszych możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 14:43, gaheris napisał:

Witam.
Podobne pytanie już padło, ale jakis czas temu, więc spróbuje teraz: zbliza się wielkimi

krokami premiera AoC 2009 a w sklepie jeszcze nie pojwiły się karty Pre-Paid. czy jest

szansa, ze bedą dostępne w dzień premiery, a moze i wczesniej, tak, żeby przyszły razem

z grą? Ewentualnie, czy będzie podana do wiadomości publicznej informacja, ze ww. karty

do polskiej wersji są do kupienia?
z góry dziekuje za odpowiedź.


Niestety nie wiemy kiedy karty prepaid do polskiej wersji gry pojawią się w sprzedaży, jesteśmy ograniczeni czasem realizacji kart przez firmę Eidos. Staramy się, aby były dostępne w dniu premiery, ale być może dostępne będą kilka dni później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 15:27, DziaduRED napisał:

Nie za bardzo mamy co z tym zrobić niestety... brak tej usługi bądź jej ewentualne odpalenie w Polsce jest poza sferą naszych możliwości.


Czyli pozostaje jedynie wyjście w postaci fałszywego konta na GfW lub kolejny mail do polskiego oddziału MS... :-/
Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 14:19, Raiven10 napisał:

Witam, mam pytanie dotyczące gier Blizzarda, czy nadal będziecie wyłącznym dystrybutorem
gier tej firmy? Najnowszy dodatek do WOW-a był wydawany przez dwie różne firmy. Jak
wygląda sprawa z przyszłymi grami Blizzarda, czy będą miały wyłącznego dystrybutora czy
będą wydawane poprzez dwie firmy?
Pozdrawiam


Ciężko powiedzieć. W UE pojęcie "wyłącznego" dystrybutora w zasadzie odchodzi w przeszłość. Firmy takie jak Blizzard mogą równolegle dogadywać się z wieloma partnerami. Liczymy oczywiście, że w Polsce nadal CDP będzie głównym partnerem Blizz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 13:23, moonman napisał:

witam!
jakiś czas temu CDP ogłaszało, że planuje wydać wznowienie komiksu "Wiedźmin" (6 częśći
Parowski, Polch, Sapkowski) - a także zupełnie nowe części autorstwa Parowskiego i Truścińskiego.

czy ten projekt został całkowicie porzucony - czy może przełożony w nieokreśloną przyszłość?


Raczej ta druga opcja:) Zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 13:24, Vojtas napisał:

Witaj,

Czy można do Ciebie uderzyć z pytaniem o wPLN-omanię? Nie chcę nic mówić, ale ludzie
w tym wątku dostają białej...
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=42625&u=1324

Co gorsze, nie ma żadnej informacji. Akne mówi, że ona się tym nie zajmuje i nie jej
działka. Bardzo wygodne podejście nawiasem mówiąc.


Przekazałem temat kolegom którzy się tym zajmują. Jak tylko coś mi odpowiedzą dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko kiedy w końcu ruszycie sie i przemetkujecie ceny na promocyjne gry które tak zachwalacie już od jakiegoś czasu a miały dostepne być od 9 stycznia w MM i empiku chodzi mi konkretnie o Guild Wars te -30% tak jak piszecie i tak myśle że mogliście zrobić -505 ale nie wazne w sklepach dalej sa po starej cenie wielce zawyzonej a dziecko truje mi głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanko, może nie do końca związane z tym działem, ale nie wiem szczerze mówiąc gdzie dokładnie się zwrócić. :P Co z nagrodami z konkursu "Efekt Serii" ?? Wypełniłem formularz kiedy było trzeba, wszystko gites, ale coś nic nie przychodzi. :P Kiedy będą rozesłane nagrody, jeśli jeszcze nie były?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 08:44, fenix00 napisał:

Właśnie zamówiłem sobie " Mass Effect " z Noworocznej Obniżki Cen.
Czy gra jest już z patchem 1.01 ? ... czy też trzeba go pobrać osobno ?


Pudełko nie zawiera patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 16:19, lolko7 napisał:

Witam
Czy trwają już prace nad "lokalizacją"- dostosowaniem patcha 1.02 do polskiej wersji
Mass Effect tak żeby wyszedł razem z premierą wersji zachodnich ?


Żaden patch 1.02 nie istnieje, a w każdym reazie nie mamy informacji od Bioware, żeby coś takiego przygotowywali. Dopóki nie będzie on oficjalnie potwierdzony, nie ma sensu "gdybać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować