Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Łukaszowi Machowi z CD Projektu!

557 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2008 o 16:07, DziaduRED napisał:

Oficjalna data Gothica została przesunięta na 4 grudnia.

A dlaczego nie ma jeszcze o tym oficjalnej informacji na gram.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 11:40, Phobos_s napisał:

Mam pytanie odnośnie Penumbra: Requiem czyli dodatku do Penumbra: Czarna plaga.
Wiem, ze dodatek ten został wydany wraz z obiema częściami Penumbry w Platynowej kolekcji.
Co z klientami którzy już kupili obie Penumbry i zależy im tylko na dodatku? Czy zostanie
on wydany oddzielnie?

Jeśli powinienem pytać do Grześka to proszę o info.
Dzięki i pozdrawiam


Hej,

Samodzielny dodatek można kupić w naszej serii top seller:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 15:38, wdowiakm napisał:

> Oficjalna data Gothica została przesunięta na 4 grudnia.
>
A dlaczego nie ma jeszcze o tym oficjalnej informacji na gram.pl ?


Już jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 16:34, Bumezord napisał:

Do czego nawiązuje grafika z podtekstem łączmy się??
http://www.gram.pl/www/01/img/laczmysie_top.jpg
Bo to jest w sumie bardzo słaby pomysł na granicy legalności jeśli nie nielegalny ze
względu na konstytucję.


Nie mam pojęcia o co kaman:) Nie pracuję w gramie. To chyba jakaś akcja community gramowego więc pewnie Spajk albo Sol powinni zabrać głos.

A tak na marginesie chyba przesadzasz z tą legalnością - użycie słowa "towarzyszu" nie jest jeszcze sprzeczne z prawem o ile wiem:D. Nie jest to promowanie ideii komunistycznych a raczej gra popkulturowymi skojarzeniami. Mnie się podoba w każdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 11:22, DziaduRED napisał:

Już jest:)

Tak już wczoraj wieczorem zauważyłem... :)

A mam jeszcze pytanie: Będzie coś dodane do tego Gothic 3 Zmierzch Bogów tak jak np. do Gothic 2 Noc kruka (soundtrack) czy będzie tylko sama gra z instrukcją plus kartą rejestracji elektronicznej?

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 11:26, wdowiakm napisał:

> Już jest:)
>
Tak już wczoraj wieczorem zauważyłem... :)

A mam jeszcze pytanie: Będzie coś dodane do tego Gothic 3 Zmierzch Bogów tak jak np.
do Gothic 2 Noc kruka (soundtrack) czy będzie tylko sama gra z instrukcją plus kartą
rejestracji elektronicznej?

Pozdrawiam :)


Tym razem nie mamy takich planów. Być może (powtarzam - być może:) w wydaniu Gothic 3 + ZB w Złotej Kolekcji pojawi się obszerny poradnik do gry. To jednak nie jest jeszcze potwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
To tak a propos Złotej kolekcji G3 + ZB: Czy Gothic 3 będzie załatany do wersji 1.6 i czy będą w nim poprawione błędy lokalizacji? I czy ewentualnie będzie też taka możliwość, że dodatek będzie załatany, jeśli szybko wyjdzie stosowny patch? (bo Joowod już zapowiedział, że patch do dopiero co wydanego za granicą dodatku będzie wydany...) No i ostatnie pytanie: kiedy będzie znana dokładniejsza data wydania?
pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy pytam w dobrym temacie. Chodzi mianowicie o Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir.

Kiedy planowana jest polska premiera?? W planie wydawniczym nie ma tego tytuły, a jedyne informacje na ten temat znalazłem na gry-online.pl. Pisało tam, że odbędzie się ona w styczniu 2009 roku. Czy to prawda??

Jeśli pytam w nie właściwym temacie to proszę o podanie odpowiedniego linku lub adresu mailowego pod którym, mógłbym uzyskać odpowiedź.

Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 00:00, MetaL2 napisał:

Jeśli pytam w nie właściwym temacie to proszę o podanie odpowiedniego linku lub adresu
mailowego pod którym, mógłbym uzyskać odpowiedź.


Zapytaj konsula Milana Czarnowskiego z działu lokalizacji CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 13:52, dreamloomer napisał:

> Jeśli pytam w nie właściwym temacie to proszę o podanie odpowiedniego linku lub
adresu
> mailowego pod którym, mógłbym uzyskać odpowiedź.

Zapytaj konsula Milana Czarnowskiego z działu lokalizacji CDP.


Dzięki za info. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie zresztą to samo i na ten sam temat co co tydzień. Czy dodatek do mass effect wyjdzie w tym tygodniu czy może jego premiera znów została przełożona tylko że tym razem na grudzień? Proszą o jak najszybszą odpowiedz. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 18:29, pumpas napisał:

kupilem gre NEWER WINTER NIGHT 2 ALE ZGUBILEM KLUCZ DO REJESTRACJI GRY I CHCE ZAPYTAC
CZY JEST MOZLIWOSC ODZYSKANIA TEGO KLUCZA?


Po pierwsze to nie jest temat do tego. Jakbyś nie zauważył to jest temat dotyczący pytań do Dziada, który pracuje w CDP a nie w gramie. A po drugie skontaktuj się z pomocą sklepu gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 13:58, Puotek89 napisał:

Witam,
To tak a propos Złotej kolekcji G3 + ZB: Czy Gothic 3 będzie załatany do wersji 1.6 i
czy będą w nim poprawione błędy lokalizacji? I czy ewentualnie będzie też taka możliwość,
że dodatek będzie załatany, jeśli szybko wyjdzie stosowny patch? (bo Jowood już zapowiedział,
że patch do dopiero co wydanego za granicą dodatku będzie wydany...) No i ostatnie pytanie:
kiedy będzie znana dokładniejsza data wydania?
pozdrawiam :)


Hej, niestety prace nad patchem wciąż trwają (również angielski patch jeszcze nie jest gotowy) i nie będzie go w Złotej Kolekcji. Prawdopodobna premiera ZK to 11 grudzień, ale to jeszcze jest do potwierdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 21:13, Furozenu napisał:

Czy są jakiekolwiek szansę by gra Neopets Puzzle Adventure, której wydawcą jest
firma Capcom, ukazała się w naszym kraju za sprawą CDP?


Tak, grą zajmuje się dział tytułów dzieciecych CDP. Postaram się dowiedzieć co, jak, gdzie i kiedy ale ogólna informacja jest taka, że grę wydajemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 17:58, tlen1235790 napisał:

Mam pytanie zresztą to samo i na ten sam temat co co tydzień. Czy dodatek do mass effect
wyjdzie w tym tygodniu czy może jego premiera znów została przełożona tylko że tym razem
na grudzień? Proszą o jak najszybszą odpowiedz. Z góry dziękuję.


A ja, tak jak tydzień temu, odsyłam Cię do wątku Milana i Łukasza, którzy prowadzą sprawę ME o czym juz wspominałem kilkukrotnie:) - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=41817&u=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 14:40, DziaduRED napisał:

> Mam pytanie zresztą to samo i na ten sam temat co co tydzień. Czy dodatek do mass
effect
> wyjdzie w tym tygodniu czy może jego premiera znów została przełożona tylko że tym
razem
> na grudzień? Proszą o jak najszybszą odpowiedz. Z góry dziękuję.

A ja, tak jak tydzień temu, odsyłam Cię do wątku Milana i Łukasza, którzy prowadzą sprawę
ME o czym juz wspominałem kilkukrotnie:) - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=41817&u=1


aha dzieki, sorry ale wcześciej nie zauważyłem tego linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Czy ruszyło coś w sprawie wydania pozostałych 3 modułów premiowych do Neverwinter Nights (Witch''s Wake, Shadow Guard i Kingmaker)?
Drugie, czy CDP będzie wydawało Adventure Pack do Neverwinter Nights 2 pt. Mysteries of Westgate?
Pozdrawiam, MacFlay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować