Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect później niż planowano!

229 postów w tym temacie

Dlaczego się nie dziwię - no tak wydawcą jest CD Projekt. Oni zawsze mają problemy z integracją..... Dzięki Bogu, że Codemasters zrezygnowało z usług polskiego wydawcy i Grid już w piątek. Jak znam życie CDP zaczęłoby tłumaczyć napisy na samochodach i znowu byłyby kłopoty z integracją.......Powiem już tylko jedno: CDP to straszni partacze a ostatnio nie są w stanie wydać ani jednej gry w terminie - popatrzcie na cykl wydawniczy Universe at War: Earth Assault. KPINA Z GRACZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 18:09, WorldWar3PL napisał:

Przyznaję, że jestem chamski, ale to po prostu kolejny argument, że jednak często warto
kupić konsolkę ;>

Chyba jednak nie ;)
Można kupić wersję angielską i polską jak już wyjdzie, ew. trochę poczekać i kupić tylko polską. Ale wygląda na to, że wielu jest w gorącej wodzie kąpanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja poprostu...

Rozumiem że w ramach rekompensaty, poinformujecie mnie o darmowym dodatku o którym kilka dni wcześniej będzie informować większość serwisów internetowych zupełnie za darmo? Dziękuję za taką rekompensatę, świetny pomysł.

Jeśli gra na nasz rynek jako jedyna nie będzie miała zabezpieczenia, to rozumiem że ewentualne łatki do tej gry bedą w specjalnej wersji? Czy mam rozumieć że te łatki bedą wychodzić z takim samym opóźnieniem jak sama gra (o ile WOGÓLE wyjdą jakieś łatki dla tej super edycji)?

No i sprawa kluczowa dla mnie. Nie przypominam sobie, abym wyrażał zgodę na rozsyłanie mojego adresu mailowego po całym kraju jawnym tekstem !!! Czy tak samo macie zabezpieczoną bazę klientów sklepu wraz z ich adresami? Ludzie, czy wy macie jakąś imprezę i wszyscy odpowiedzialni za te kwiatki chodzą nawaleni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przestańcie zrzucać winę na CDProjekt - przecież piszą że to nie ich wina. To że premiera zostaje opóźniona to nie żaden żart, ale jak widać - konieczność. Nie robią tego z premedytacją, żeby zacierać rączki i śmiać się pod nosem - "Ah, no to teraz gracze sobie poczekają, hahaha". Im przecież też zależy na prestiżu, i jeśli pozwalają sobie na coś takiego- widać nie mają innego wyjścia. Nie ciąży na CDP też żadne zobowiązanie do rekompensaty - z tego samego powodu. Dlatego raczej podziękujcie im że jednak postarają się coś w zamian zrobić - czym by to nie było. Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na tego świetnego RPGa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żenada, wstyd i hańba ! Żadna rekompensat nie wyrówna czasu oczekiwania na ten tytuł, notabene dostępny wszędzie od końca maja. CD Projekt to banda nieudaczników, którzy zabrali się za coś czego zupełnie nie potrafią opanować ! I takim sposobem straciliście klienta, bo ja rezygnuje z preordera i kupie sobie anglojęzyczną wersje gry, a Panom z CD Projekt już podziękuje, bo tłumaczenie, że są tą kwestie techniczne niezależne od nich, mogą sobie wsadzić w dupę, jakoś wszyscy inni nie mieli takich problemów, a gra jest od kilku tygodni dostępna na rynku. Jesteście zwykłymi laikami, nie wiem jak można CD Projekt uważać za poważnego partnera !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, z tymi jawnymi mailami to już mistrzostwo świata. Sorki, ale co za DEBILE tam pracują?? Właśnie naruszyliście własny regulamin dotyczący prywatności i naraziliście nas na spam oraz inne syfy.

SERDECZNE DZIĘKI I GRATULACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 18:22, Campbell napisał:

Ludzie, przestańcie zrzucać winę na CDProjekt - przecież piszą że to nie ich wina. To
że premiera zostaje opóźniona to nie żaden żart, ale jak widać - konieczność. Nie robią
tego z premedytacją, żeby zacierać rączki i śmiać się pod nosem - "Ah, no to teraz gracze
sobie poczekają, hahaha". Im przecież też zależy na prestiżu, i jeśli pozwalają sobie
na coś takiego- widać nie mają innego wyjścia. Nie ciąży na CDP też żadne zobowiązanie
do rekompensaty - z tego samego powodu. Dlatego raczej podziękujcie im że jednak postarają
się coś w zamian zrobić - czym by to nie było. Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam
na tego świetnego RPGa!


A czy ktoś mówi, że CDP zrobił to celowo? Nie. To jak z naszą reprezentacją na EURO 2008 - nikt ich nie obwinia, że rozmyślnie przegrali, tylko że zabrakło im zaangażowania. I to jest dokładnie taka sama sprawa. Jak już się za coś bierzesz, to dokładasz wszelkich starań, by efekt końcowy, włącznie z datą premiery, był jak najwyższego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 18:22, Campbell napisał:

Ludzie, przestańcie zrzucać winę na CDProjekt - przecież piszą że to nie ich wina. To
że premiera zostaje opóźniona to nie żaden żart, ale jak widać - konieczność. Nie robią
tego z premedytacją, żeby zacierać rączki i śmiać się pod nosem - "Ah, no to teraz gracze
sobie poczekają, hahaha". Im przecież też zależy na prestiżu, i jeśli pozwalają sobie
na coś takiego- widać nie mają innego wyjścia. Nie ciąży na CDP też żadne zobowiązanie
do rekompensaty - z tego samego powodu. Dlatego raczej podziękujcie im że jednak postarają
się coś w zamian zrobić - czym by to nie było. Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam
na tego świetnego RPGa!


Wątpię by tu już do końca chodziło o sam ME, zrozum, większość osób (w tym ja) ma już dość polityki z-przykrością-musimy-przesunąć-premierę. Bo to nie pierwszy i nie dziesiąty raz. Za dużo różnych wpadek, a ME jest na tyle istotnym tytułem, że nie można tego odpuścić. CDP jest po to by starać się wydać gry na czas, to jeśli się nie mylę ich obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Ta, tylko dlaczego opóźnienia gier (od CDP) w Polsce są spowodowane "przyczynami niezależnymi od dystrybutora"? To nie pierwszy raz, dlatego gromy sypią się na CD Projekt. Kredyt zaufania do tej firmyjest, w moim przypadku, już prawie wyczerpany. Mam nadzieję, że zrekompensują nam czekanie czymś naprawdę super (np. soundtrackiem), a nie marnymi informacjami o Bring Down the Sky. :/
BTW. Zieloni z CDP oczywiście chowają głowy w piasek, twierdząc, że rzekomo nie podlega to ich jurysdykcji (link poniżej).
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=38115&pid=11

EDIT: Jeszcze odnośnie samego sklepu gram.pl. Co to za porządek, że mój mail jest widoczny innym odbiorcom wiadomości z Waszego sklepu?! Na dodatek wysyłka ME odbędzie się w dzień premiery sklepowej! Wstyd i hańba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 18:20, JohnYCokos napisał:

O nie tylko nie to! Mam nadzieję że soundtrack przynajmniej za to dołożą...


Co Ty, nic Ci nie dołożą. Co najwyżej mogą przełożyć jeszcze premierę na późniejszy termin.

Iwanatsu
To chyba dobrze że informują o takich sprawach. W końcu wiele osób zamówiło tą grę, a im wcześniej się oni dowiedzą, tym mniejsze będzie rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec czekania! Mam tego serdecznie dosc! Na torrentach jest od kilku tygodni, ale mowilem sobie ze juz niedlugo pojawi sie kurier z moim oryginalnym egzemplarzem. Teraz to juz gruba przesada. Za chwile anuluje zamowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<załamany>

I zaś czekać, czekać, czekać no więc poczekam bo na gry od Bioware warto czekać bylebym się tylko nie zawiódł.

@UP
Nie popieram piractwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Żenada wstyd i hańba", jak ktoś to wyżej napisał?? Taak, racja, Wy panowie to odwalacie [niektórzy]!! Harmider niczym po karnym dla Austriaków - i równie żenujące reakcje. Wiadomo, sprawa nie jest ani miła, ani dobra - kolejny raz jakieś "kłopoty techniczne" opóźniły premierę. Niemniej co da to gardłowanie?? Co da to wyklinanie i wysyłanie do najgorszych demonów?? I tak nic nie zrobicie, 99% tu piszących pokornie pójdzie po 17 lipca do sklepiku i kupi sobie ME, którym następnie będzie się jarał (albo i nie). Po co krzyczeć o jakichś dennych buntach i bojkotach?! CDP to nie ruszy, znajdzie się na Wasze miejsce 20 chętnych do zakupu preordera EK.

Zachowujecie się jak dzieciaki tylko bo korzystacie z anonimowości internetu. Wątpię, szczerze wątpię że którykolwiek z pałających Świętem Gniewem Bożym wykaże się yayami i rzeczywiście odwoła preordera ME. I tak nic nie zmienicie, co najwyżej obrażacie niewinnie ludzi, którzy - może faktycznie, może jednak nie - nie zawinili wcale a wcale.

P.S. BTW, jestem chyba jedyną osobą która się...cieszy. :P Zbankrutowałem ostatnio i już myślałem, że zaraz będę musiał odwołać preorder EK. A tu proszę, obsuwa i akurat pieniążki się znajdą... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Wiedźmina też mieli obsuwy, przeprosili, zrekompensowali, wybaczyłem.
Ale tym razem to już jest przegięcie - każdemu mogą się zdarzyć problemy i każdy ma prawo za nie przeprosić jednak powinno się z tego wyciągać jakieś wnioski i na przyszłość pilnować aby takie rzeczy się nie zdarzały.
Skoro CDP wywalczyła sobie prawo do dystrybucji ME w Polsce to powinna zrobić wszystko aby gracze byli z tego zadowoleni, na dobrej reputacji można wiele zyskać. W tej chwili jednak bardzo żałuję że dystrybutorem nie jest EA - gdyby tak było to grę już bym miał.
Wygląda na to że pozostaje się jedynie cieszyć iż najprawdopodobniej dystrybutorem ME2 będzie już EA, wolę kupić wersję oryginalną niż czekać nie wiadomo jak długo na niepotrzebną mi polonizację:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 18:33, Kraju92 napisał:

Iwanatsu
To chyba dobrze że informują o takich sprawach. W końcu wiele osób zamówiło tą grę, a
im wcześniej się oni dowiedzą, tym mniejsze będzie rozczarowanie.

Chyba nie rozumiesz o co chodzi. Jasne, że powinni informować i dobrze, że wysłali maila. Rzecz w tym, że ZAWSZE ale to ZAWSZE wysyła się takie maile do wszystkich zainteresowanych BEZ ujawniania adresów poszczególnych użytkowników! Tak jest w każdym sklepie, na każdym forum, w każdym normalnym serwisie, który cokolwiek rozsyła. Teraz wystarczy, że któryś z tych użytkowników ma jakiegoś wirusa czy innego syfa na kompie, który rozsyła się automatycznie do osób z listy (takiej właśnie jak np. ta z rzeczonego maila) i jesteśmy uwaleni. Że o innych przykładach możliwych nadużyć nawet nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować