Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

Need For Speed: Undercover - temat ogólny

587 postów w tym temacie

Włączam ikone gry i jest cos takiego jak "podaj swój kod rejestracyjny " co mam robic ??? cracka sciągnałem i nic sie nie włącza. Co mam tam wpsiac, co sciagnąc . powiedzcie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 23:55, rafo21 napisał:

Włączam ikone gry i jest cos takiego jak "podaj swój kod rejestracyjny " co mam robic
??? cracka sciągnałem i nic sie nie włącza. Co mam tam wpsiac, co sciagnąc . powiedzcie
!!!!!


Powiem ci coś i zapamiętaj to dobrze! Kupić gre a nie ukraść z internetu,na półkach jest mnóstwo tych gier:) A na tym forum nikt ci z piracka grą nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 23:55, rafo21 napisał:

Włączam ikone gry i jest cos takiego jak "podaj swój kod rejestracyjny " co mam robic
??? cracka sciągnałem i nic sie nie włącza. Co mam tam wpsiac, co sciagnąc . powiedzcie
!!!!!

A wersja gry pewnie "średnio oryginalna" co ? Niestety(albo raczej stety) Piratom nie pomagamy na gram.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co zrobić żeby odzyskać skonfiskowane po raz pierwszy auto ?
Pisało że powinno być w garażu, ale znikło i mam tylko te poprzednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 23:57, rafekx 12 napisał:

Kupić gre a nie ukraść z internetu,na półkach jest
mnóstwo tych gier:)

Tyle, że ta gra nie jest warta aż tylu pieniędzy. Co najwyżej 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 10:07, Karanthir666 napisał:

> Kupić gre a nie ukraść z internetu,na półkach jest
> mnóstwo tych gier:)
Tyle, że ta gra nie jest warta aż tylu pieniędzy. Co najwyżej 30 zł.



LoL.
http://www.gram.pl/sk8_9gvkH,6_Need_for_Speed_Undercover.html

To nie powód, że gra jest słaba i nie jest warta tylu pieniędzy. Jeżeli uważa, że jest słaba to niech nie ściąga.Jeśli dla niego 120zł to za dużo to niech poczeka dwa lata i wtedy MOŻE będzie kosztować 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 23:55, rafo21 napisał:

Włączam ikone gry i jest cos takiego jak "podaj swój kod rejestracyjny " co mam robic
??? cracka sciągnałem i nic sie nie włącza. Co mam tam wpsiac, co sciagnąc . powiedzcie
!!!!!

Zazwyczaj w takich chwilach trzeba wpisać kod rejestracyjny. Prawdopodobnie masz go na instrukcji do gry. Ściągnąć to możesz bluzę, bo nic innego Ci nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest warta tylu pieniędzy? Wiesz o tym? To czemu grę ściągasz/kupujesz? To nie jest wytłumaczenie (To nowe porsche jest wolniejsze i ma mniej koni - nie jest warte tylu pieniędzy więc sobie ukradne?) Zresztą - pogadaj w temacie o piractwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem że zainstalowałem undercovera i chce połączenia z netem a na tym kompie nie mam neta (pisze na starszym na którym net działa) i już mówię ze nie mogę przełączyć z tego kompa neta do tamtego. Nie dało by się ominąć tej rejestracji z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 13:22, Kacel2 napisał:

mam problem że zainstalowałem undercovera i chce połączenia z netem a na tym kompie nie
mam neta (pisze na starszym na którym net działa) i już mówię ze nie mogę przełączyć
z tego kompa neta do tamtego. Nie dało by się ominąć tej rejestracji z góry dziękuję


No niestety ale na kompie na którym instalujesz Undercover''a net musi być ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 18:01, Kacel2 napisał:

Najgłupsze zabezpieczenie o jakim słyszałem


No to jest nieszczęsny DRM a swoją drogą dziwne że o nim nie słyszałeś,EA wykorzystuje go we wszystkich swoich grach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 23:13, rafekx 12 napisał:

No to jest nieszczęsny DRM a swoją drogą dziwne że o nim nie słyszałeś,EA wykorzystuje
go we wszystkich swoich grach...


Masakra z tym łączeniem z netem.. NFS jest kolejną grą do której kupna EA mnie zniechęca :( mało że uczciwe człowiek chce kupić grę, to jeszcze mu kłody pod nogi rzucać, a jak czemu nie >:/ kiedy ci wszyscy wydawcy gier rejestrowanych przez neta nauczą się, że nie tędy droga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 23:19, Paoro napisał:

> No to jest nieszczęsny DRM a swoją drogą dziwne że o nim nie słyszałeś,EA wykorzystuje

> go we wszystkich swoich grach...

Masakra z tym łączeniem z netem.. NFS jest kolejną grą do której kupna EA mnie zniechęca
:( mało że uczciwe człowiek chce kupić grę, to jeszcze mu kłody pod nogi rzucać, a jak
czemu nie >:/ kiedy ci wszyscy wydawcy gier rejestrowanych przez neta nauczą się,
że nie tędy droga..


Ale podobno słyszaęłm że po kleśce nowego NFS''a EA chce znieść ten drm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 17:26, rafekx 12 napisał:

Ale podobno słyszaęłm że po kleśce nowego NFS''a EA chce znieść ten drm...


No jakiś czas sobie odpuszczą a potem z wielkim hukiem odpalą powrót może nowego lepszego NFS.. ja tam nie mam nic przeciwko jak wyjdzie to tylko na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć to jest ostatni NFS ale nie wiem i nikomu go nie polecam miał być wielki Hit jak Most Wanted a jest wielki **** chyba każdy zna to słowo z języka angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 20:01, Lukiwwo napisał:

Ponoć to jest ostatni NFS ale nie wiem i nikomu go nie polecam miał być wielki Hit jak
Most Wanted a jest wielki **** chyba każdy zna to słowo z języka angielskiego


Zapewniam cie to nie ostatni NFS:) EA za dużo kasy na nim zarabia aby zakończyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować