Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weź udział w konkursie i zgarnij premiery z serii TOPSELLER!

115 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2008 o 19:46, Patryk Mogilno napisał:

A mam pytanie czy wygra pierwsze 5 osob czy macie jakas inna metode?


Ostatnio, przy okazji konkursu Europa Univeralis: Rzym, wykorzystaliśmy klucz historyczny. Kto wie jak będzie teraz ;)

W każdym razie "pierwsza piątka" raczej nie równa się "piątka zwycięzców".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie jakiś konkurs, w którym wezmę udział ;)

Na część pytań już w tej chwili znam odpowiedzi, ale kilku grafik za bardzo nie kojarzę, mam nadzieję że z pomocą przyjdzie Google :P Pewnie jutro wypełnię te braki i wyśle swoje zgłoszenie. Zawsze to przecież miło coś wygrać, niezależnie od nagród - ot, dla satysfakcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę, nie róbcie tak. Takie kto pierwszy ten lepszy jest trochę niesprawiedliwe i psuje zabawe. Po co zgłaszac się za pół godziny gdy się szans już nie ma? A co do konkursu, to łatwy był ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 20:23, Mac Cry napisał:

Proszę, nie róbcie tak. Takie kto pierwszy ten lepszy jest trochę niesprawiedliwe i psuje
zabawe. Po co zgłaszac się za pół godziny gdy się szans już nie ma? A co do konkursu,
to łatwy był ;]


Nie jest tak :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 19:54, Spaykus napisał:

Ostatnio, przy okazji konkursu Europa Univeralis: Rzym, wykorzystaliśmy klucz historyczny.
Kto wie jak będzie teraz ;)


Nie wiem jakie wydarzenie dotyczyło 1 roku n.e czy p.n.e. ale i tak mi się podobało :]
Wiem, wiem, princeps, ale i tak taki klucz z princepsem na czele mi się podoba :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 20:36, Mistic napisał:

Nie wiem jakie wydarzenie dotyczyło 1 roku n.e czy p.n.e. ale i tak mi się podobało :]


To że wygrałeś zawdzięczasz określeniu "princeps", czyli (w skrócie) "pierwszy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować