Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie ogłoszone na BWI?!

294 postów w tym temacie

>>>Najprościej rzecz ujmując i nie obrażać fanbojów<<<

Nie wiem czy grałeś ale warcraft 3 był taki tekst Arthasa. " Po co ten sarkazm? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wyjdzie na PC , konsole czy na telefon stacjonarny i tak w to zagram ;D Mimo, że jestem zwolennikiem Xboxa ( ;* ) to i tak przyznaje racje, że Diablo na konsole to złe Diablo ;> i bardzo nie wygodnie by się grało grzybkiem ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>> Diablo na konsole to złe Diablo <<<

hehe, czyli byłoby w sumie ok, bo Diablo, jak tytuł wskazuje, jest złe, albo raczej diaboliczne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 22:57, Pile napisał:

Ale diablo 3 nie będzi etakie samo jak diablo 2. Może tpp. :D


Hellgate: London miał być "nieformalnym Diablo III" (widok TPP), aczkolwiek gra twórcom wyszła nie najlepiej... Najlepiej imho zachować widok izometryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście - coś "siedzi" w tym obrazku i patrzy na nas :P Ja tam mówie, że to będzie coś zupełnie niespodziewanego... Nie Diablo, nie żaden dodatek... Po prostu coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby to była dobra gra ! Jak to prawda i to będzie Diablo III to módlmy się do czego i kogo tam chcemy aby uczynili tą grę tak dobrą jak poprzednią albo i lepszą :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 23:52, pig.on.the.wing napisał:

a ja tak wracajac do tematu runek...
wszyscy zaczeli sie "srac" jak przykminili, ze jedna runka to runka z miecza arthasa,
a zauwazyl ktos, ze jedna z nich jest IDENTYCZNA jak runka Hel? ;]



Omg, bo nic innego nie mogę.. to już jest tłuczone od wczoraj , haloo ? Co wy ostatnie 2 posty czytacie czy co!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 23:16, Metalhead86 napisał:

> Ale diablo 3 nie będzi etakie samo jak diablo 2. Może tpp. :D

Hellgate: London miał być "nieformalnym Diablo III" (widok TPP), aczkolwiek gra twórcom
wyszła nie najlepiej... Najlepiej imho zachować widok izometryczny.

Tak, bo akurat widok TPP był największym problemem Hellgate (albo problemem w ogóle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamieć jak zwykle testuje cierpliwość fanów... a ja czekam i wiem, że przyjdzie czas kiedy sie doczekam bo nie ma takiej możliwości aby diablo 3 nie wyszło, nie ma i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 08:33, tosz napisał:

jeżeli to ma być MMORPG ( w dodatku płatne tak jak WOW ) to mogą sobie ją wsadzić do
... nosa

ja bym wołał takie niż żadne:) wydaję mi się, że popularność wowa była by wtedy pobita:) ja kupię w każdej postaci choć jeśli wybór należał by do mnie:P to wolałbym jednak tak jak Ty normalne niż MMO:). Choć plusem na pewno było by to że jeśli było by to MMO to na bank miałby mniejsze wymagania sprzętowe a tak? Wolę nawet nie myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na konsole nie wzjdzie, ponieważ blizzard wypowiadał się już kiedyś w tej sprawie i nie zamierza tworzyć gier na konsole :D:D blaszaki RULLES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Diablo 3 nie moze wyjsc na konsole - traci klimat. Blizzard jest od PC i przy tym zostanmy, a o wybryku Diablo i Starcrafta (o ile pamietam) na PSX zapomnijmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Nie. Diablo 3 nie moze wyjsc na konsole - traci klimat. Blizzard jest od PC i przy tym zostanmy, a o wybryku Diablo i Starcrafta (o ile pamietam) na PSX zapomnijmy :)>

Ale czemu? Przecież to nadal ta sama gra, co prawda ze sterowaniem troche moim zdaniem nie bardzo ale tak to jest okey! A klimat ten sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronce blizzarda już od jakiegoś czasu jest nowa grafika. Wygląda jakby ten lód coraz bardziej się topił i oczy nabierały kształtu. Już nie przypomina Diabełka tylko....Lich Kinga :( Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować