Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie ogłoszone na BWI?!

294 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2008 o 12:46, Metalhead86 napisał:

Na razie ochłońcie... Najwyraźniej Blizzard pójdzie bardziej w strony WoW''a i zapowie
kolejnego MMORPG''a - http://www.blizzard.com/us/jobopp/. Po prawej stronie widnieje
tytuł "Top Secret" - Next-gen MMO. Cholercia nie będę mógł przez to spać...

To może być ten tajemniczy projekt, o nazwie " Hydra ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 12:59, Darkstar181 napisał:

To może być ten tajemniczy projekt, o nazwie " Hydra ".


Też tak myślę... Sądzę, że Blizzard idzie w złą stronę - odwraca się od graczy preferujących grę single, a sugeruje się chęcią jak największego zysku. Chociaż nie wszystko jest przesądzone - może specjalnie zastawiają taką pułapkę, by w sobotę ujawnić D3? Zresztą jest mi to niemalże obojętne - każda gra, którą stworzy Blizzard podnosi poprzeczkę, wyznaczając nową jakość na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 13:27, tosz napisał:

a może to będzie drugi dodatek do Diablo 2 :)


wykluczone, wierze ( wiara czyni cuda:) że Diablo III powstaje.. ALE poczekamy na niego sobie troche :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 13:58, jasiek125 napisał:

Czego to moze byc symbol?

Poszperałem troszkę w internecie i symbol ten wydaje mi się być podobnym do znaków na ziemi wokół kryształu Oshu''gun w krainie Nagrand (World of WarCraft). Am I right?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten symbol to podobno runka Hel z D2...ja licze na D3...bo to najbardziej prawdopodobne, ale jeśli był by to W4 był bym w niebo wzięty ^^ nie bójcie się to nie będzie kolejne MMO bo Blizzard kieruje się opiniami fanów :) i ich pomysłami oraz upodobaniami, bądźmy dobrej myśli to TYLKO 2 dni!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... osobiście mam nadzieje że jest to d3 dlatego gdyż jak jesteśmy na stronce blizza i patrzymy tam na games to jest warcraft universe ,a tam jest dany warcraft3 i wow w tej samej dziedzinie a to oznacza za wow to kontynuacja w3, a sc2 zostal juz zapowiedziany wiec brakuje tu tylko d3... osobiscie te screeny za stronce moga przedstawiac drugi dodatek do wow a nie zapowiedz d3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście że na tym arcie z lodem i runkami nie dość że lód się kruszy i spada w dół to jeszcze paruje co może znaczyć że pod nim jest coś ciepłego. Więc może jednak piekło i d3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może to bedzie takie połączenie uniwersum WarCrafta i Diablo? Szalony pomysł, ale informacje są zbierzne z 2 tytłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jeśli prace nad tym projektem trwają już tak circa 3 lata? może i niemożliwe, a może jednak? może na gwiazdkę coś szykują oprócz SC2? to byłby dobry ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mamy takie znak:
- są tam niby jakieś zlowrogie oczy
- lód niby topnieje
- runy tworzą pentargram
- i jak na razie run jest 3 (chodzi mi o tylko runki z Diablo) Bo Blizzard może chcieć nas zmylić
To już właściwie pewne :) ale się ciesze!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować