Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymyśl nazwę dla nowego sklepu i wygraj Xboksa 360!

337 postów w tym temacie

Dokładnie, nie powinno to jakaś nawiązywać do gier albo strony?

Edit: W takim razie dlaczego zostali wyróżnieni? Na jakiej podstawie? Nie pytam z pretensją, ale z ciekawości.(choć ciężko zaintonować odpowiednio głos na forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ale czy uważacie, że przyznanie nagrody jakiejś idiotycznej nazwie jest fair? To tak gdyyby ktoś przesiedział kilka tygodni na rysowaniu rysunku na konkurs plastyczny, a pokonałaby go praca, na której jest jedna kreska. Sorry, ale takie jest moje zdanie. Jeśli mieliście zamiar rozśmieszyć nas wynikami, wystarczyło powiedzieć.

BTW, nie mam żalu, że nie wygrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 14:24, Qumi napisał:

Dokładnie, nie powinno to jakaś nawiązywać do gier albo strony?

Może nie powinno...w końcu w sklepie są nie tylko gry :)

Dnia 04.09.2008 o 14:24, Qumi napisał:


Edit: W takim razie dlaczego zostali wyróżnieni? Na jakiej podstawie? Nie pytam z pretensją,
ale z ciekawości.(choć ciężko zaintonować odpowiednio głos na forum)


Wybierało jury w którego skład nie wchodziłem - nie potrafię więc powiedzieć dlaczego te, a nie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 14:27, Yutima napisał:

Dobrze, ale czy uważacie, że przyznanie nagrody jakiejś idiotycznej nazwie jest fair?
To tak gdyyby ktoś przesiedział kilka tygodni na rysowaniu rysunku na konkurs plastyczny,
a pokonałaby go praca, na której jest jedna kreska. Sorry, ale takie jest moje zdanie.
Jeśli mieliście zamiar rozśmieszyć nas wynikami, wystarczyło powiedzieć.

BTW, nie mam żalu, że nie wygrałem.


Wiesz, wybór zawsze jest subiektywny. Jakiś czas temu widziałem logotyp IO w Londynie. Kompletnie mi się nie podoba, a jego autor zgarnął na pewno kosmiczne pieniądze za projekt.

Natomiast jakiś czas temu przeprowadzony został konkurs na logotyp Solidarności (dokładnie nie pamiętam o co chodziło). Nagrodą było 100-200 tysięcy zł (nie pamiętam dokładnie, a nie chcę strzelać). Wygrała propozycja wyglądająca jak machnięcie pędzlem średnio rozgarniętego ośmiolatka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwarantuję Wam, gram.pl, że wybrane nazwy nie mają szans być "odkryciem", "objawieniem", super nazwą, która rzuci na kolana i przyciągnie tabuny klientów do Waszego sklepu, czym mogłoby być kilka słów wybełkotanych po porannej kaszce przez średnio rozgarniętego nawet trzylatka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 14:33, Spaykus napisał:

Wiesz, wybór zawsze jest subiektywny. Jakiś czas temu widziałem logotyp IO w Londynie.
Kompletnie mi się nie podoba, a jego autor zgarnął na pewno kosmiczne pieniądze za projekt.

Natomiast jakiś czas temu przeprowadzony został konkurs na logotyp Solidarności (dokładnie
nie pamiętam o co chodziło). Nagrodą było 100-200 tysięcy zł (nie pamiętam dokładnie,
a nie chcę strzelać). Wygrała propozycja wyglądająca jak machnięcie pędzlem średnio rozgarniętego
ośmiolatka... ;)


Tylko kogo to obchodzi? Zastanówcie się, przecież to Wy tworzycie gram.pl, a nie IO z Londynu, ani Solidarność więc czemu musicie być tacy sami? Wybierać prace, które według nie tylko mnie, ale i większości użytkowników Waszej strony, są żenująco słabe i na pewno nie śmieszą... I nie uwierzę w to, że prac było kilka tysięcy i nie było możliwości innego/lepszego wyboru.

PS. Jeśli chcecie się ośmieszyć to wybierzcie dla sklepu jedną z tych nazw: Andromeda, area51, dominator, GRAMazon, Uno lub Binarna Maskotka. To na pewno przysporzy Wam nabywców...:) Aha, nie jestem zły, że nie wygrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież te nazwy to żenada !
Nazwa miała być związana z grami komputerowymi, bo przecież tym sklep się zajmuje...
Jakie to ma w ogóle powiązanie ?!...............
Bez obrazy, ale bezguście panuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Dnia 04.09.2008 o 15:20, Daviochlebak napisał:

Aha, nie jestem zły, że nie wygrałem.


Nie no skąd. Przecież nie widać obnażonego noża ani śnieżnobiałej sztywnej piany. Wcale a wcale. :)

do malkontentów:
Czy Wy naprawdę nie możecie się pogodzić z tym, że komisja miała ułańską fantazję i wybrała takie nazwy, a nie inne? Czy napisali gdziekolwiek, że tymi nazwami ochrzczą nowy sklep? Może jeszcze powinni przeprosić, że mają odmienne od Waszego zdanie? Wybrane propozycje NIE BĘDĄ nazwą sklepu, więc nie ma o czym mówić. Schowajcie noże, widły, kastety, gaz pieprzowy, odłóżcie kamienie, granaty ręczne, pistolety, granatniki, karabiny maszynowe, bazooki i kurczaki. Przejdźcie nad tym do porządku dziennego. Poczekajcie na następny konkurs. Jeśli nadal nie możecie złapać tchu, oddychajcie głęboko. Przejdźcie się na spacer do lasu/parku, popływajcie w basenie, pobiegajcie za piłką, pojeździjcie na rowerze. Wysiłek się przyda, może zmęczenie fizyczne odbierze Wam ochotę na pisanie Gorzkich Żalów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 15:20, Daviochlebak napisał:

Tylko kogo to obchodzi? Zastanówcie się, przecież to Wy tworzycie gram.pl, a nie IO z
Londynu, ani Solidarność więc czemu musicie być tacy sami? Wybierać prace, które według
nie tylko mnie, ale i większości użytkowników Waszej strony, są żenująco słabe i na pewno
nie śmieszą... I nie uwierzę w to, że prac było kilka tysięcy i nie było możliwości innego/lepszego
wyboru.

PS. Jeśli chcecie się ośmieszyć to wybierzcie dla sklepu jedną z tych nazw: Andromeda,
area51, dominator, GRAMazon, Uno lub Binarna Maskotka. To na pewno przysporzy Wam nabywców...:)
Aha, nie jestem zły, że nie wygrałem.


Raz jeszcze apeluję o dokładne czytanie - żadna z wyróżnionych nazw nie zostanie użyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 15:41, Vojtas napisał:

> Aha, nie jestem zły, że nie wygrałem.

Nie no skąd. Przecież nie widać obnażonego noża ani śnieżnobiałej sztywnej piany. Wcale
a wcale. :)


Nie no wścieklizny nie dostałem :)

Dnia 04.09.2008 o 15:41, Vojtas napisał:

do malkontentów:
Czy Wy naprawdę nie możecie się pogodzić z tym, że komisja miała ułańską fantazję i wybrała
takie nazwy, a nie inne? Czy napisali gdziekolwiek, że tymi nazwami ochrzczą nowy sklep?
Może jeszcze powinni przeprosić, że mają odmienne od Waszego zdanie? Wybrane propozycje
NIE BĘDĄ nazwą sklepu, więc nie ma o czym mówić. Schowajcie noże, widły, kastety, gaz
pieprzowy, odłóżcie kamienie, granaty ręczne, pistolety, granatniki, karabiny maszynowe,
bazooki i kurczaki. Przejdźcie nad tym do porządku dziennego. Poczekajcie na następny
konkurs. Jeśli nadal nie możecie złapać tchu, oddychajcie głęboko. Przejdźcie się na
spacer do lasu/parku, popływajcie w basenie, pobiegajcie za piłką, pojeździjcie na rowerze.
Wysiłek się przyda, może zmęczenie fizyczne odbierze Wam ochotę na pisanie Gorzkich Żalów.


No ej, nie jestem zły, że nie wygrałem. Tylko szkoda, że wybrane zostały takie nijakie nazwy. Nie mam nic nikomu za złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2008 o 15:41, Vojtas napisał:

Czy Wy naprawdę nie możecie się pogodzić z tym, że komisja miała ułańską fantazję i wybrała
takie nazwy, a nie inne?

Sprawdź sobie jedną z wyróżnionych nazw...
www.uno.pl.
To jest ZAREJESTROWANY sklep !
Żenada... wyróżnili własną konkurencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 15:52, Darkstar181 napisał:


> Czy Wy naprawdę nie możecie się pogodzić z tym, że komisja miała ułańską fantazję
i wybrała
> takie nazwy, a nie inne?
Sprawdź sobie jedną z wyróżnionych nazw...
www.uno.pl.
To jest ZAREJESTROWANY sklep !
Żenada... wyróżnili własną konkurencję.

Ładne potknięcie, nie powiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2008 o 15:54, Skwarek pl napisał:

> Żenada... wyróżnili własną konkurencję.
Ładne potknięcie, nie powiem ;]

O ile zakład, że ktoś, kto wysłał tę nazwę, podwędził ją właśnie z tego sklepu, i ma teraz niezły ubaw ?
Co jak co, ale takie numery rzadko się zdarzają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 15:52, Darkstar181 napisał:

Sprawdź sobie jedną z wyróżnionych nazw...
www.uno.pl.
To jest ZAREJESTROWANY sklep !
Żenada... wyróżnili własną konkurencję.


A co to ma za znaczenie, skoro wyróżnione propozycje z założenia nie miały być nazwą sklepu? Pod uwagę wzięto sam wymysł uczestnika, warunkiem poprawności nie była dostępność domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 15:46, Spaykus napisał:

Raz jeszcze apeluję o dokładne czytanie - żadna z wyróżnionych nazw nie zostanie użyta.


Wiem. Czytałem. Ale powiedz tak szczerze: po co wyróżniać takie nazwy? Wcześniej, w regulaminie nie było nic o wyróżnieniach? Więc dlaczego? Pytam z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 16:00, Vojtas napisał:

A co to ma za znaczenie, skoro wyróżnione propozycje z założenia nie miały być nazwą
sklepu?

Ja nadal nie rozumiem dlaczego więc mimo wszystko mają wyróżniać nazwę konkurencyjnego sklepu. Przecież to zwyczajny plagiat.
Pod uwagę wzięto sam wymysł uczestnika, warunkiem poprawności nie była dostępność

Dnia 04.09.2008 o 16:00, Vojtas napisał:

domeny.

Jasneee... :P Szukaj dla nich usprawiedliwienia :) Fajny wymysł użytkownika. Podwędzić nazwę z innego sklepu, i dostać za to nagrodę...
Co jak co, ale ja w życiu bym nie dopuścił, żeby wyróżniać nazwę sklepu konkurencji. To tak, jakby taki Optimus urządził "przetarg" na nową nazwę, i wyróżnił Komputronika (czyli już istniejącą sieć)
Dla mnie to skrajny przejaw głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 16:00, Daviochlebak napisał:

Wiem. Czytałem. Ale powiedz tak szczerze: po co wyróżniać takie nazwy? Wcześniej, w regulaminie
nie było nic o wyróżnieniach? Więc dlaczego? Pytam z ciekawości.


Owszem, ale znajdował się zapis informujący o tym, iż konkurs może nie zostać rozstrzygnięty. Jedna, idealna nazwa nie została wybrana, dlatego też postanowiliśmy - o czym, owszem, nie informowaliśmy wcześniej - przyznać wyróżnienia specjalne.

Co do konkretnych prac - były one wybierane przez pracowników sklepu gram.pl. Nie jednoosobowo, ale kolegialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 16:05, Darkstar181 napisał:

Ja nadal nie rozumiem dlaczego więc mimo wszystko mają wyróżniać nazwę konkurencyjnego
sklepu. Przecież to zwyczajny plagiat.
Pod uwagę wzięto sam wymysł uczestnika, warunkiem poprawności nie była dostępność
> domeny.
Jasneee... :P Szukaj dla nich usprawiedliwienia :) Fajny wymysł użytkownika. Podwędzić
nazwę z innego sklepu, i dostać za to nagrodę...
Co jak co, ale ja w życiu bym nie dopuścił, żeby wyróżniać nazwę sklepu konkurencji.
To tak, jakby taki Optimus urządził "przetarg" na nową nazwę, i wyróżnił Komputronika
(czyli już istniejącą sieć)
Dla mnie to skrajny przejaw głupoty.


Niee... dlaczego.... www.uno.pl napewno jest zadowolone z darmowej reklamy ;]... no i z wyróżnienia rzecz jasna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować