Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie zapowiedziane!!!

505 postów w tym temacie

No wiem, ale pomarzyć można :] Trzeba czekać do BlizzCon''u, może coś powiedzą więcej, a nuż zrobią kolejną niespodziankę i wydadzą w tym terminie DIII xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie będzię dużych wymagań, bo Blizz będzie chciał jak najwięcej kopii sprzedać. Poza tym czesto wydają patche, więc nie powinno być problemów. Zobaczymy po premierze, co dobrego zrobili :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Diablo 3 pojawi się nie prędzej niż w drugim kwartale 2009 roku.

Mi się wydaje, że minimalne wymagania sprzętowe, będą następujące:
Procesor 2,0 Ghz, RAM 1 GB, Karta graficzna z 256 MB z obsługą DirectX 10, Pixel Shader 3.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No litości, zgadywanie wymagań sprzętowych? To idzie za daleko...

Poza tym - Dx10 i Pixel Shader 3.0? Chyba 4.0 ! :) O ile się orientuję to nie ma karty obsługującej Dx10 i PS tylko 3.0 .

Ludzie, proszę, wyluzujcie. Dopiero co ogłosili grę, a wy już nawet zgadujecie na jakim sprzęcie ma chodzić i kiedy wyjdzie, choć sam Blizzard nie ma pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro już robią tą wersję 4 lata, to mogliby wydać jeszcze w tym roku :D no to mało realne jest, więc żeby chociaż demko wydali w 2008 :D

@Thebisre
nie ma sensu spekulować o wymaganiach, ale jak już podałeś konfigurację, to napewno wystarczy k.grafiki z Dx9c, a CPU 2,5GHz - bo teraz to norma jest, a do premiery pewnie jeszcze trochę czasu zostało...

@Naars
O to mi chodziło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, ludzie co już nie można przespekulować na temat wymagań? Po to jest te forum, ludzie piszą o wszystkim na temat diablo 3! We wcześniejszych postach pisaliśmy na temat klas postaci, to teraz czas przyszedł na wymagania sprzętowe i na datę wydania diabełka 3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 15:48, Thebisre napisał:

Ej, ludzie co już nie można przespekulować na temat wymagań? Po to jest te forum, ludzie
piszą o wszystkim na temat diablo 3! We wcześniejszych postach pisaliśmy na temat klas
postaci, to teraz czas przyszedł na wymagania sprzętowe i na datę wydania diabełka 3!


Proszę bardzo ziom, ale wykaż się jakąś znajomością sprzętu, skoro już spekulujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zamiast palladyna będzie można grać Tyrael''em albo jego kobiecą odpowiedniczką ;p
a amazonka pewnie będzie, tylko, że nie będzie się nazywać amazonka ;)
Poza tym chciałbym, aby DIV było prequel'em "jedynki" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 15:54, Naars napisał:

> Ej, ludzie co już nie można przespekulować na temat wymagań? Po to jest te forum,
ludzie
> piszą o wszystkim na temat diablo 3! We wcześniejszych postach pisaliśmy na temat
klas
> postaci, to teraz czas przyszedł na wymagania sprzętowe i na datę wydania diabełka
3!

Proszę bardzo ziom, ale wykaż się jakąś znajomością sprzętu, skoro już spekulujesz.


Oj, przepraszam, znawce sprzętu komputerowego. Proszę oświeć mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paladyn na 100% będzie. A co z innymi postaciami bedzie tego nie wiem, ale mi się wydaje, że Nekromanty nie zobaczymy w Diablo 3, zamiast niego mamy Znachora (Which doctor). A zamiast Amazonki, może być Łowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem blizzard dobrze zrobil bo polaczyl jakby wszystkie postacie uzywajace glownie czarow w jedna - szaman (witch doctor) :). Paladyn to moja ulubiona postac ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 16:17, Verti cal napisał:

Moim zdaniem blizzard dobrze zrobil bo polaczyl jakby wszystkie postacie uzywajace glownie
czarow w jedna - szaman (witch doctor) :). Paladyn to moja ulubiona postac ;).



Tak na razie podali 2 postacie Barbarzyńca i Znachor ( Odpowiednikiem Witch Doctor jest właśnie Znachor, a nie Szaman.... gdyby to był Szaman napisali by Shaman ), więc skąd ta myśl, że "Dobrze zrobił bo połączył wszystkie postacie używające czasrów w jedną", skąd wiesz, że nie będzie więcej "magicznych" postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy, którzy spekulują, niech poczytaja oficjalne FAQ. Jest wyraźnie napisane, że oprócz klasy o nazwie Witch Doctor i Barbarian bedzie jeszcze jedna postać posługująca się magią. Dwie pozostałe zostaną ujawnione poźniej!
I na anielska litość - Paladyn nie Palladyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą miały inne skille ;p a tak w ogóle to był gameplay na prezentacje, więc nie mogli dać postaci z pierwszym poziomem, bo film byłby za nudny. A i nie mogli iść high lvl''em na mocne mobki, bo zbyt długo by walka trwała. Pokazali, że DIII bardzo mało różni się od swojego poprzednika, i tylko niektórzy marudzą na "budynie i cukierki" w filmie <lol> Mi w prezentacj bardzoi brakuje przedstawienia rozdzielenia punktów doświadczenia i skilli, więc trzeba czekać na dalsze informacje.
Natomiast bardzo mi się podoba sposób walki (skille cyframi na klawie), dzięki czemu walka stanie się bardziej efektowna i dynamiczna, no i łatwiejsza pewnie też ;p
Jeżeli cała gra będzie tak wyglądać jak na filmie to kupię w ciemno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować