Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie zapowiedziane!!!

505 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2008 o 19:55, godryk napisał:

'' poziom poleciał na pysk''''?? Daruj sobie, większosć
użytkowników jest normalna, powtarzam - większość


Owszem, większośc to normalne, miłe 12- 13 latki, które swoją drogą oficjalnie nie powinny tu nawet pisać, bo diabełek jest zdaje się 16+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie od tego bełkotu aż mnie mdli. Dajcie sobie spokój. Przezywanie i porównywanie ludzi do 12-13 latków również nie jest "dojrzałe". Ja po prostu omijam 1/3 postów (tych krótkich) i czytam te poważniejsze. Tyle...
Ale oczywiście, znajdą się i tacy którzy do wszystkiego lubią się przyczepić, denerwując innych. Nie podoba się, trudno, nic nie poradzisz na to. Taka smutna prawda. Ja się przyzwyczaiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 21:52, PC4ever napisał:

Taka smutna prawda. Ja się przyzwyczaiłem.


Zapomniałeś dodać że i gorzka :)
Po części się z tobą zgadzam ale gdyby nie oni to gram.pl by umarło na wieki ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komentarzy jest więcej, niż 300, to znaczy ewidentnie, że gdzieś po dwusetnym zaczyna się flejm :)
Dajcie Wara IV Diablo suxx! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz byłe do blizzcon''u, napewno chłopaki coś nowego zaprezentują(może nową klasę albo i dwie ;)). W WWI tylko mi się nie podobała supermancja Koreańczyków i tłumaczenie wszystkiego na francuski, tylko czas nie potrzebnie zajmowało. I tak impreza udana(szkoda tylko, że tak mało info o warth''ie, który był w centrum mojej uwagi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądając gameplay trailer od blizzarda można na początku usłyszeć o 7 klasach postaci a nie o 5, a ponad to będą występować obie płcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 08:38, Dom91 napisał:

Oglądając gameplay trailer od blizzarda można na początku usłyszeć o 7 klasach postaci
a nie o 5, a ponad to będą występować obie płcie.


Niestety muszę Cię zmartwić - nie masz racji. Lektor mówi several, nie seven. Ten temat jest juz przerobiony więc nie wracajmy do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem Universum Warcrafta,niegrałem w diablo ani diablo 2 ponieważ nieuśmiechają mi się HnS lecz po tej zapowiedzi trailetu i ktorkiej lektorze lore Diablo mam ochote zagrać w Diablo 3..Pozostaje tylko czekać...czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 21:37, Seldon napisał:

> '' poziom poleciał na pysk''''?? Daruj sobie, większosć
> użytkowników jest normalna, powtarzam - większość

Owszem, większośc to normalne, miłe 12- 13 latki, które swoją drogą oficjalnie nie powinny
tu nawet pisać, bo diabełek jest zdaje się 16+.


Zapraszam na temat Pegi-przestrzegasz - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=30278&tpage=29
Może i jest 16+, ale za te pare lat to ci 12-latkowie (łącznie ze mna) beda mieli już 15-16 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za parę lat - a Diablo 3 wyjdzie wcześniej, niż ci 12 i 13-latkowie podejdą pod kategorię.

Mimo wszystko też uważam PEGI za niesamowitą pomyłkę. Najbardziej mnie przeraża podejście ''odrobina erotyki - 18+ !!!!!'', ''brutalność - łee, max 16+ ... Wniosek ? Erotyka (czyli w grach pokazanie... olaboga... nagich pleców bohaterki lub bardzo subtelnej i nic nie pokazującej sceny łóżkowej [które są ostrzejsze w prawie każdym filmie]) jest gorsza, obrzydliwsza i mniej naturalna od odcinania łbów, siekania na kotlety i zabryzgiwania okolicy hektolitrami krwi. No cóż... to nie jest normalne.
Gry za erotykę dostają od razu 18+, za to na film,w której tej erotyki jest znacznie więcej i jest ostrzejsza, nie przyznaje się żadnej kategorii - trudno mi sobie przypomnieć film, który był 18+ w ostatnich czasach. Według mnie takie sytuacje są po prostu chore... Żałośnie pruderyjne i niesprawiedliwe.

Na całe szczęście mnie ta szopka nie dotyczy... Podpadam pod najwyższą kategorię PEGI i leję na nich ciepłym moczem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 09:34, Naars napisał:


Właśnie, PEGI jest BEZNADZIEJNE, assassin''s creed dostał kategorię 18+, mass effect 18+ - za co??
Ale koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oznaczenia PEGI nie są dla takich ludzi jak Ty czy ja - bo jest nam wszystko jedno jaka zawartość znajduje się we wnętrzu, natomiast dla rodzica który kupuje grę dla dzieciaka takie oznaczenie jest bardzo pomocne i potrzebne.
To, że filmy są źle pooznaczane (lub w ogóle), to zupełnie inna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm PEGI... mam taka teorie. Siedzi sobie taki pryk w komisji patrzy na gre, zobaczy poligonowe popiersie: jak złapie stercza to wali 18+ ... a ze ucinanie siekanie i inne czynnosci nie przyprawiaja naszego szacownego pryka o stny tak doniosłe, to mamy na nich potem 15+
Teorie mozna rozbudować: siedzi pryk, gry nawet nie widzi, ale słyszy hasło: cycek (o poligonach mowy juz nie ma)
po czym nastepuje reakcja łancuchowa jak wyzej :)

P.S. wychodzi na to ze PEGI dla srednio inteligentnego osobnika moze stanowic jakis wyznacznik. 16+ to mordownia (dla dzieci sie nie nadaje) 18+ to troche golizny i pewnie mozna kupic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować