Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie zapowiedziane!!!

505 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2008 o 10:26, Dom91 napisał:

nie ważne jaki znak będzie na pudełku diablo to i tak wszyscy będą to kupować :D


Nie wszyscy tylko zagorzali fani. No chyba że i Ci którzy chcą zobaczyć co to jest -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie :))) Uwielbiam uniwersum "Diablo" i cieszy mnie niezwykle, że robią trójkę. Nie czekam na Starcrafta 2, nie kupiłem WoW-a, bo to nie moje klimaty - ale nowy Diabełek wyląduje u mnie na dysku w dniu premiery. Pamiętam jeszcze te noce zarwane nad jedynką, pamiętam lata dosłownie spędzone na Battlenecie zaraz po premierze dwójki - na 100% jestem pewien że przy trójce również będę miał kupę zabawy :). Bo Blizzard nigdy nie skrewił. Tyle mojego komentarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo jedyna, dla mnie, interesująca gra ze stajni Blizzarda, tylko od czasu 1 Diablo h''n''s już mi jakoś tak za bardzo nie "wchodzą", więc jeśli kupię to dopiero, gdy cena będzie "odpowiednia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż... czasem trzeba się poświecić " dla dobra świata " ;) cena gry to nic strasznego ale cena wymiany kompa żeby płynnie grac to co innego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam napisów nie mam ale na swoim GSie jakoś sobie przetłumaczyłem te info ze strony blizza (chyba warto zajrzeć bo jest więcej niż na stronie głównej) co jakiś czas patrze na stronie blizza ale powoli mi sie coś ona ładuje więc wiecie...

20080630124534

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 11:04, Aragloin napisał:

E.. szkoda, że nie WarCraft...A i tak Diablo nie kupię.


Warcrafty 3 były :) (+dodatki) a Diablo tylko 2 części.
No więc teraz czas na Diabełka coby bilans był zachowany :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 12:49, lothar-mb napisał:

> E.. szkoda, że nie WarCraft...A i tak Diablo nie kupię.

Warcrafty 3 były :) (+dodatki) a Diablo tylko 2 części.
No więc teraz czas na Diabełka coby bilans był zachowany :]

Ale jeśli by tak robili to StarCraft 2 powinien być już daaawno temu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 12:51, Aragloin napisał:

> > E.. szkoda, że nie WarCraft...A i tak Diablo nie kupię.
>
> Warcrafty 3 były :) (+dodatki) a Diablo tylko 2 części.
> No więc teraz czas na Diabełka coby bilans był zachowany :]
Ale jeśli by tak robili to StarCraft 2 powinien być już daaawno temu. :)


Taa a jak dawno temu miał być Fallout 3? Takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 12:25, Dom91 napisał:

no cóż... czasem trzeba się poświecić " dla dobra świata " ;) cena gry to nic strasznego
ale cena wymiany kompa żeby płynnie grac to co innego :/


Nawet nie wiesz jakie bedzie miał wymagania, a juz planujesz zmiane komputera.

Analizowałem wypowiedzi twórców gry i wnioskuje:
bedzie arena do bitew PvP i to juz od dnia premiery Diablo na BN - fani wiedzą co to znaczy - brak noobów.
będzie można rozmawiać przez mikrofon i słuchawki - kom. głosowa.
muzyka będzie podrasowaną kopią z D2, dźwieki i odgłosy takie jak w D2.

To oznacza, że będzie to bardzo diablowate Diablo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś gameplay? Ja tak i jestem pod wrażeniem. Wiele nowych elementow jak zniszczalne środowisko i nowa klasy skille itp zrobilo na mnie ogrowmne wrazenie. Jedyne co mi sie nie podoba to to ze podczas dialogu postacie przypomiaja troche te z WoWa ale gra zapowiada sie miodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój ojciec jest normalnie zachwycony tą nowiną XD.. nie mógł spac i w nocy grał sobie w diablo2 heh.. maniak!
powiedział, ze z tej okazji przejdzie sobie i d1 z dodatkiem i oczywiscie d2 ;).

nie boję sie o diablo3 bo jak blizzard do czegoś sie zabiera to zaden crap nie wychodzi ;D. Bedzie to pewnie stary diablo z nowymi opcjami! pozostaje czekac...
nie wiadomo ile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zakupię sobie D2. Bo wcześniej miałem okazję pograć tylko parę godzin, a trailery i gameplaye trójki narobiły mi znowu smaku na przygodę w świecie Sanktuarium.

D3 zapowiada się jako efektowne mordobicie za pomocą myszki. Te możliwości w rozwalaniu otoczenia, te efekty, ten boss na końcu gameplaya... I kozacko wyglądający Witch Doctor. Cóż, kolejny powód, by wkrótce zainwestować w nowy sprzęt. Acz D3 na pewno wyjdzie po SC2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, co większość graczy ma do grafiki z nowego Diablo :o Jak dla mnie grafika jest dobra, jakiś "cukierków" tam nie widzę, ale przecież na mroczność gry nie wpływa tylko grafa!! Przecież jeszcze "fabuła" i muzyka na to ma wpływ! A i w D2 ciemność w 2 akcie mnie męczyła. WoW''a nie grałem zbyt dużo (niecały tydzień), ale patrząc na video gameplay z D3 nie miałem przed oczyma WoW''a, choć trochę dziwne mi się patrzy na Enty w Diablo :o

@luzac
Na gamespocie było napisane, że data wydania D3 będzie 31.12.2008r. - ale to tylko spekulacje są :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wyda gry ostatniego dnia roku, bo wtedy wszyscy się na sylwestra szykują, mnóstwo sklepów pozamykanych, ludzie na wyjazdach są - a jak się wydaje taką grę to się bije rekordy Guinessa ile to kopii zejdzie pierwszego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować