Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie zapowiedziane!!!

505 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2008 o 17:07, Darkstar181 napisał:

Kurna, odnoszę wrażenie że w dzisiejszych czasach bycie pogodnym człowiekiem jest wręcz
zabraniane. To już nawet cieszyć się głośno z czegoś nie można?

Można i jest na to dobre miejsc- kanał IRC''owy. Na forum DYSKUSYJNYM powinno się prowadzić dywagacje i dyskusje, a nie wyładowywać emocje. Koniec Offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 17:30, Budyn napisał:


> Kurna, odnoszę wrażenie że w dzisiejszych czasach bycie pogodnym człowiekiem jest
wręcz
> zabraniane. To już nawet cieszyć się głośno z czegoś nie można?
Można i jest na to dobre miejsc- kanał IRC''owy. Na forum DYSKUSYJNYM powinno się prowadzić
dywagacje i dyskusje, a nie wyładowywać emocje. Koniec Offtopu.

Jasne. Tylko wiesz, zapomniałeś o jednym, drobnym szczególe...
Regulamin forum nie zabrania wyładowywania emocji. Chyba że kogoś obrażają.
Koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 16:10, Budyn napisał:

> > Nie spotkamy także Amazonki, bo tutaj nie mamy
> > wyboru płci przeciwnej :)
>
> No to dostaniemy Łowcę, co za problem.
>
> @walkfire, wth? Uczestnikom wątku? Dzieciom, które około godziny 12:30 zasypały
temat
> durnymi wypowiedziami? Niektórzy to mają naprawdę głupie pomysły :-)
Podpieram Mistica stabilną belką :P Ten pomysł jest tak "zabawny", że aż skłonił mnie
do wypowiedzi. Większość z "użytkowników" tego forum, które po ogłoszeniu przez Blizzard
projektu Diablo III rzuciła się do tematu pisząc " Djablo jush jezd!!111!1!1 Gimła Djablo".
To ma być dyskusja na poziomie? No błagam. Apropo sprzedawania na allegro Edycji Kolekcjonerskich,
to tylko spryt i wrodzona umiejętność radzenia sobie w życiu.

(HyHy :P)


Przeczytaj koleżko mój poprzedni post jeśli się wysilisz to się dowiesz, że serię Diablo znam od pierwszej części a przygodę z grami zaczynałem od Bajtka, Top Secret i SS (jeśli wiesz co to ;) i chociaż nie ma się czym chwalić mając grubo ponad 30 latek zawsze były dla mnie rozrywką - więc na Boga nie porównuj mnie do dzieciaków które dostały komputer z Neostradą zamiast słownika. Moja propozycja była czysto spontaniczna ponieważ z tym tytułem wiąże mnie ogromny sentyment - Darkstar181 dzięki za zrozumienie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem, super ekstra, każdy miał lub będzie mieć 30 lat i raczej wiek nie ma tu żadnej roli :D
Po prostu uważam to za decyzję dosyć "dziwną". Też grałem w Diablo, Diablo II ( Edycja Milenijna). Też mam ogromny sentyment do serii, ale przydałoby się zachować troszkę powściągliwości w wypowiadanych słowach. Jak widać jedno słowo może zaważyć o torze dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram Cię. Podobnie jak Ty wychowałem się na Top Secret i Electro Manie, wiec wiem co mówisz. Ażeby nie robić offtopa, to napiszę, że co niektórzy, piszący w tym wątku, zielonego pojęcia o serii Diablo nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego newsa dostałem takiego ataku radości, że aż musiałem iść się wyskakać na dworze i później całą noc grałem w diablo 2 wraz z dodatkiem ;]. Nareszcie się doczekałem się tego dnia ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś jeszcze rozwiązanie z płcią i klasami postaci przypomina to z pamiętnego Darkstone''a (dla nieświadomych - pierwszy klon Diablo w 3D, wyszedł przed D2!) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 18:04, Budyn napisał:

No rozumiem, super ekstra, każdy miał lub będzie mieć 30 lat i raczej wiek nie ma tu
żadnej roli :D
Po prostu uważam to za decyzję dosyć "dziwną". Też grałem w Diablo, Diablo II ( Edycja
Milenijna). Też mam ogromny sentyment do serii, ale przydałoby się zachować troszkę powściągliwości
w wypowiadanych słowach. Jak widać jedno słowo może zaważyć o torze dyskusji.

ale jaka powściągliwość co cię uraziło to że wspomniałem o Allegro - bo nie rozumiem w czym problem - czy to że uczestnicy tego wątku mogliby mieć hipotetycznie kiedyś pierwszeństwo w zakupie EK jako najbardziej zainteresowani - tylko ktoś kto kocha tą grę będzie chciał ją kupić reszta sobie popisze ponarzeka na grafikę (i co tam jeszcze chcesz) chyba przeszkadza ci to że mogę jeszcze się ekscytować po tylu latach gra komputerową - otóż można zapewniam cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 18:04, Budyn napisał:

No rozumiem, super ekstra, każdy miał lub będzie mieć 30 lat i raczej wiek nie ma tu
żadnej roli :D
Po prostu uważam to za decyzję dosyć "dziwną". Też grałem w Diablo, Diablo II ( Edycja
Milenijna). Też mam ogromny sentyment do serii, ale przydałoby się zachować troszkę powściągliwości
w wypowiadanych słowach. Jak widać jedno słowo może zaważyć o torze dyskusji.

Budyn daj sobie spokój, z tym pisaniem, że cie razi to jak ludzie tu się wypowiadają!!! WSZYSCY tutaj piszący ludzie po prostu się cieszą z tego, że w końcu będzie DIABLO 3. I chcą się podzielić swoimi przeżyciami i przemyśleniami związanymi z ta grą!!! Więc daj sobie spokój, z tym IRC-em!!!

POZDRAWIAM "walkfire", jesteś w pożo gość tak trzymaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal będę mówił, że wszystko to rozumiem, jeżeli zahacza o dobry poziom dyskusji, bo niektórzy tutaj piszący potrafią wykrzesać z siebie tylko " Djablo jezd de bezt!!!!!111 Kce Djablo czy!!!!!". Powiem jeszcze raz, bardzo mnie to cieszy, że użytkownicy, przynajmniej niektórzy potrafią cieszyć się, ale i zachować umiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 18:46, Budyn napisał:

A ja nadal będę mówił, że wszystko to rozumiem, jeżeli zahacza o dobry poziom dyskusji,
bo niektórzy tutaj piszący potrafią wykrzesać z siebie tylko " Djablo jezd de bezt!!!!!111
Kce Djablo czy!!!!!". Powiem jeszcze raz, bardzo mnie to cieszy, że użytkownicy, przynajmniej
niektórzy potrafią cieszyć się, ale i zachować umiar.


Ale poco robić autoograniczanie, jeśli ono nikomu nie przeszkadza, tylko Tobie?
Ogłoszono grę wszech czasów, gracze nie maja zamiaru się wstrzymywać z emocjami. Wszyscy się cieszą, a Ty psioczysz i zaraz dostaniesz upomnienie od moda nonkonformisto.


Pojawiają się coraz to nowe rewelacje nt. Trójeczki. Dając sie ponieść euforii panujacej na forum, sam już tocze ślinę. We wtorek wyjeżdżam jednak nad może, więc 2 tyg. odpoczynku. Po powrocie mam nadzieję usłyszeć jakieś newsy.
Może ktoś wie, czy we Władysławowie jest bezprzewodowy, bezpłatny internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 19:12, Budyn napisał:

Zastanawiam się, czy zasadą na tym forum jest spamowanie emocjami, ale koniec offtopu
:P

Sorry Budyn, ale widzę, że ty tego nadal nie rozumiesz! Daj spokój ludziom, oni porostu się cieszą, że w końcu po 7 latach (licząc od dodatku do Diablo 2) Blizzard zapowiedział kontynuacje jednej z najlepszych gier wszech czasów. Więc ludzie po prostu OGROMNIE SIĘ CIESZĄ!!!! I dlatego dają swój upust na tym forum, by podzielić się swoim szczęściem i emocjami z innymi!!!!

A tak na marginesie, się spytam. Czy ty Budyn cieszyłeś się kiedyś tak ogromnie, że chciałeś podzieli się swoimi emocjami z innymi? Bo mi się zdaję, że NIE, i dla tego nie rozumiesz tych wszystkich ludzi, którzy piszą na tym forum, o swoich emocjach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzieliłem się emocjami, a i owszem, ale wydało mi się, że lepszym miejscem będzie kanał IRC i dlatego tam dałem upust swoim emocjom. A co Ci się wydaje, to wydaje się tylko Tobie, więc takie docinki możesz zachować dla siebie. Jeszcze raz napiszę, niech się cieszą, w granicach rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 19:43, Budyn napisał:

Podzieliłem się emocjami, a i owszem, ale wydało mi się, że lepszym miejscem będzie kanał
IRC i dlatego tam dałem upust swoim emocjom. A co Ci się wydaje, to wydaje się tylko
Tobie, więc takie docinki możesz zachować dla siebie. Jeszcze raz napiszę, niech się
cieszą, w granicach rozsądku.


Dopiero, gdy zaczną pisać teksty typu '''' k****, ja p******, nareszczie k****, te c**** z blizzarda kazały nam k*** tak długo czekac'''' to BĘDZIE przesada.:D

EDIT: Pisząc post co 15 minut tez spamujesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 19:00, Kawosz napisał:

Ale poco robić autoograniczanie, jeśli ono nikomu nie przeszkadza, tylko Tobie?


Zdziwiłbyś się ilu osobom przeszkadzają posty, które opisał Budyn. Po prostu sporej części tych ludzi już tu nie ma właśnie z tego względu. Nikt nie będzie tracił czasu na forum, którego poziom poleciał na pysk już dawno temu, co z resztą dosć wyraźnie widać w tym wątku. Czytałem napisy w szaletach, które miały więcej treści niż niektóre wypowiedzi tutaj.
Na normalnie moderowanym forum, a nie takim gdzie panuje zasada "klient nasz pan", zostałaby w tym temacie góra setka postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 19:50, Seldon napisał:

> /ciachu/


Tak zgadzam się, ale jeszcze nie doszło tu do przekleństw, obelg i niekulturalnych słów w stosunku do innych forumowiczów, '''' poziom poleciał na pysk''''?? Daruj sobie, większosć użytkowników jest normalna, powtarzam - większość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować