Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Złóż komputer do gry w Race Driver: GRID ze sklepem gram.pl!

38 postów w tym temacie

gram.pl

Zapraszamy do kolejnej wędrówki przez sprzętową ofertę sklepu gram.pl! Tym razem pod lupę bierzemy głównego kandydata do wyścigowej gry roku - Race Driver: GRID. Wraz z nami osiągniesz demoniczną prędkość zarówno na wirtualnych torach, jak i w działaniu swojego komputera!

Przeczytaj cały tekst "Złóż komputer do gry w Race Driver: GRID ze sklepem gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Litości - ten sprzęt jest za mocny na GRID - jeśli gram.pl składa komputer specjalnie na jakąś grę to niech nie składa kombajnu... Zaprezentowany komputer jest po prostu bardzo dobrą maszyną, zbyt szybką na TYLKO tą grę.

Tak na marginesie, zapomnieliście o monitorze, jak już nawet o głośnikach mówicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki cel ma pisanie takich artykulików? Prezentowanie najnowszych komponentów? No i jak ktoś powiedział, sprzęt do tej gry i innych można złożyć dużo taniej, wystarczy szukać. A szukanie nie boli jak myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 13:17, Valium napisał:

Hahahahahahahhahahaaa..... (to nie jest offtopic....)


Weż nie spamuj:-)

A co do komputera to zmieniłbym karte na Radeon HD 4850, procka na Core 2 duo E 68500 3,0 ghz, wtedy przynajmniej dla mnie było by wszystko OK. (tylko że mam lepszego kompa niż ten)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha wezcie przestancie... mi grid chodzi swietnie na:
Pentium IV 3,2 Ghz Hypertrading
Ram: 2GB DDR
Grafa: Radeon x1950 PRO 512 GDDR3 Ram (Najlepsza karta graficzna na AGP)
Plyta glowna: MSI Neo 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 13:23, bzuq99 napisał:

> Hahahahahahahhahahaaa..... (to nie jest offtopic....)

Weż nie spamuj:-)

A co do komputera to zmieniłbym karte na Radeon HD 4850, procka na Core 2 duo E 68500
3,0 ghz, wtedy przynajmniej dla mnie było by wszystko OK. (tylko że mam lepszego kompa
niż ten)


Akurat tu ma rację, pośmiać się zawsze można zwłaszcza z takiego konfigu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie nieźle nie długo na gramie będzie można pizze kupić ;] A tak na serio może być ciekawie tylko interesuje mnie szybkość zmian cen sprzętu i reakcja sklepu.gram.pl na te zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie zdałem sprawę, że zapomnieli o najważniejszej części zestawu... Nie ma samej gry w podsumowaniu - LOL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kierowniczka ładna : ) dzisiaj zamówiłem sobie tą tańszą z Logitecha. Specjalnie dla GRIDA, którego posiadam na sprzęcie słabszym niż ten podany tutaj, a i tak cieszę się wysoką rozdziałką i detalami graficznymi. Pozdo dla wszystkich hardkorowych "Rejserów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować