Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Wolfenstein - pierwsze szczegóły

38 postów w tym temacie

Bohater ma moce nadprzyrodzone? A co to? Kolejna część Jedi Knight? Bez sensu. Przecież Blaskowitz od zawsze tępił tych z mocami właśnie, tudzież paskudnych mutantów chodowanych w mrocznych laboratoriach genetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge, jaki znowu Bioshock? Bioshock to nie jest typowy FPS i ten Wolf napewno taki nie bedzie ( jesli bedzie taki jak poprzednia czesc ). Naprawde, patrze, ze wielu osobom sie wydaje ze gry komputerowe zaczely sie od CoD 4, Bioshocka itd., geez. Pozatym komentarze typu: "Informacji niewiele, tylko trochę się boję o jakość konwersji bo chyba to pewne że gra powstanie najpierw na konsole." sa zalosne, a osoba je piszaca pokazuje swoje niezorientowanie w temacie dzisiejszych konsol. Tak moglby powiedziec, gdyby gra wychodzila na PS2, ale przepraszam bardzo, PS3 i X360 to potezne maszyny, wiec prosze sie nie martwic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RtCW miało miażdżący klimat (katakumby, Normandia(?), finał)! Takiej gry jeszcze nie widziałem... Świetnie, że będzie kolejna część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedna wielka niewiadoma: Na jakim silniku powstanie Wolf 2 ? Sytuacja nie wygląda zbyt dobrze. Jest to w końcu gra ID Software czyli pana Carmacka. Według mnie skończył już silnik tech5 i teraz Wolf 2 i Rage powstaną na nim. Bo gdyby to jeszcze był tech 4 to shit by wyszedł, a nie hit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gram w jakieś strzelanki to RTCW, ET przez sieć :) Lubie ten klimat. Bardzo się cieszę, że wyjdzie RTCW 2. Mam nadzieje, że będzie rozwinięta wersja onlinowa jak to było w RTCW i ET :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowy Wolf to najlepsza informacja z ostatnich kilku dni :) Cieszy mnie, ze pojawi sie na PC bez zadnych pozniejszych terminow, jak inne hity ostatniego czasu. A realia II WŚ mi sie bardzo podobaja, nadnaturalne zdolnosci - zobaczymy, jak to bedzie wygladalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 22:35, DonZ napisał:

zalatuje Bioshockiem... nadnaturalne moce... heh oryginał nie miał takich bajerów :|


retun miał mutanty, tu mamy moce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 16:04, EjPii napisał:

Jest tylko jedna wielka niewiadoma: Na jakim silniku powstanie Wolf 2 ? Sytuacja nie
wygląda zbyt dobrze. Jest to w końcu gra ID Software czyli pana Carmacka. Według mnie
skończył już silnik tech5 i teraz Wolf 2 i Rage powstaną na nim. Bo gdyby to jeszcze
był tech 4 to shit by wyszedł, a nie hit ;)

Po pierwsze, to gry nawet nie zapowiedziano - do czasu jej premiery Rage będzie na rynku już od dawna, tak samo nowy silnik id. Po drugie - od kiedy jakoś gry ocenia się po grafice?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować