Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Runes of Magic - MMORPG

1851 postów w tym temacie

Nie nie, nie aż tak.
Za diamenty częściej się kupuje jakieś bajery. Ja np. kupiłem stałego mounta, żeby mieć na czym jeździć, bo na piechotę można dostać szału. Jeszcze można kupić skrzydła co to dają fajny wygląd, i trochę parametrów ochronnych i takie tam inne.
No i jeszcze na auction housie można kupić złoto za diamenty. Ja płaciłem na PL serwie 10 diamentów za 122k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 18:50, zBiK93ck napisał:

O dzięki, więc nie jest aż tak źle, a jakie są formy transakcji przy kupnie diamentów
za real kasę?

Paypal, przelew, paysafe card i karta kredytowa to najpopularniejsze formy kupowania diamentów. Ja gdy grałem kupowałem diamenty przez Paysafe card.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 19:02, Konstantynopolitan napisał:

Wiecie coś może o tym, jak CD Action ma wspierać polskich RoMowców? Napisali w gazetce,
że będą mieć dla nas jakiś prezent, pewnie keye do mountów albo mebli, coś w ten deseń
xD Nie mogę się doczekać!

Mam nadzieje, że będzie to mount. Przydałby się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SMSem najlepiej, możesz jeszcze przelewem i jakąś tam inną czarną magią.
Na PL serwie jest teraz promo, nie wiem jak długo jeszcze ale dwa razy więcej diamentów :>
Fajna rzecz. Wchodzi na stronę --> dołąduj diamenty --> logujesz się i tam wtedy wybierasz konto, serwer, i ilość diamentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 20:02, Bezi_113 napisał:

SMSem najlepiej, możesz jeszcze przelewem i jakąś tam inną czarną magią.
Na PL serwie jest teraz promo, nie wiem jak długo jeszcze ale dwa razy więcej diamentów
:>
Fajna rzecz. Wchodzi na stronę --> dołąduj diamenty --> logujesz się i tam wtedy
wybierasz konto, serwer, i ilość diamentów.

Kiedyś jak grałem na Siochainie to promocje były praktycznie co tydzień.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie: słyszałem, że w RoM jest średni balans pomiędzy klasami. Czy moglibyście w takim razie poinformowac mnie, która klasa ''wymiata'' najbardziej w związku z brakiem tegoż balansu?

BTW. Na jakich serverach grają ludzie z forum? Zaczynam grac i nie wiem na jakim serverze robic postac... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak normalka- zaczynać wojownikiem :) Albo magiem. No ja jeszcze grałem łotrem, tylko potem pamiętać, żeby zrobić dobre połączenie, z klasą drugorzędną :>
A ludzie z grama to tak bodaj najczęściej na Siochanie i Cathcie grają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 18:06, Bezi_113 napisał:

Najlepiej jak normalka- zaczynać wojownikiem :) Albo magiem. No ja jeszcze grałem łotrem,
tylko potem pamiętać, żeby zrobić dobre połączenie, z klasą drugorzędną :>
A ludzie z grama to tak bodaj najczęściej na Siochanie i Cathcie grają .


A co byś polecał między woj/łotr? We wszystkich grach zawsze grałem wojem, ale a) może przydałaby się mała odmiana, b) może łotrzyk jest ciekawszy/lepszy/fajniejszy (niepotrzebne skreślić)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No możesz przede wszystkim walić dwoma sztyletami albo krótkimi mieczami.
Do tego łotrzyka ma jebitne skille, bardzo przydatne w walce.
Poza tym, to proponuję maga :>
Nie musisz się za bardzo wysilać, po prostu klikasz ikonki na czary, a i to daje satysfakcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 19:33, Bezi_113 napisał:

No możesz przede wszystkim walić dwoma sztyletami albo krótkimi mieczami.
Do tego łotrzyka ma jebitne skille, bardzo przydatne w walce.
Poza tym, to proponuję maga :>
Nie musisz się za bardzo wysilać, po prostu klikasz ikonki na czary, a i to daje satysfakcję
:)


Hmm, magowie mi nigdy nie leżeli za bardzo, wolę wojów, a najbardziej zawsze lubiałem klasy typu Death Knight - wojo-mag z przewagą woja, i ten mrook ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 08:21, conan8 napisał:

Jak doładować diamenty przez sms''a? I ile trzeba, żeby kupić stałego mounta?

Na stałego mounta potrzeba 200 lub 300 diamentów, z tym że za 200 są tylko zwykłe konie, za 300-cała reszta (mamuty, lwy i inne zwierzaki ;) Można też kupić diamenty w grze za gold (około 1kk za 100 diamentów, więc za mounta około 3kk golda trzeba dać) Diamenty przez SMS doładowuje sie tutaj :

http://www.runesofmagic.com/pl/diamonds.html

ale radzę uważać, bo to dość ryzykowna metoda, czasami diamenty nie dochodzą po wysłaniu sms-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I te diamenty pojawią się w ekwipunku, czy je trzeba w grze jakoś odebrać? I jak już w grze kupić tego mounta? Czy to trzeba na stronie go zamówić, czy gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować