Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Runes of Magic - MMORPG

1851 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2010 o 20:13, Kolumbiadek napisał:

"w XP musisz zmienić domyślną lokalizację katalogu TEMP:

Mój Komputer - PPM - właściwości
Zmienne środowiskowe
zmienne użytkownika
edytuj "TMP" oraz "TEMP"
"%USERPROFILE%\Ustawienia lokalne\Temp" zmień na np. D:\TEMP"

Nie wiem, czy to zadziała, bo nie miałem takiego problemu, ale spróbować możesz. Oczywiście
po skończeniu prawdopodobnie będziesz musiał przeinstalować grę. :)

Już lepiej, nie pokazuje mi że brakuje miejsca na dysku ale nada;l nie może zaktualizować. Pojawia się taki komunikat:"Script runtime error. Main.nut :the index ''Version'' does not exist" Może potrzeba zrobić folder na dysku lub coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 20:53, Kolumbiadek napisał:

Spróbuj skopiować zawartość folderu TEMP z dysku "c" do nowego TEMPa. Sprawdź, czy w
ogóle jest folder TEMP na nowej partycji.

Nadal nic. Jednak nie mogę znaleźć folderu TEMP na dysku C choć na dysku F jest ten folder tylko nie wiem czy jest kompletny. A komunikat nadal ten sam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nadal nic. Chociaż to już nie ważne. Po prostu wezmę zainstaluje na laptopie. Tylko nie wiem jak przeniosę pliki instalacyjne na dysk twardy laptopa. Na DVD się nie zmieści, penek tyle nie pomieści i nie mam kabla do transferu danych. Pewnie jeszcze raz pobiorę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zastanawiam się nad graniem w jakieś darmowe MMORPG. Z tego co słyszałem, to RoM jest całkiem, całkiem, więc może ktoś może mi coś opowiedzieć o tej grze, polecić (lub ostrzec xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 16:12, Ashakel napisał:

Cześć, zastanawiam się nad graniem w jakieś darmowe MMORPG. Z tego co słyszałem, to RoM
jest całkiem, całkiem, więc może ktoś może mi coś opowiedzieć o tej grze, polecić (lub
ostrzec xD).


Dobra, darmowa gra MMORPG. Jedna z najlepszych na rynku, of kors F2P. Do tego po polsku (blee).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 21:57, Kolumbiadek napisał:

Z tego co wiem, instalka składa się z 6 plików (ja taką mam), a więc można zgrać na dwie
płytki 4,7. :)

Może i, ale przecież dwóch płyt na raz nie włożę do napędu, a z DVD nie mogę zgrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 21:14, Quandor napisał:

Co wy z tym polskim. Przecież można zmienić na ang, a i na zagranicznych serwach grać.


Wiem. Chwała Bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponadto jest wiele przydatnych addonów (poprawiony market, poprawiona poczta itp) , które działają tylko na wersji angielskiej (sam sprawdzałem..), dlatego wróciłem szybko do wersji angielskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 12:07, BluesBoy napisał:

Ponadto jest wiele przydatnych addonów (poprawiony market, poprawiona poczta itp) , które
działają tylko na wersji angielskiej (sam sprawdzałem..), dlatego wróciłem szybko do
wersji angielskiej.

Najlepszy jest ten, który stanowi dodatek do domu aukcyjnego. Automatyczne wpisywanie cen (na podstawie średniej), działająca w końcu wyszukiwarka. Piekielnie ułatwia to życie w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 21:09, ankle napisał:

> Z tego co wiem, instalka składa się z 6 plików (ja taką mam), a więc można zgrać
na dwie
> płytki 4,7. :)
Może i, ale przecież dwóch płyt na raz nie włożę do napędu, a z DVD nie mogę zgrać :(


OMG, wkładasz pierwsze DVD, przegrywasz 3 pliki, zaczynasz nagrywać, kiedy skończysz wkładasz następną i przegrywasz kolejne 3 i nagrywasz. Kiedy będziesz miał obie płyty nagrane wrzucasz pierwszą z instalatorem do notebooka i instalujesz, kiedy poprosi Cię o drugą płytę, to ją wkładasz. Ja jakoś nie miałem z tym problemów. Ew. możesz nagrać na płytę 8GB. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie wersji PL - jest? Czytam, że miała mieć premierę 3 marca, ale nie widzę jej w "patcherze". Jak coś mam wersję pudełkową, Chapter II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 16:13, JayL napisał:

Mam pytanie odnośnie wersji PL - jest? Czytam, że miała mieć premierę 3 marca, ale nie
widzę jej w "patcherze". Jak coś mam wersję pudełkową, Chapter II.

Launcher -> przycisk region[czy coś takiego] i tam zmieniasz język i region, wystarczy język zmienić, region możesz zmienić opcjonalnie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 17:21, JayL napisał:

Tak to u mnie wygląda. Może dopiero jak się łatki ściągną będę miał PL?

Wychodzi na to, że dopiero jak się ściągną, zresztą instalowałeś wersję od razu 2.0.x czy 2.1.6, bo taka instałka jest też już do ściągnięcia przez downloader? W tej 2.1.6 jest już PL chyba, ale to tam możesz poczekać na koniec patchowania i sprawdzić jak z tym językiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować