Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Runes of Magic - MMORPG

1851 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2010 o 12:13, Fun_g_1_2_3 napisał:

Mógłby mi ktoś "dość rozsądnie" na czym polega to MMO?
Obecnie gram w inny tytuł, ale z powodu rozpadu wersji PL mam zamiar przerzucić się na
coś nowego
Tak więc czekam na odpowiedzi:
1) Jak duży jest świat? Jest on w 1 całości czy podzielony na kilka mniejszych lokacji?


Duży, jest kontynent dla elfów.

Dnia 17.03.2010 o 12:13, Fun_g_1_2_3 napisał:

2) Jakie są dodatkowe możliwości? (Chodzi mi o kowalstwo, płatnerstwo, zbieranie minerałów
i roślin, alchemię)


W/w oraz parę innych pierdółek. Ulepszanie broni, zamek gildii.. i jeśli to są możliwości, to dodałbym instancje i rajdy :P

Dnia 17.03.2010 o 12:13, Fun_g_1_2_3 napisał:

3) Istnieją pety? Jeśli tak to jakie? (Co one potrafią lub do czego służą)


Wiem na pewno, że jest pet z Item Malla, ale nic nie potrafi oprócz tego, że jest.

Dnia 17.03.2010 o 12:13, Fun_g_1_2_3 napisał:

4) Jak się ma sprawa gildii? Na czym polega jej utworzenie i zarządzanie?


Standard?

Dnia 17.03.2010 o 12:13, Fun_g_1_2_3 napisał:

5) Jakie są "umilacze" gry? Ile ich jest? (Czytałem, że są bitwy o zamki gildyjne, rozbudowa
własnego domu, osobiste podziemia [nie wiem ile])

No to właśnie te umilacze...

Dnia 17.03.2010 o 12:13, Fun_g_1_2_3 napisał:

6) Jak wygląda rozwój postaci? Na nowe umiejętności trzeba wbijać specjalne punkty, uruchamiają
się tak jak po przez wydanie punktów zdobytych przy lvlu czy też mamy je od razu po wbiciu
lvla?


Po wibiciu levela dostajemy nowe skille. Punkty skilli (dzieni nim mozna odblokwoac umiejetnosci) dostajemy po zabiciu potworów, zrobieniu questów itd.

Dnia 17.03.2010 o 12:13, Fun_g_1_2_3 napisał:

Już mówię że byłem na oficjalnej polskiej stronie i za dużo się z niej nie dowiedziałem
;-)


To dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie przenosze na Cath''a, promocja to kupi3em sobie 210 diamentosów za 14 z3.
Mount zakupiony, za reszte kupi3em 200k golda :]
Fajnie się prezentuje Tygrys :]

20100317205600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja zacząłem grać kapłanem później dodam też drugą klasę prawdopodobnie maga. Na razie tylko sporadycznie wykonuje questy doszedłem do Logar (mam 11 lv.) Mam takie pytanko narazie tylko expie i wale cały czas przypływem na 1 lv., nie wiem w jakie umiejętności dawać punkty. Proszę o jakieś podpowiedzi>
pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się czujecie, jakbyście ciągle grali w betę? Do dzisiejszego patcha miałem aż 5 questów, których z jakiegoś powodu nie dawało się ukończyć. Na chwilę przed wyjściem z gry wykonałem jednego, z tych zablokowanych (Kraina Snów czy coś takiego).

Wkurza też czasami to, że po wykonaniu misji większość nagród jest przypisywana do naszej postaci (nawet, jeżeli tego nie założymy). Powodzenia ze sprzedaniem tego potem.

Jednak bonus za to, że nie trzeba wydawać prawdziwej kasy na diamenty :)
Wystarczy trochę pograć i można je kupić za złoto na aukcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 23:03, Narmo napisał:

Też się czujecie, jakbyście ciągle grali w betę? Do dzisiejszego patcha miałem aż 5 questów,
których z jakiegoś powodu nie dawało się ukończyć. Na chwilę przed wyjściem z gry wykonałem
jednego, z tych zablokowanych (Kraina Snów czy coś takiego).


Te problemy są chyba ciągle. Wprowadzają patcha, dochodzą bugi, wydają poprawkę. Imo nie co się czepiać. Przynajmniej uaktualniają grę i poprawiają to co popsuli. Nie to co w nie których grach.

Dnia 18.03.2010 o 23:03, Narmo napisał:

Wkurza też czasami to, że po wykonaniu misji większość nagród jest przypisywana do naszej
postaci (nawet, jeżeli tego nie założymy). Powodzenia ze sprzedaniem tego potem.


I tak byś nie miał komu tego sprzedać, więc nie widzę problemu. NPC i tak kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 23:14, xadras95 napisał:

I tak byś nie miał komu tego sprzedać, więc nie widzę problemu. NPC i tak kupi.

Akurat itemki z setów można by sprzedać. A tak trzeba czekać na jakiegoś dropa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie mam zamiar zacząć grać w RoM. I pytanko, czy jest to gra newbie-friendly, tzn. czy ktoś nieobeznany w MMO (ja) odnajdzie się tu? Dobicie do jakiegoś sensownego levelu to nudny grind, czy są jakieś urozmaicenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko. Warto w ogóle zaczynać expić? Czy już jest za późno (za dużo pro-ownerów) i będzie ciężko ogarnąć całą rozgrywkę tak jak w wowie? Czy jak będę pobierał klienta ze strony producenta to będzie on po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 17:01, Assassin93 napisał:

A ja właśnie mam zamiar zacząć grać w RoM. I pytanko, czy jest to gra newbie-friendly,
tzn. czy ktoś nieobeznany w MMO (ja) odnajdzie się tu? Dobicie do jakiegoś sensownego
levelu to nudny grind, czy są jakieś urozmaicenia?


Level bijesz głównie za pomocą questów, duża ich część to bicie mobów, ale jest też sporo innych. W porównaniu do innych mmo, grind nie jest nudny. Odnajdziesz się, spokojnie. Wystarczy trochę poczytać.

@revolt505

Warto, polski serwer jest młody(o dziwo, mało neo kidów) nie ma dużo hlvli, ale nie wiem jak jest w WoWie. Grę będziesz miał po polsku, wystarczy tylko zmienić język w opcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 17:42, Eternal101 napisał:

Wtam mam pytanie moglby mi ktos powiedziec kto ma wgrana ta gre ile zajmuje jego folder
z gra??


ok 6GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja gram kapłanem i mam już 14 lv. i nie zamierzam brać jak na razie żadnej drugiej klasy(później może maga), gra się narazie lekko łatwo i przyjemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 12:32, Kapucha napisał:

A ja gram kapłanem i mam już 14 lv. i nie zamierzam brać jak na razie żadnej drugiej
klasy(później może maga), gra się narazie lekko łatwo i przyjemnie:)


Bierz, a nie czekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem otó? wreszcie mi sie gra zaktuwalizowala i probuje ja uruchomic to wyskakuje mi blad taki jak na obrazku. I tu moje pytane jak temu zaradzic??

20100323160313

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 13:55, Budep napisał:

> A ja gram kapłanem i mam już 14 lv. i nie zamierzam brać jak na razie żadnej drugiej

> klasy(później może maga), gra się narazie lekko łatwo i przyjemnie:)

Bierz, a nie czekaj.



Dlaczego mag a nie jakaś inna klasa? Macie jakieś propozycje dla kapłana jak go rozwijać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań jaki jest najwyższy możliwy poziom w tej grze do uzyskania ?
Skąd można brać Diamonds ?
Co trzeba zrobić aby w plecaku można było mieścić więcej rzeczy niż 60 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom można mieć maks 55, po następnym "apdejcie" można będzie mieć 60 .
Więcej niż 60 itemów może zapewne załatwić odpowiednia rzecz w item shopie, lub konto premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować