Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aion.gram.pl - nowe MMO od NCsoftu już w kolektywie!

42 postów w tym temacie

gram.pl

Wydawca serii Guild Wars - bodaj najpopularniejszego w Polsce MMO - pracuje aktualnie nad kolejnym projektem. Aion, bo o tej pozycji mowa, ma zapewnić graczom zupełnie nowe doznania w zakresie wspólnych, sieciowych zmagań. Zanim jednak finalny produkt trafi na sklepowe półki, powitajcie stronę aion.gram.pl!

Przeczytaj cały tekst "Aion.gram.pl - nowe MMO od NCsoftu już w kolektywie!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety jakość strony jest równie ''wysoka'' jak recenzji Age Of Conan. Skończyłem na czytaniu o profesjach, konkretniej to na Scoucie... Poddałem się po przeczytaniu o tym, że potrafi zasadzać pułapki. Podlewać też je trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pieknie ladnie, ale moze byscie uaktualnili troszke te strone? Bo:

Kiedy jest planowana premiera gry?
Zaraz na początku 2008 rozpocznie się CBT w Europie a oficalne wydanie gry nastąpi w 2 kwartale 2008.


To, ze sie tak wyraze, nieco niezgodne ze stanem faktycznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam abym słyszał o tej grze. Szata graficzna bardzo ładna a cała strona prezentuje się fajnie. Całość o wiele bardziej mi się podoba od ostatnio dodanego Prince of Persia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na Aion''a trafiłem przypadkowo, kiedy przeglądałem filmy na YouTube. Bardzo spodobał mi się trailer, który wcale wiele nie mówił o tym tytule. Później gdzieś przeczytałem zapowiedź tej gry i mogłem już szczerze powiedzieć, że to będzie hit.
Co do samego kolektywu, to szata graficzna prezentuje się bardzo ładnie, a na treść raczej też nie można narzekać. Myślę, że co jakiś czas będę odwiedzał aion.gram.pl, a może dowiem się czegoś nowego o bardzo dobrze zapowiadającym się MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale po obejrzeniu screenów grafika z tej gry wydaje mi się jakaś taka ... mangowa ? ;-)
A że ja od zawsze jestem niejako "chronicznie uczulony na mangowe klimaty" ;-P , to chyba jednak od razu na wstępie dam sobie spokój. Już WoW jest dla mnie aż nadto cukierkowy.
Czekam dalej na SG:W lub ewentualnie na "KOTORa online" (choć w przypadku tego drugiego wolałbym zagrać w trójeczkę ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Tylko właśnie rzeby nie było zbyt baśniowo i aniołkowo :D
Co by nie mówić zapowiada się ciekawie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Producent serii Guild Wars" - NCSoft NIE jest producentem Guild Wars, tylko jego wydawcą. Producentem serii GW jest ArenaNet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale ta strona to istna tragedia. Opisując NCSoft i ten Aion wspominali o City of Heroes i Guild Wars, ale, ahem, gdzie jest o największym hicie, chodź najbardziej "spiratowanym" Lineage 2? Powinno być: "Tworzący ją programiści wykorzystali swe doświadczenie, które zdobyli podczas prac nad takimi tytułami, jak Lineage 2 czy Guild Wars." PS. Właśnie czytam o tej grze, nigdy o niej nie słyszałem, a NCSoft robi cudne mmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy newsy na tej stronie sa pisane używajac translatora ? czy moze autor totalnie nie umie pisać po polsku ?
"

Cytat:
. Wydawca specjalizujący się w Koreańskim MMORPG opublikowała wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2008 roku w grach zapowiadających się w tym roku. Koreański gigant ogłosił, obroty ponad 54 mln euro (88,1 mln zysku).Wydawcy korzystając z tej możliwości, aby wyjaśnić, że 57% sprzedaży swoich gier które odbywają się w Korei, podczas gdy USA, Japonia i Europa nie stanowią odpowiednio 12,11 i 10%.

Co ciekawe, Nc Soft chce bardzo wypuścić Aion przewidując datę na rok 2008, ale tylko w Korei!. Dla reszty krajów,jest bardziej ostrożny w kategoriach inwestycji, Koreański wydawca planuje w tym roku wypuścić 4 małe MMO "free-to-play" dla Koreańskich graczy, są to: Love Beat (gra taneczna), Point Blank (SPF on-line), Punch Monster (RPG akcji) i Dragonica (średniowiecznego fantasy MMORPG)."

Ktos mi to przetłumaczy ?


Zreszta screeny z bety .... :/ takie rzeczy sa objete tajemnica handlowa. Przynajmniej tak mialem jak testowałem World In Conflict. Wiec jesli taka licencja była , to screeny powinny zniknac ze stron mniej i bardziej oficjalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować