Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Unreal Engine 4 tak bardzo w przyszłym dziesięcioleciu...

44 postów w tym temacie

Zaitsev

Jeżeli ktoś liczył jeszcze w tej generacji konsol na kolejny etap ewolucji grafiki gier, jaką z pewnością zaserwuje Epic Games prezentując sukcesora Unreal Engine 3, to się bardzo zawiedzie. Unreal Engine 4 pojawi się dopiero w przyszłym dziesięcioleciu.

Przeczytaj cały tekst "Unreal Engine 4 tak bardzo w przyszłym dziesięcioleciu..." na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fiu, odetchnąłem z ulgą. Jak przeczytałem "(...) konsol następnej generacji - następców Xboksa 360 i PlayStation 3, to już się bałem, że na PC-ty nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste powstanie w pelni oparty na DX11 a ten ma sie pojawic za rok lub dwa. A obecny UE3 jest przeciez caly czas ulepszany i dodawane sa rozne efekty,bajery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam kompa, by odpalić i cieszyć się w pełni Unreal Engine 3, a co dopiero UE4 :D. Heh, pamiętam pierwsze informacje o UE 3... tyle się zmieniło od tamtego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy 2012-2018 ? że what? to oni nie czytają gazet i innych bzdur w necie? Przecież w 2012 jest koniec świata :D Powinno być 2012-20018 (aż ludzkość się odrodzi, i znajdą pliki :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że te PCty uwzglednią. Az kamień mi z serca spadł ;) Reflektuje blaszaki ze wzgledu na Diablo. Dla mnie mogłoby nie być innych gier na PC, nie mówiąc o konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor newsa śpiący był zapewne. 20 swoje robi... xD

A co do strategii Epika- zapewne wydadzą silnik nieco wcześniej, ale jeno na piece, bo premiera konsolowa zależna jest od parametrów bebechów owych. Tym nie mniej nie pozostaje nam nic jak cieszyć się grafiką generowaną przy pomocy UE3 przez kolejnych 10 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem co tam panowie z Epic zaserwują, obecna generacja silnika jest świetna, cały czas zresztą udoskonalana ... jak zwykle pozostaje czekać i napełniać skarbonkę ( cóż za monotonia ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś się po teh informacji zawiódł, to ma za duże wymagania. UE 3 to nie jest stary silinik. Na tej grafie będą jeszcze gry duuużo lepsze graficznie od GoW czy UT III. Przecież to ma być zmiana generacji. A więc oczekuję po czymś takim znaczącej zmiany. Jak przy poprzednich odsłonach silinka Unreal...
A ten tytuł newsa to jest w ogóle poprawny? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi jak będzie wyglądał rynek gier za dziesięć lat. Ciekawi mnie fakt jak dalej sie potoczy przyszłość PCetów jako platforma dla gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nawet lepiej, że nie spieszą się zbytnio ze stworzeniem nowego UnrealEngine''a, przynajmniej nowe gry tworzone z pomocą UE3 nie będą miały zbyt wygórowanych wymagań (przynajmniej mam taką nadzieję), poza tym grafika UE3 i tak stoi na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować