Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Age of Conan zaprezentowana!

81 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2008 o 14:26, Sephirath napisał:

Bardzo kuszące, ale niestety się powstrzymam. 1) mam WoWa, 2) mam WOWa :)


Ech ... Seph, Ty wiesz co ja Ci mówiłam na ten temat? Pamiętasz?;] Warn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 14:29, Soleila napisał:

Ech ... Seph, Ty wiesz co ja Ci mówiłam na ten temat? Pamiętasz?;] Warn


To ja nie bede nic mowil, ze tez mam WoWa. :)

A EK AoC fajnie sie zapowiada, ale raczej nie kupie, bo mam WoWa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że koszulka, będzie trzymać jakiś poziom... Ta z Edycji kolekcjonerskiej Frontlines ma beznadziejną wprasowankę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też się powstrzymam bo :
1 - mam aoc
2 - mam aoc
.
.
.
n - mam aoc

najwyżej kupie zwykłą (jedna ek mi starczy ) wersję , aby w Polską edycję grać :) Chyba że będzie można ściągnąć tak jak w przypadku gw Polska wersję, ale z tego co pamiętam niestety nie będzie takiej możliwości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy...Fanom ? Kolekcjonerom ? Zbieraczom różnych różności ? ;p

A co do EK to mam nadzieję, że "pudło zbiorcze" będzie się otwierało albo tak samo jak zachodnia EK, albo nie będzie się otwierało tak jak EK JE, ME, GoW, NWN2 etc. etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duży świat w którym mogę pójść gdzie chcę - prymitywna walka, ale za to fajny pomysł na różnorodność rozwoju postaci - biegam z drugim hunterem a mamy w ogóle inne podejście do rozgrywki - on dps melee próbuje organizować, ja zaś wyręczam się petem i distancuję. Z niewiadomych powodów w tej grze nawet mi się fajnie runuje z miasta do miasta, widoki podziwiam. Sol, no kurde, warn yourself :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 15:57, argetlam napisał:

Czemu nie mozna wykorzystac zetonu na wysylke edycji kolekcjonerskiej ? to bez sensu


Próg wartości zamówienia od którego można wykorzystywać żetony wzrósł do 500zł, widać jakiś spec od marketingu przejrzał bazę zamówień i zobaczył, że takich jest cholernie mało ;-)
Teoretycznie to powinien być powolny upadek sklepu, ale wizerunek sklepu CDP oraz większa część nakładu EK sprzedawana na gram.pl pomaga im przetrwać. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy by nie ten abonament co miesiąc, to bym z chęcią zakupił EK, każdy chyba wie że gra nie jest warta płacenia abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja Kolekcjonerska wygląda naprawdę wyśmienicie... Ale nie będę kupował chociaż kusi.. Wymiatam w WoW''a po sieci aktualnie więc na drugiego MMORPG nie będę miał czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wyglada, ale nie kupię, gdyż wogóle nie gierzę w gry MMO. Druga sprawa, to dotyczy już bardziej samego sklepu gram.pl. Mianowicie, aby użyć żetonu pokrywającego koszty wysyłki, trzeba zamówić gier zza 500zł, a nie jak było do teraz, 100zł. Widać, że ktoś nad tym nieźle myslał, jak obniżyć sprzedaż w sklepie gram.pl. Teraz to już żadna łacha! Będzie się opłacało brać albo EK albo dużą ilość gier. W przypadku edycji zwykłych, różnica w cenie między gram.pl a sklepami Media Markt czy EMPIK będzie tak nie iwelka, ze spredaż wręcz stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna EK, ale jednak do Wiedźmina jej daleko ;-)

Ja najbardziej zadowolony byłbym z koszulki (cholernie przydatna rzecz, w dodatku z logiem gry - bezcenna) oraz z mapy, którą oprawiłbym w antyramę. Wizualizacja zademonstrowała wygląd tej EK - cóż, według mnie jej design jest bardzo ładny. Fajne, czerwone barwy połączone ze złotem naprawdę nieźle się prezentują. Cena niestety jest dość duża, ale i tak w porównaniu do edycji kolekcjonerskich na konsole jest niska... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK w wersji angielskiej kosztuje ok. 240 zł. Ja kupiłem nówkę na ebay.com za $15,50 łącznie z kosztem przesyłki! Polecam nie raz zaglądać na ebay.com. A dodawanie kart z featsami dla każdej klasy uważam bez sensu, szczególnie teraz, gdy Funcon zapowiedział zmianę featsów u każdej z klas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować