Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer Online już we wrześniu?

44 postów w tym temacie

mam konto do CB ale nie gram na nim. ciupalem chwile i przestalem, bo gra srednio mi sie spodobala. ma kilka fajnych pomyslow, kilka naprawde niezlych, ale jakos nie przyciagnela mnie na dluzsza chwile. aktualnie wole pograc w inne mmo - darmowego Requiem: Bloodymare :) polecam, ale tylko osoba powyzej 17 roku zycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli termin ten byłby prawdziwy, jesień zapowiadałaby się nad wyraz interesująco:) No dobra, ja tam i tak czekam na AION grając w LineageII:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, o tak! Niech skończy się WoW - Waiting on Warhammer, i rozpocznie się WAR! Taka wiadomość raduje moje serce miłośnika MMO, wyposzczone przez brak dobrych produkcji tego typu - szczególnie, że takie gry jak Tabula Rasa i oklaskany Age of Conan to tak naprawdę beta wersje, gdzie jedyną skończoną i prawidłowo działająca lokacją jest zona startowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAK! Tak, oby się udało. EA Mythic (wiem już samo Mythic) tnie content, aby grę wcześniej wprowadzić a resztę (4 capitol city i 4 klasy) w kolejnych patchach. Jako wielki fan DAoC i Młotka, czekam na tą grę z niecierpliwością, moje "Best PvP MMO" już na mnie czeka. Na razie uczestniczę w Closed Beta, ale czeka nas jeszcze Open Beta, a i trzeba będzie szybko Kolekcjonerkę zamówić. Polecam tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 09:43, .Xaos napisał:

O tak, o tak! Niech skończy się WoW - Waiting on Warhammer, i rozpocznie się WAR! Taka
wiadomość raduje moje serce miłośnika MMO, wyposzczone przez brak dobrych produkcji tego
typu - szczególnie, że takie gry jak Tabula Rasa i oklaskany Age of Conan to tak naprawdę
beta wersje, gdzie jedyną skończoną i prawidłowo działająca lokacją jest zona startowa.


kolejny gniot,a WOW'' a to nic nie pobije ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w betę... Ta gra to gniot. Autorzy założyli, że żeby być konkurencją dla WoW zrobią grę która jest do niego bardzo podobna. Co to za pomysł? Poza tym, że cała masa rozwiązań jest po prostu zerżnięta(razi to strasznie) to sama gra już od pierwszej chwili odrzuca - to prostu kolejne nudne MMO bez żadnego pomysłu. Po prostu masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrzynka z WoWa... hehe .. zawsze mnie bawią tego typu teksty bo WoW jest tak "oryginalny" że aż strach o tym myśleć. Niestety WoW nie jest pierwszym mmorpg na rynku i swoją filozofie gry gry czerpie z innych tytułów które były wcześniej. Owszem, rozwija wcześniejsze pomysły i je udoskonala, w dodatku jest oparty na świetnym uniwersum i w ogóle jest jednym z najlepiej dopieszczonych mmorpg''ow. Jednakże gatunek ten (mmorpg) sam w sobie jest tak wyeksploatowany i odtwórczy, że wymyślenie czegoś kompletnie nowego, co nie było by już kiedyś wykorzystane, lub nie było by rozwinięciem jakiegoś wcześniejszego pomysłu, graniczy po prostu z cudem. Wszystko sprowadza się do latania po jakimś świecie, jakimś bohaterem, farmieniu, raidowaniu, pvp itp itd. ... inna jest mechanika, uniwersum, skille, profki itd itp... ale w gruncie rzeczy to to samo. Blizzard stworzył mega legendarne marki i na tym od lat nastu zarabia dopieszczając swe tytuły. I dlatego każdy h&s jest skazany na tytuł mniej lub bardziej podrobionego diablo, a każdy mmorpg w klimatach fantasy za mniej lub bardziej udaną kopie WoWa.... tak samo będzie z tymi tytułami co zechcą poruszać tematykę zbliżoną do GTA itd. Tak więc dajmy sobie spokój z porównywaniem, a doceńmy trud twórców włożony w dany tytuł i to że podjęli
ryzyko walki z legendą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 11:14, kelus napisał:

a ja się pytam jak mogli, kosztem szybszej premiery, wykroić z gry black gaurda czy hammerera
? :\


Ano jak widać mogli....:( Pytanie co jeszcze wycieli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się dość ciekawie. Uniwersum Warhammera vs. Uniwersum Warcrafta. Zobaczymy których fanow jest wiecej, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 11:21, Budep napisał:

Zapowiada się dość ciekawie. Uniwersum Warhammera vs. Uniwersum Warcrafta. Zobaczymy
których fanow jest wiecej, hehe


Komputerowych na pewno WoW
Gry fabularne i bitewne to miliomy fanów Warhammera na całym świecie:))) Warek to jeden ze starszych/pierwszych światów fantasy jaki został stworzony na potrzeby gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okropnie zawiodłem się na ''pewnych'' testach gry. WAR ma niewygodny UI, świat znacznie bardziej cukierkowy niż WoW, nieciekawy, nudny combat system, farmę na każdym kroku oraz w ogóle myślę, że dla wielu graczy okaże się rozczarowaniem. Przynajmniej pod względem PVP znacznie ciekawszy jest (mimo wielu bugów oraz opóźniających się patchy z systemem) w AoC, a na to właśnie najbardziej jestem nastawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to nie śledzę postępów na najnowszą grą w świecie Warhammera, bo i nie kupię tej gry, jak i tym światem się nie interesuję.

Jak już to lepiej kupić Age of Conan: Hyborian Adventures, a najlpiej to WoWa z dodatkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry jakoś specjalnie i tak nie oczekuję. Grafika w tym nie powala, na gameplayach też nie wygląda jakoś zachęcająco. Znając życie to zaraz po premierze będzie pełna mniej lub bardziej irytujących bugów, a abonament pewnie taki sam jak do WoWa, więc czy nie lepiej zapłacić za dopracowany produkt? Wątpię by Warhammer online stanowił jakąś sensowną konkurencje dla Blizza, czy chociażby znacznie lepszego graficznie Conana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować