Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Nasze layouty - opinie, oceny i porady

957 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2009 o 20:00, Kuboo PL napisał:

Wersja z nieśmiertelnikami. Tak jak mówiłem, tło nie zmienione, bo nie mam do niego elementów.


Troszeczkę cieńsze te obramowania nieśmiertelnika jak by były to od razu zrobiło by się lepiej. Według mnie też tło pod stroną lepiej będzie się prezentować jeżeli zrobisz je na równo a nie tak jak teraz, że zachodzi na główną część, bo to psuje ogólny efekt. Jak to zrobisz (jeżeli w ogóle) to podejmę się oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 18:26, franko113 napisał:

Hej, niedawno zmieniłem layouta i chcę wiedzieć, co o nim myślicie....

Czytelny jak dla mnie spoko.

Ps. Zmień przeglądarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 18:56, L33T napisał:

> Hej, niedawno zmieniłem layouta i chcę wiedzieć, co o nim myślicie....
Czytelny jak dla mnie spoko.

Ps. Zmień przeglądarkę.



Czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 18:26, franko113 napisał:

Hej, niedawno zmieniłem layouta i chcę wiedzieć, co o nim myślicie....


Lay jest klimatyczny i przejrzysty a to najważniejsze. Zmień tylko czcionkę, bo te przyciski na górze nad główną częścią strony "moi znajomi" itd. wyglądają... dziwnie i odbiega to od całości. Generalnie jest ok i ogółowi jak naprawisz tą czcionkę dam 8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 18:58, franko113 napisał:

Czemu?

Bo Firefox/Opera biją IE na głowę pod niemal każdym względem. Właśnie dlatego nikt przy zdrowych zmysłach nie korzysta z tego potworka z własnej woli. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 19:25, Laska-z-Polski napisał:

Bo Firefox/Opera biją IE na głowę pod niemal każdym względem. Właśnie dlatego nikt przy
zdrowych zmysłach nie korzysta z tego potworka z własnej woli. :P



Przekonałeś-aś mnie.... mam pytanko, jak zmienić czcionkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 19:46, WolfClub napisał:

Dzisiaj zrobiony i wstawiony layout.
Co o nim sadzicie?


Bardzo fajny uwielbiam anime ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 18:26, franko113 napisał:

Hej, niedawno zmieniłem layouta i chcę wiedzieć, co o nim myślicie....

Jest to tylko mgiełka, więc w sumie nie ma co oceniać... Niby czytelne, ale to się w dzisiejszych czasach tak bardzo nie liczy. ;P


@WolfLCub ---> Tapeta mi się nie podoba, za dużo obrazków połączonych w jedno. Belki mogłyby obramowane czarnym/białym kolorem. Napis w nagłówku nawet fajny. Ciekawym pomysłem jest czarno białe tło główne. Jak dla mnie to średniak i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za to wróciłem do starego, klimatycznego i sprawdzonego laya by Chaotizz ;-D. Może i nie jest najpiękniejszy, może i nie poraża, ale swoje zadanie imo spełnia. Bo w końcu jest tam Tyler. A to najważniejsze :P.

20090228212535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 21:26, KŁEJK napisał:

Ja za to wróciłem do starego, klimatycznego i sprawdzonego laya by Chaotizz ;-D. Może
i nie jest najpiękniejszy, może i nie poraża, ale swoje zadanie imo spełnia. Bo w końcu
jest tam Tyler. A to najważniejsze :P.

Hieh ramka za długa, bo jeszcze miałeś status Przewodniczącego. ;D

Ogółem to nie patrzcie na takie błędy jak elementy po prawej stronie wystawiające za ''mgiełkę''. Jest to wina braku modułu wpisów. A przy okazji, mnie tam się ten layout nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam podoba, tylko to tło pod spodem takie sobie, moduł zatytułowany ,,FIGHT CLUB QUOTES ..." mógłby być niżej i jak powiedział Chaotizz ,że przez brak modułu blogu inne moduły są na niewłaściwych miejscach. :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 21:14, Chaotizz napisał:

> Hej, niedawno zmieniłem layouta i chcę wiedzieć, co o nim myślicie....
Jest to tylko mgiełka, więc w sumie nie ma co oceniać... Niby czytelne, ale to się w
dzisiejszych czasach tak bardzo nie liczy. ;P


@WolfLCub ---> Tapeta mi się nie podoba, za dużo obrazków połączonych w jedno.
Belki mogłyby obramowane czarnym/białym kolorem. Napis w nagłówku nawet fajny. Ciekawym
pomysłem jest czarno białe tło główne. Jak dla mnie to średniak i nic poza tym.


Tylko mgielka :D :D
Caly layout jest zrobiony przezemnie wlacznie z ta tapetka
Gdyby mozna flasha wrzucic albo wiecej zabawy transpoarentem to by mozna cos dac super a tak jest jak jtest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest niezły . Co bym poprawił ni nie wiem ... może bym usunął ten napis że to ty zrobiłeś laya czyli "Layout by..." . Belki mogłyby być trochę lepsze inne niż te obramowania z nagłówka i żeby się do końca złanczały z obu stron . I to tyle jeśli chodzi o mnie . A i ocenę bym dał no nie wiem 6+/10 .
Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 15:36, DarkMarian napisał:

Jestem ciekawy co inni sadzom o moim layoucie. Zmienia go na jakiś ciemniejszy czy zostawić?

Rotfl, jak już bierzesz lay ode mnie, to weź chociaż nagłówek ustaw taki jaki był w paczce...

@Pioter525 ---> Ogólnie to mi się podoba. Belki jak i mgiełka w tym wypadku pasuje do reszty i poprawia czytelność. Ogień w nagłówku jest IMO zbędny, bo bardziej psuje efekt, niż go ulepsza. Taki rozmazany pasek (bo nie wiem jak to inaczej nazwać) przechodzący przez tło główne też niepotrzebny. Ramkę na nick lepiej wypełnić jakimś kolorem. No i plus za dużą rozdzielczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 15:39, Chaotizz napisał:

> Jestem ciekawy co inni sadzom o moim layoucie. Zmienia go na jakiś ciemniejszy czy
zostawić?
Rotfl, jak już bierzesz lay ode mnie, to weź chociaż nagłówek ustaw taki jaki był w paczce...

Chciałem, ale to by głupio wyglądało z napisem ''''Choper gramsajt''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować