Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co na gram? - wideowstępniak na bieżący tydzień

19 postów w tym temacie

fett

Raz słońce piecze, zaraz znowu kapie deszcz. Ach, pogoda zmienną jest! Tymczasem ekipa gram.pl niezmiennie, jak co tydzień, dostarcza Wam dawki materiałów :-) Zupełnie niezamierzenie oferujemy Wam swoisty tydzień z recenzjami. Jakimi? O tym w dzisiejszym "Co na gram?".

Przeczytaj cały tekst "Co na gram? - wideowstępniak na bieżący tydzień" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAWX mnie nęci...i to bardzo. Stalker mniej mnie interesuje ale za to Darkness Within wzbudziło mają ciekawość. W konkursach udział wzięty (teraz liczyć na szczęście). Forumowa niespodzianka? Tajemniczo ;-) Ciekawe cóż to znowu wymyśliliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością wyczekuję na wyniki konkursów... Z recenzji z chęcią zobaczę Battle March który usprawnia sporo elementów (może też doda kilka owych błędów:) ) oraz BC Rearmed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu we flaszkach ukośniki w złą stronę... :P
Dźwięk z obrazem Myszastego jakiś takiś niezgrany (nawet jeśli to nie Myszasty :P).
Seph - laans :P Ale jakoś mało emocji w głosie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z forumowych niespodzianek to tylko powiadomienie o odpowiedzi? Dla mnie mało przydatne, przecież na forum pojawia się znaczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę widać, że w gram.pl też są wakacje i bynajmniej nie chodzi mi o nieobecność Plushaka. Ja przeczytam jedynie artykuł o beta testach nowego Stalker''a i chyba to byłoby na tyle. Złego słowa nie mogę powiedzieć o community. Ostatnio serwują nam wiele ciekawych konkursów, ale nie rozumiem tego powiadamiania mailowego o odpowiedziach. Przecież, kiedy ktoś odpowie na mój post, zostanę o tym powiadomiony na forum, więc po co dodatkowa wiadomość na e-mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! Beta test S.T.A.L.K.E.R.A. Czyste Niebo. Bardzo chętnie poczytam/obejrzę. To mnie najbardziej interesuje, czekam na wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wideowstepniak bez Misia? Dla mnie bomba, nie pasuje na prowadzacego. Najbardziej ciekawi mnie beta test Czyste Niebo. Ale pomysl z powiadomieniami jest kiepski. Mam nadzieje, ze bedzie go mozna gdzies w opcjach wylaczyc, bo nie chce miec zasmieconej skrzynki. Seph, miales jakas taka nie wyrazna mine. Byles, ekhm... "zmeczony"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się co to może być za "niespodzianka forumowa" a to te spamiaste e-maile na na własne posty. :) Dobrze, że teraz będzie można to wyłączyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 22:20, Mac Cry napisał:

Wideowstepniak bez Misia? Dla mnie bomba, nie pasuje na prowadzacego. Najbardziej ciekawi
mnie beta test Czyste Niebo. Ale pomysl z powiadomieniami jest kiepski. Mam nadzieje,
ze bedzie go mozna gdzies w opcjach wylaczyc, bo nie chce miec zasmieconej skrzynki.
Seph, miales jakas taka nie wyrazna mine. Byles, ekhm... "zmeczony"? :P


Po tylu flaszkach, to naprawdę upał daje się we znaki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem wstępniak taki jakiś... inny niż zawsze , ciekawe czemu. :) W tym tygodniu trafiło się kilka tekstów które po prostu muszę przeczytać , a w szczególności beta test S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky oraz reckę Darkness Within. I oczywiście będę wyczekiwał wyników figurkowego konkursu , ciekawe komu się przy farci tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować