Zaloguj się, aby obserwować  
Chester001

JAK ZWIĘKSZYĆ SZANSE NA WYGRANIE W MULTI LOTKA ?!

40 postów w tym temacie

SIEMA

założyłem ten temat aby poruszyć WAS abyście pisali tutaj co nalezy zrobić , jak skreślać aby cośik wygrać w multi lotku..

mile widziaane jakies systemy, strony www aby wygrac 3x wiecej niż sie postawi...(;przynajmniej)

czekam na wasz odzwe..

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

90% wygranych w totka pada w chybił-trafił. Wiem, bo od jakiegoś czasu gram w tym systemie i naprawde szanse sa wieksze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 13:43, Igor FCBayern napisał:

90% wygranych w totka pada w chybił-trafił. Wiem, bo od jakiegoś czasu gram w tym systemie
i naprawde szanse sa wieksze!!



ale wiesz w sumie na logike to chyba bardziej sie opłaca grac w epeess lotka tam jest chyab 45 liczb 5 sie skresla a tutaj amsz 80 liczb i od 2-10 musi ci wejsc abys cos wygrał :/ no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 13:43, Igor FCBayern napisał:

90% wygranych w totka pada w chybił-trafił. Wiem, bo od jakiegoś czasu gram w tym systemie
i naprawde szanse sa wieksze!!


bo 90% ludzi kupujac losy chce kupon na "chybil-trafil" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 13:45, Chester001 napisał:

> 90% wygranych w totka pada w chybił-trafił. Wiem, bo od jakiegoś czasu gram w tym systemie

> i naprawde szanse sa wieksze!!


ale wiesz w sumie na logike to chyba bardziej sie opłaca grac w epeess lotka tam jest chyab
45 liczb 5 sie skresla a tutaj amsz 80 liczb i od 2-10 musi ci wejsc abys cos wygrał :/ no
nie wiem

Ja nawet w zyciu nie grałem w multi lotka... Gram w duzego lotka i tam na chybił-trafił, ale masz racje, ze bardziej sie opłaca w Expresa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 13:49, Igor FCBayern napisał:

> > 90% wygranych w totka pada w chybił-trafił. Wiem, bo od jakiegoś czasu gram w tym
systemie
> > > > i naprawde szanse sa wieksze!!
> > > > > ale wiesz w sumie na logike to chyba bardziej sie opłaca grac w epeess lotka tam jest
chyab
> 45 liczb 5 sie skresla a tutaj amsz 80 liczb i od 2-10 musi ci wejsc abys cos wygrał
:/ no
> nie wiem
Ja nawet w zyciu nie grałem w multi lotka... Gram w duzego lotka i tam na chybił-trafił, ale
masz racje, ze bardziej sie opłaca w Expresa ;)


ale to było raczej pytanie niż stwierdzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 13:51, Chester001 napisał:

> > > /.../
ale to było raczej pytanie niż stwierdzenie...

Jest jedna niezawodna metoda. Napisz program, niech komputer wypełni Ci kupony na wszystkie możliwe kombinacje, zapłać i na pewno wygrasz. Powinieneś, statystycznie rzecz biorąc, otrzymać połowę tego co wpłaciłeś. Jak będziesz miał pecha (a ktoś inny szczęście) to sporo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem , że aby wygrać ( w dużego ) milion to trzeba byłoby najpierw poskreślać kupony o łącznej wartości ok. 5 milionów (różne kombinacje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 14:37, Chester001 napisał:

a co Waszym zdaniem najbardziej opłaca sie grac w duzego, expresa czy w multi ?

Prawde mówiąc jest mi obojętne w co. Najważniejsze, aby w koncu wygrać coś powyżej 10 zł :/ (w moim przypadku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 15:05, Igor FCBayern napisał:

> a co Waszym zdaniem najbardziej opłaca sie grac w duzego, expresa czy w multi ?
Prawde mówiąc jest mi obojętne w co. Najważniejsze, aby w koncu wygrać coś powyżej 10 zł :/
(w moim przypadku)



ja tez chciałbym troszeczke grosza wygrac.. nie mysle nawet o 1 mln ale kilka tysiecy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 15:14, Chester001 napisał:

> > a co Waszym zdaniem najbardziej opłaca sie grac w duzego, expresa czy w multi ?

> Prawde mówiąc jest mi obojętne w co. Najważniejsze, aby w koncu wygrać coś powyżej 10
zł :/
> (w moim przypadku)


ja tez chciałbym troszeczke grosza wygrac.. nie mysle nawet o 1 mln ale kilka tysiecy....

Mnie zadowoliłoby juz 2-3 tysiace na udpage kompa. Ech... Ciekawe czy i ile kiedys wygram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 15:18, Igor FCBayern napisał:

> > > a co Waszym zdaniem najbardziej opłaca sie grac w duzego, expresa czy w multi
?
> > > > Prawde mówiąc jest mi obojętne w co. Najważniejsze, aby w koncu wygrać coś powyżej
10
> zł :/
> > (w moim przypadku)
> > > > > ja tez chciałbym troszeczke grosza wygrac.. nie mysle nawet o 1 mln ale kilka tysiecy....

Mnie zadowoliłoby juz 2-3 tysiace na udpage kompa. Ech... Ciekawe czy i ile kiedys wygram...



taaa.... ja swojego bym od razy sprzedał bo chce wymienic płyt egłówną, procesor ram... a za 3 tysiaki bym kupił włąśnie te rzeczy... zajefajnie by było... tylko wpierw trzeba coś wymyśleć aby coś wybrac


ps jest takie cos jakas gra co można łątwo wygrac? albo jakiś dobry spssób na niewielkeie pieniądze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 16:14, RadeXMaster napisał:

no wlasnie jest jakas prosta gra losowa w ktorej latwo 100zl mozna wygrac??

Zazwyczaj Rosyjska Ruletka ;D (nie widziałem nigdy droższej butelki wódki). Ale i konsekwencje przegranej są bardzo duże. Odradzam więc całkowicie ten rodzaj hazardu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować