Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

11 sierpnia rusza sprzedaż biletów na BlizzCon 2008

27 postów w tym temacie

pepsi

W dniach 10-11 października odbędą się targi BlizzCon 2008 aranżowane przez jednego z gigantów branżowych, firmę Blizzard. Już od 11 sierpnia będzie można nabywać bilety na to wydarzenie organizowane w Anaheim w stanie Kalifornia. Cena wejściówki to 100 dolarów.

Przeczytaj cały tekst "11 sierpnia rusza sprzedaż biletów na BlizzCon 2008" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cie krece, szkoda, ze tak daleko...
Moze pokaza cos nowego o Starcrafcie, przynajmniej mam taka nadzieje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj rozkręca sie, rozkręca... szkoda tylko że cena wejściówki choć sam nie jest "normalna" stanowi i tak ułamek kosztów ewentualnej podróży :( cóż.... biednym ludziom z Polska pozostaje PGA 2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 11:00, porckypizgus napisał:

Ja również czekam na info o D3 przedewszystkiem kiedy premiera :D


Nie spodziewaj sie, ze zostanie podana data oremiery Diablo 3 szybko. Teraz wychodzi drugi dodatek do World of WarCraft, a w kolejce za nim jest StarCraft II, wiec na Diablo 3 trzeba bedzie jeszcze dlugo poczekac. A co do BlizzCona to znow pewnie bilety w kilka godzin sie rozejda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard sie rozkręca, a synteza z Activision tylko wyjdzie na dobre firmie z Irvine. Miejmy nadzieję, że usłyszymy coś ciekawego na temat Diablo. Cena biletu jest dość wysoka, ale dla fanów marki możliwa do zaakceptowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, to dobra okazja do zaprezentowania wszystkich możliwości Diablo III (liczę na ujawnienie trzeciej klasy), i/lub podanie dokładnej daty premiery StarCraft''a II. Z chęcią na imprezę bym się wybrał, aczkolwiek doskwiera brak czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować