Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kompania Graczy: społeczność fanów legalnych gier komputerowych

23 postów w tym temacie

Cenega Poland

Warszawa – 31 lipca 2008 – Program Kompania Graczy Cenega Poland (www.kompania.cenega.pl) niebawem będzie obchodził pierwsze urodziny. Pomysłodawcą i animatorem klubu jest Cenega Poland Sp. z o.o. jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w sektorze gier komputerowych w Polsce. Klub charakteryzują wyjątkowi ludzie, którzy cenią sobie jakość usługi i co się z tym wiąże, zgodny z prawem zakup gry tworząc społeczność Kompanii legalnych Graczy.

Przeczytaj cały tekst "Kompania Graczy: społeczność fanów legalnych gier komputerowych" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest dopiero dobrze przemyślany system, gdzie za punkty z gier można dostać ciekawe książki, a nie zniżki, które w innych sklepach są większe i bez wirtualnej ściemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cos sie zalogowac nie moge w tej nowej kompanii.. trzeba nowe konto zakladac?

edit: juz OK wszystko smiga, dziala i ogolnie widze ze zmiany przyniosly duzo dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie! Bardzo dobry pomysł. Ja jednak nie skorzystam; bynajmniej nie dlatego, że gram w nielegalne gry, a dlatego, że kupuję ich mało. Jestem jednak graczem, w moje posiadanie dostają sie tylko najlepsze gry, np. Gears of War, Diablo, StarCraft, czy Warcraft. Dodatkowo, jak wiadomo są spod skrzydeł CD Project

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompania Graczy jest świetna, jednak próg punktowy, aby dostać jakąś nagrodę jest dość spory. Już udało mi się wygrać jedną z pierwszych aukcji i zacząłem od nowa zbierać punkty i trochę mi to zajmie. No, ale trzeba przyznać,że ilość punktów jaką otrzymujemy jest bardzo uczciwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pomysłodawcą i animatorem klubu jest Cenega Poland Sp. z o.o. jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w sektorze gier komputerowych w Polsce."

I tak jak z "antologiami" - to zdanie powinno brzmieć "Pomysłodawcą i animatorem klubu jest CDProjekt który rok wcześniej stworzył gram.pl, a że im się opłaciło to skopiowaliśmy i dodaliśmy kilka własnych rozwiązań"
A ja mam 300 pkt i to za mało by wygrać aukcję a jeśli idzie o "nagrody" to jeszcze pół roku temu jedyną ciekawostką były figurki (konkretnie jedna) z warhammera 40k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 22:15, dark master napisał:

I tak jak z "antologiami" - to zdanie powinno brzmieć "Pomysłodawcą i animatorem klubu
jest CDProjekt który rok wcześniej stworzył gram.pl, a że im się opłaciło to skopiowaliśmy
i dodaliśmy kilka własnych rozwiązań"
A ja mam 300 pkt i to za mało by wygrać aukcję a jeśli idzie o "nagrody" to jeszcze pół
roku temu jedyną ciekawostką były figurki (konkretnie jedna) z warhammera 40k


Może i CDP ze swoim programem lojalnościowym był pierwsze, ale "korzyści" z niego płynące są naprawdę znikome (o ile można w ogóle o nich mówić). Kompania mimo IMO słabego początku, obecnie rozwinęła skrzydła i jest naprawdę świetna. Za zebrane punkty można zdobyć bardzo dobre nagrody, a chyba nie oczekujesz, że za 300zł wydane na gry otrzymasz monitor itp. Mimo pozornie wysokich progów punktowych oferta Cenegi jest według mnie dużo lepsza od gramowych (dawniej CDP) wPLN. Fundacja charytatywna to nie jest...

Szkoda tylko, że potencjał wirtualnej kasy nie został należycie wykorzystany...


PS Stiffy?

EDIT:
Antologie w tanich seriach również wprowadziła Cenega, tak więc nie wiem do czego dążysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - wirtualne pieniądze w gram.pl jak na razie do niczego mi sie nie przydały. Z wielką chęcia zamieniłbym te ponad 620 wirualnych złotówek na coś konkretnego, ksiązkę, płytkę moze jakąś grę. Dopiero wtedy poczułbym sie jak stary klient CDP od lat kupujący ich towar. Póki co o programie lojalnościowym gram.pl można tylko powiedzieć, że jest. Co innego w przypadku Cenegi mam już jedną książkę z Fabryki Słów i przy najbliższej okazji upoluję sobie jeszcze jedną. Aż sie chce kupować ich gry. To naprawdę działa - idąc do sklepu ot tak przejrzeć półki z grami większą uwage zwracam na produkty Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem, jak oceniać nowy wygląd, chyba stary był bardziej klimatyczny ;) A co do wPLN - można za nie przecież kupić produkty, wydając prawdziwe pieniądze wyłącznie na przesyłkę, no nie? Przyznam rację, że nie są to najlepsze rzeczy, ale kiedyś był dostępny np. album z EK Gothic''a 3, którego jestem szczęśliwym posiadaczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc Cenega i jej program lojalnościowy jak widać stara się przyciągać graczy, rozwija się stale i robi to przy tym bardzo dynamicznie. Szkoda tylko, że ludziom z gram.pl nie chce się wymyślić czegoś nowego co tchnęło by nowego ducha w system przynależności do tego serwisu. Czerpanie nowych korzyści itd..., a nie tylko te nudne wirtualne pieniądze, gromadzące się na koncie po to, aby być. Naprawdę perspektywa możliwości zakupienia jakichś gadżetów to mogłaby być niezła alternatywa dla starego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z nagrodami za punkty jest świetny! Szkoda tylko, że nie będzie mi raczej dane wymienić je na bardziej wartościowe produkty, bo 80% moich gier pochodzi od CD Projektu. Z Cenegi kupuję jedynie tytuły z Kolekcji Klasyki, ale kilka takich gier i już mogę zastanawiać się nad jakąś książką czy figurką :)
Gdyby wprowadzić takie rozwiązanie na gram.pl to obłowiłbym się po uszy, bo wPLN ciągle przybywa i nie mam pojęcia co z tym robić... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji:). Mam takie pytanko: Jeżeli posiadamy wystarczającą ilość punktów do zakoszenia pewnego gadżetu to czy wystarczy tylko złożyć zamówienie i to wszystko z naszej strony(po za tym, że tracimy punkty na zakup tegoż przedmiotu)? Czy musimy zapłacić za koszt przesyłki? Bardzo mnie to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 10:24, Tarves napisał:

Korzystając z okazji:). Mam takie pytanko: Jeżeli posiadamy wystarczającą ilość punktów
do zakoszenia pewnego gadżetu to czy wystarczy tylko złożyć zamówienie i to wszystko
z naszej strony(po za tym, że tracimy punkty na zakup tegoż przedmiotu)? Czy musimy zapłacić
za koszt przesyłki? Bardzo mnie to interesuje.


Po prostu płacisz punktami za gadżet, po kilku dniach listonosz przynosi paczuszkę ;). Kiedyś było tak, że przesyłka była darmowa, ale chyba to zniesiono, nie jestem pewny ile może kosztować, ale pewnie coś w przedziale 10-15zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że trzeba mieć co najmniej 1000 pkt. żeby w ogóle myśleć o aukcjach... Mimo to i tak 100x lepiej niż ten badziew z wPLN wymyślony przez CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 10:24, Tarves napisał:

Korzystając z okazji:). Mam takie pytanko: Jeżeli posiadamy wystarczającą ilość punktów
do zakoszenia pewnego gadżetu to czy wystarczy tylko złożyć zamówienie i to wszystko
z naszej strony(po za tym, że tracimy punkty na zakup tegoż przedmiotu)? Czy musimy zapłacić
za koszt przesyłki? Bardzo mnie to interesuje.


Płacisz za przesyłkę, nie wiem czy zależy to od wielkości przesyłki w moim przypadku było to ok 10PLN za myszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować