Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ruszają zamówienia przedpremierowe na Fallouta 3!

98 postów w tym temacie

gram.pl

Legenda powraca! Serii Fallout nie trzeba przedstawiać nikomu. Ten kultowy erpeg znalazł sobie trwałe miejsce w sercach graczy, a już wkrótce na półki sklepowe wkroczy jego trzecia część. My zaś już dziś uruchamiamy zamówienia przedpremierowe!

Przeczytaj cały tekst "Ruszają zamówienia przedpremierowe na Fallouta 3!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 krótkie pytania:

1. gdzie są oficjalne wymagania gry?

2. gdzie jest Edycja Kolekcjonerska?

z góry dzięki jesli ktoś kompetentny odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się jednak wstrzymam z tym "zamówieniem przedpremierowym"
Obejrzałem filmik i mam nadzieję, że z klimatycznego Fallouta nie zrobi się krwawa strzelanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czekacie na dobrego crpg-a ( nie arpg-a jak Mass Effect lub FPS-a jak TESV:F ) to polecam Drakensang. Z tego co piszą ludzie na RPGCodex gra jest świetna a taktyczne walki przypominają te znane z Ja 2 ver. 1.13 (pod względem trudności of course ).

Ale wracajmy do tematu.

Najciekawsze jest to, że grafika w Oblishit-cie była jego jedyną zaletą , minęło dwa lata i grafika w TESV: F jest po prostu brzydka i wiem, że w grach crpg grafika nie jest najważniejsza ale w arpg-ach i FPS-ach już tak ;)
(sarkazm mode on)
Poza tym w TESV:F jest stanowczo za mało krwi - to takie nie COOL . Todd potrzebujemy więcej krwi w TESV:F i dwa perki co poziom, ale lepiej trzy. Tak trzy to taka okrągła liczba! Dodałbym "rat killer" - dodaje nowe opcje dialogowe podczas rozmów ze szczurami oraz bonus do zadawanych obrażeń)
(sarkazm mode off)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DOBRA dajcie już spokój z wyzywaniem f3... ok to już nie to samo co 1 i 2 ale ta gra przecież nie jest taka zła -.- , cholera przecież nawet nie pokazali gameplaya z prawdziwego zdarzenia tylko jakieś chore urywki i mogę się założyć, że dialogi i możliwie wysoka kreatywność będą zachwycać i każdy miło spędzi czas przy tej gierce..

Veylor (2 post) <--- Nie, będzie tylko w języku Wookie oraz pradawnych elfów :) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...obejrzałem niedawno filmik z gameplayem i...mnie zatkało ;) TAKICH headshotów, urywających cały łeb już dawno nie widziałem :P Soldier of Fortune wymięka.
Jeżeli zapomnimy, że to "następca" serii Fallout - wyjdzie z tego, być może całkiem niezła gra, ale raczej robiąca konkurencję Stalkerowi :> Bez obrazy (...ta, dla Stalkera xD), ale to po prostu nie jest to, na co wiele osób czekało. (Chyba nie czekaliście na strzelaninę z trzeciej osoby, co ? )

Tak czy siak, sprawdzę u kogoś, jak to wygląda. Ciekawi mnie ta "nieograniczona swoboda" no i klimat jako taki (Świat postapokaliptyczny for the win). Trzeba wymazać z głowy słowa takie jak "Fallout", czy "RPG" i będzie dopsz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie Fallout. To post-apokaliptyczny dodatek do TESIV: Oblivion. <ironia mode off>
Ta gra nie może szczycić się nazwą ''Fallout'', bo to zwyczajnie profanacja. Bethesda to studio mało doświadczone (jeno Morrowind i Daggerfall trzymały klasę - reszta to gnioty), i nie dziwię się, że z legendą ''Folałta'' sobie nie poradziła. Gdyby taki Blizzard czy BioWare przejął tą markę, dziś gra wyglądałaby inaczej. Choć i w przypadku tego drugiego miałbym spore wątpliwości - po takich grach jak Mass Effect czy Jade Empire, nie zdziwiłbym się gdyby również wypuścili ''Fallout'' w wersji light (czytaj akcja, krew, flaki... a co to fabuła?). I dodatku wypuszczają to to na konsole...

@Bezimek
A czy premiera Drakensang nie przypada na dziś? ;D

@MisioKGB
Ta gra niestety gniotem. I bardzo trudno mi to powiedzieć, ponieważ jestem fanem Fallout'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka jest do zamówienia w sklepie Cenegi za 160 złotych bez 10 groszy gdyby ktoś chciał wiedzieć.
Fallout 3 może być grą całkiem ciekawą. Strzelanka z aktywną pauzą i w dodatku w postnuklearnym świecie - zobaczę jak to będzie wyglądać. Jednak patrząc na to jak na Fallout''a... Lepiej się nie będę wypowiadał. Fallout 1 i 2 bezapelacyjnie rządzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 18:09, Metalhead86 napisał:

To nie Fallout. To post-apokaliptyczny dodatek do TESIV: Oblivion. <ironia mode off>
Ta gra nie może szczycić się nazwą ''Fallout'', bo to zwyczajnie profanacja. Bethesda
to studio mało doświadczone (jeno Morrowind i Daggerfall trzymały klasę - reszta to gnioty),
i nie dziwię się, że z legendą ''Folałta'' sobie nie poradziła. Gdyby taki Blizzard czy
BioWare przejął tą markę, dziś gra wyglądałaby inaczej. Choć i w przypadku tego drugiego
miałbym spore wątpliwości - po takich grach jak Mass Effect czy Jade Empire, nie zdziwiłbym
się gdyby również wypuścili ''Fallout'' w wersji light (czytaj akcja, krew, flaki...
a co to fabuła?). I dodatku wypuszczają to to na konsole...


Mass Effect nie miał dobrej fabuły ? ;o ... szukasz wrażeń ? okradnij bank, wtedy to dopiero będziesz miał fabułę... :)
Mass Effect ze słabą fabułą lol, Stary, a to sie uchachałem

Btw. Naprawdę nie oceniaj gry (F3) jeszcze przed zagraniem w nią. Poczekamy na premierę, a jak gierka będzie beznadziejna to raczej nic mnie nie powstrzyma przed powiedzeniem, że jest to "gniot"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie zauważył grę wydaje Cenega więc może nie chcą żeby kolekcjonerki były gdzieś indziej niż w ich własnym sklepie internetowym.

A tu macie link do EK: http://www.sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=759

BARDZO słabe to to... za tą cenę to już o wiele lepsze jest EK Stalkera :D i bardzo bogate przy tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 18:13, MisioKGB napisał:

/cut/

A gdzie ja napisałem, że w Mass Effect nie ma dobrej fabuły? To tylko pseudo-cRPG - i tylko tyle wywnioskowałem z parugodzinnej gry. Zresztą kto dziś patrzy na fabułę w grze akcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować