Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Hitman: Blood Money - temat ogólny

797 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2010 o 15:18, mati285 napisał:

> Logiczne,tylko że w tej akurat misji(druga,w winnicy) nie widziałem jakiejś sensownej

> drogi do upozorowania wypadku pierwszego celu.
Mógłby się np. poślizgnąć i wypaść przez balustradę, prawda?

Chodziło mi raczej o Manuela,tego w różowej koszuli.Chciałem zestrzelić węzeł który utrzymywał te beczki z winem ale jakoś nigdy nie trafiały tam gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 15:21, SarenkaB napisał:

Chodziło mi raczej o Manuela,tego w różowej koszuli.Chciałem zestrzelić węzeł który utrzymywał
te beczki z winem ale jakoś nigdy nie trafiały tam gdzie trzeba.


Wyżej przy schodach masz jakieś zaczepy do tych beczek musisz tam minę podłożyć i gdy ofiara będzie pod nimi zdetonować ładunek a beczki opadną uśmiercając nasz cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 15:21, SarenkaB napisał:

Chodziło mi raczej o Manuela,tego w różowej koszuli.Chciałem zestrzelić węzeł który utrzymywał
te beczki z winem ale jakoś nigdy nie trafiały tam gdzie trzeba.

Aha, ja robiłem tą misję w takiej kolejności, że Manuel był zawsze celem nr 2. W jego przypadku faktycznie jest trudniej, ale ładunek wybuchowy przy podnośniku do wspomnianych beczek powinien załatwić sprawę (i o ile w eksplozji nie ucierpi żaden przypadkowy strażnik to powinieneś też dostać maksymalną ocenę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>CIACH!

Ja tam zazwyczaj najpierw likwiduje Manuela,a potem za pomocą W2000 zdejmuje pierwszorzędny cel z okolic tego wodospadu aby stłumić dźwięk wystrzału,ewentualnie wchodzę przez dach i likwiduje go garotą gdy gra, jakoś nigdy go przez balkon nie wyrzucałem aby przypadkiem ktoś jego trupa nie odkrył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 12:25, JacooB_47 napisał:

elo czy da się w tą gre grać online bo jak zakładam konto w Eidos Online to wyskakuje
mi http://img408.imageshack.us/img408/1519/hitmanbloodmoney2010060.jpg
a fajnie było by zagrać z kimś np. w CO-OP albo Death Match :D


Niestety żaden Hitman nie ma trybu multi. Ta opcja dawała bodajże możliwość porównania osiągów w misjach. Ale widać już i to wyłączyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co z kodami bo przeszedłem już całego Hitmana niemal na samych Cichych zabójcach to teraz chciał bym z Godem porobić rzeźnie :D tylko że robię wszystko tak jak piszą w poradnikach i po kliknięciu [C] nic się nie dzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nikt nie wie co może być z tymi kodami?? może to przez wersje gry i jakiś crack trzeba i jak sprawdzić jaką ja mam wersje gry choć raczej mam najnowszą bo gre kupiłem w połowie Maja. I w tym pliku HitmanBloodMoney.ini mam tak:
Resolution 1440x900
StartUpperPos 0,0
DefaultScene=HitmanBloodMoney.gms
ReadMainIni 0
Audio_Volume_Sfx 100.000000
Audio_Volume_Dialog 100.000000
Audio_Volume_Music 100.000000
Audio_Volume_Ambience 100.000000
Audio_Volume_Movie 100.000000
TextureResolution 0
GammaValue 1.000000
LevelOfDetail 1
PostFilterLOD 2
SelfShadows 1
BlurShadows 0
Anisotropy 0
EnableCheats 1
EnableConsole 1
czyli według poradnika z neta dobrze tylko że poradniki są różne i próbowałem też z EnableCheats i EnableCheats 1 też nie działa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma pomysł jak wynieść [ i czy w ogóle da się ] z misji ''Zabójstwo kruka'' karabin snajperski bez ogona służb specjalnych i policji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to pomocne ale oto moje 3 rady

1.Czasami uliczki odwiedza pojedyńczy mundurowy, uśpij go(jak masz czym) przebierz się w niego a ciało ukryj w śmietniku co nie jest zajęty, i przełóż karabin do ręki nie mając go gotowego do strzału, co prawda dalej będą coś zwracać uwagę inni mundurowi, ale przynajmniej nie otworzą ognia.
2.Trochę wymagajacy czasu, :P rzucajac monetami aby patrzyli tam nie nie powinni.
3.iść na przed siebie i wszystich olać i starać się mniej zostawiać trafionym, wydaj i tak kasę na oczyszczenię się z świadków, ale jak wykonasz poprzednie misje na cicho to się kasa zwróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wyrwać ten karabin, co prawda na najniższym poziomie trudności ale mam. :-P I jest całkiem całkiem ale zastanawia mnie teraz inna rzecz - jak dostać się na helipad w siódmej misji [ zabójstwo playboya ]? Da się? Niby jak?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się tutaj jakoś dołączyć do zdobycznego arsenału takie rzeczy jak nóż? Ogólnie chodzi mi o broń białą, podbierałem sobie broń przeciwników, nawet snajperkę i wiatrówkę ale noża np: nie da rady. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... właśnie przed chwilą ukończyłem całą grę i ta ostatnia misja - Requiem - jest genialna. ;) Grę nabyłem 4 lata temu wraz z CDA, jednak nigdy się w nią nie zagrywałem, ale ostatnio sobie o niej przypomniałem, no i... wciągnąłem się. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować