Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2012 o 22:26, Kamiloos napisał:

Czy est jakas polska gildia na serwerze Bao-Dur? Imperium oczywiscie :)


Swego czasu istniała gildia Storm, nie wiem czy o nich słyszałeś. Mieli swoich członków po dwóch stronach konfliktu.

Jako iż w Old Republic gram już dość długo, przewinąłem się przez jedną polską gildię (która i tak się rozpadła, przez ich niekompetencje i dziecinne podejście do zarządzania wybrali inny serwer) i w sumie nie mam z nimi żadnych ciekawych wspomnień, nigdy nie byliśmy na żadnym OPS''ie, Ba! Nawet na zwykłych 4''ro osobowych Flashpoint''ach HM. A sami tagowali się jako gildia PvE. Mimo to byłem z nimi do końca.

Po rozłamie,zdecydowałem się na gildię za graniczną, język angielski znam więc nie było przeszkód aby z kimś porozmawiać lub wymienić się poglądami,. na dzień dzisiejszy mogę się śmiało pochwalić że ludzie są mili i życzliwi z Daily PvE Nie ma problemu. Esseles HM (Social Run) + Kaon lub D7. Duży nacisk kładziemy na szkolenie i ubieranie nowych graczy, budując drużynę na operacje 4 miejsca zawsze znajdują się dla tych którzy już mają Full Columi, i wszystko to co można zdobyć na danej operacji, a 4 miejsca dla graczy którzy idą z nami pierwszy raz lub mają jeszcze coś do zdobycia.

A więc podsumowując, szukaj lepiej zagranicznej gildii bo w polskiej pewnie stracisz tylko swój czas. :)
Jednak mimo to wybór zawsze należy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja dopiero zaczalem grac w SWTORa, mam Sith Warriora na 24 lvlu i powoli gra zaczyna stwarzac problemy :P Gram stricte PvE, PvP nigdy nie probowalem :) Nie potrzebuje zadnych ciuszkow czy broni, wiem ze wtedy latwiej, ale przyjemnosc jakas mniejsza :)

Jesli mozesz wyslac mi zapka - moj nick w grze taki jak tu - Kamiloos :)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 09:32, Reinvented napisał:

ciach

Jakiś czas temu wysłałeś mi triala, to sobie trochę pograłem na tym serwerze co Ty, o ile można to nazwać graniem. Wcześniej w bete zagrałem do 15 poziomu Jedi oraz trochę Łowcą Nagród, teraz spróbowałem Sithem i jestem bardziej zniechęcony do tej gry niż wtedy. O ile w Becie było mnóstwo ludzi tu na tym serwerze o którym wspominałeś, że grasz to graczy było bardzo mało, może akurat tego dnia, ale ogólnie mnie trochę to zdziwiło - może taka planeta no nie wiem. W jakim to kierunku zmierza, faktycznie serwery się wyludniają? Bo przyznam, że to po części wyglądało jakbym gram w single player, same npc.. Nom nie na to liczyłem po 3 miesiącach, że z samymi mobkami będę grał. Oczywiście trochę przesadzam, ale 1-2 graczy to średnio - a jak się tylu znalazło to nie szło z nikim współpracować nawet. Może usłyszę od Ciebie bardziej pozytywne wieści ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to co ludzie na forum piszą i na strony statystyczne serwerów to liczba graczy ciągle leci w dół.
Ja sam nie przedłużyłem subskrypcji, kupię kolejny miesiąc grania jak wejdzie update 1.2 co by zobaczyć, czy są jakiekolwiek szanse dla TORa [ten update to jest imho być albo nie być dla BW]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2012 o 10:36, Pietro87 napisał:

[ten update to jest imho być albo nie być dla BW]


Dla BW może nie, bo TOR nie jest ich jedynym "dzieckiem", ale że jest to "to be, k***a, or not to be" dla TORa, to już mówiłem dawno.

Ja na razie się wstrzymam z wykupieniem subskrypcji. Poczekam, co ludzie będą mówić po łatce, czy rzeczywiście coś się zmieni i czy aby na lepsze.

Jedno, co mogę powiedzieć z pełnym przeświadczeniem, to że naprawdę cholerna szkoda, że taką grę, z takim potencjałem, tak spi... eee... skopano. Gra mogła być prawdziwym hiciorem, mogła "przejąć pałeczkę" od WoWa... Obyśmy za miesiąc - dwa nie żegnali TORa tak, jak żegnaliśmy Hellgate czy APB. W tym miejscu mała prośba do EA - nie bierzcie się już nigdy za MMO. Wszystko, czego dotkniecie w tym gatunku, kończy na cmentarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2012 o 21:37, Ring5 napisał:

> [ten update to jest imho być albo nie być dla BW]

Dla BW może nie, bo TOR nie jest ich jedynym "dzieckiem", ale że jest to "to be, k***a,
or not to be" dla TORa, to już mówiłem dawno.


Dla BW to tez by był mocny "cios".
Utopili w tym projekcie lata pracy + kupę kasy [fakt faktem nie tak do końca tylko swojej ale jednak... szacunkowo 300-500 balonów jak pamiętam, czyli skala finansowa takiego "Awatara", a z 2 miechów raczej zwrotu oczekiwanego nie będzie]

Dnia 02.04.2012 o 21:37, Ring5 napisał:

Jedno, co mogę powiedzieć z pełnym przeświadczeniem, to że naprawdę cholerna szkoda,
że taką grę, z takim potencjałem, tak spi... eee... skopano. Gra mogła być prawdziwym
hiciorem, mogła "przejąć pałeczkę" od WoWa... Obyśmy za miesiąc - dwa nie żegnali TORa
tak, jak żegnaliśmy Hellgate czy APB. W tym miejscu mała prośba do EA - nie bierzcie
się już nigdy za MMO. Wszystko, czego dotkniecie w tym gatunku, kończy na cmentarzu.


A to, że EA to mordercy mmo pisałem już dawno z kolei ja :)
Oni chyba pracowali na polskich plantacjach bananów i pomarańczy, bo czego się nie dotkną to spieprzą =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2012 o 21:37, Ring5 napisał:

[...] Gra mogła być prawdziwym hiciorem, mogła "przejąć pałeczkę" od WoWa...


Mogła być ciekawą alternatywą dla biegania z plastikowym mieczem w poszukiwaniu kolejnego smoka z manią wielkości, jednak wykorzystany engine, ekipa która najwyraźniej nie wydaje na trzeźwo kolejnych łatek do gry nie zachęca.

Tytuł poprawny, dobra odskocznia od pozostałych na rynku gier - ale tylko absolutnych fanatyków uniwersum zatrzyma na dłużej niż dwa miesiące. Jak spekulowali wcześniej premiera spóźniona o jakieś dwa może nawet trzy lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwierz, nawet fanatyków nie zatrzymuje, bo ja nim jestem, a gry miałem lekko dosyć po półtora miesiąca. niestety, jest mnóstwo lepszych pozycji i chyba nawet wolę pograć w stare Guild Wars niż w TORa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2012 o 21:37, Ring5 napisał:

W tym miejscu mała prośba do EA - nie bierzcie
się już nigdy za MMO. Wszystko, czego dotkniecie w tym gatunku, kończy na cmentarzu.



Czyli Secret World tez tak skonczy ;) Patrzac na bete zakladam ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, SW: TOR trochę już istnieje, dlatego być może pomożecie mi w dylemacie. Otóż generalnie byłem stałym graczem WoWa (od jakichś 3 - 4 lat). Ostatnio jednak przestałem grać a zauważyłem w sklepie gram.pl promocję na SW: TOR i można ją teraz nabyć za 100zł, co jest na prawdę niską ceną.

Powiedzcie, czy warto wydać to 100zł? Najlepiej jakby również znalazł się ktoś, kto zna WoWa i mógłby troszkę się odnieść ale jakie są wasze odczucia do tej gry?
Dzięki za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
A umie czytać, a widzi ten flaime na forum choćby tutaj? Nie licząc ciekawych historii gra nie ma nic nowego do zaoferowania czego byś nie widział w WoW. Jeśli chcesz to ja osobiście poleciłbym zainwestować w książki z uniwersum, większa frajda(a teraz po 10zł są dostępne w każdym kiosku). Jeśli przejadł Ci się wow, to nawet nie zaczynaj ze SWTOR`em. Ja się szybko znudziłem.

PS. SW to nie wow gdzie starczyło znać 3 słówka po angielsku by zrobić q. Więc jeśli masz problem z tym językiem to odradzam. Oszczędzisz sobie i innym nerwów. A bez dobrej znajomości ang. nie będziesz się dobrze bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 16:26, Daronn_Darker napisał:

/.../
A umie czytać, a widzi ten flaime na forum choćby tutaj? Nie licząc ciekawych historii
gra nie ma nic nowego do zaoferowania czego byś nie widział w WoW. Jeśli chcesz to ja
osobiście poleciłbym zainwestować w książki z uniwersum, większa frajda(a teraz po 10zł
są dostępne w każdym kiosku). Jeśli przejadł Ci się wow, to nawet nie zaczynaj ze SWTOR`em.
Ja się szybko znudziłem.

PS. SW to nie wow gdzie starczyło znać 3 słówka po angielsku by zrobić q. Więc jeśli
masz problem z tym językiem to odradzam. Oszczędzisz sobie i innym nerwów. A bez dobrej
znajomości ang. nie będziesz się dobrze bawić.


Dzięki, takiej zwięzłej odpowiedzi oczekiwałem ;)

Nie, z angielskim problemów nie ma (przynajmniej nigdy nie było).
Pozdrawiam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 20:54, Gosu napisał:

Czyli Secret World tez tak skonczy ;) Patrzac na bete zakladam ze tak.


TSW nie jest of EA -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 15:45, Nvaier napisał:

> Czyli Secret World tez tak skonczy ;) Patrzac na bete zakladam ze tak.

TSW nie jest of EA -_-



No to chyba w bete nie grales. Bo jak uruchamiasz bete pojawia sie znaczek Electronic Arts, juz od miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 22:21, Gosu napisał:

No to chyba w bete nie grales. Bo jak uruchamiasz bete pojawia sie znaczek Electronic
Arts, juz od miesiaca.


EA zajmuje się dystrybucją wersji pudełkowej. Nie miał nic wspólnego z procesem twórczym, finansowaniem, ani marketingiem. Poczytaj forum, pracownik Funcomu się na ten temat oficjalnie wypowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 22:25, Nvaier napisał:

EA zajmuje się dystrybucją wersji pudełkowej. Nie miał nic wspólnego z procesem twórczym,
finansowaniem, ani marketingiem. Poczytaj forum, pracownik Funcomu się na ten temat oficjalnie
wypowiedział.


W takim razie Fancom jest jakis chyba nienormalny, skoro nikt nie wymaga od nich wypuszczenia gry za 3 miechy to nie powinni tego robic, bo juz na becie widac ze gra potrzebuje conajmniej roku jeszcze. Gra sie tnie na zwyklym d9 a oni zrobili ja na d11, pelno nie dzialajacych qestow, co beta odkrywaja nastepna mape i kolejna ma mase bledow, taki Star Wars jak go testowalem dzialal o milion razy lepiej a i tak zbliza sie jego koniec, wiec Secret World orpocz dobrego pomyslu nie ma nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować