Zaloguj się, aby obserwować  
Huksi

Heroes V - otwarta beta - recenzje i pierwsze wrażenia [M]

373 postów w tym temacie

Teraz to nie ma co się tym przejmować. Ja się nauczyłem nie kupować gry w premierę lub zaraz po niej. Wole poczekać, pograć w demo, sprawdzić, żebym nie żałował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich.
jestem to nowy ale zdam po krutce moja relacje z bety..
gralem na hot-seacie(wrazie co podam linka do moda)
ogolne wrazenia średnie, gireka bardzo mi sie podoba
ale błedy i wymagania sprzętowe są potworne(gram na athlonie 1900,geforcieTi4200 i 256ramu-(powod mulenia)
po drugie błedy jest ich mnóstwo ,jedne wieksze drugie mniejsze- np strasznie niezbalansowane jednostki,dzwieki
w miescie harcza na mapce zreszta tez ale zadziej
sporo niejanosci na polu bitwy.jednostki jak juz wspomiałem są niezbalansowane
np.anioły niemoga przekraczac murow, diabły ze swoim "teleportem" niemoga tego dokonac również.oraz duzo innych
brak muzyki na mapce,niektore zdarznia/akcje/jednostki(np.katapulta ,odzwiek niszczenia murow )niewydaja dzwiekow.interface ..dziwny/niejasny... najwiekszy problem jest z budowaniem...w mistach nie mozna ujac niektorych budowli ..
uch sporo tego ale to tylko beta!
najbardziej martwia plany wydania gry 30 marca
niechcemy przecierz drugiego h4...
daltego dolaczcie sie do akcji saveheroes.org!!
http://www.saveheroes.org/
pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 19:07, Chester001 napisał:

> Witam. Mam do Was pytanie jakie czy są osoby co im się nie zacina ta beta a jak są to
jakie
> macie kompy :)
> Kurde mi się tak strasznie tnie że szok jest to beta i mam nadzieje że to jescze poprawią.

> A jak nie to trzeba będzie zbierać na pare nowych części do kompa. (tz: karta procek i
płyta
> lol)
strasznie ci suę tnie? możesz dokłądnie napisać gdzie i jak? oraz jakiego masz kompa?


Zaraz na początku jak stoje przy zamku i chcę gdzies dojechać to kurde najpierw idzie dzwięki konika a później się porusza mój bohater. Ale pograłem jeszcze trochę i doszedłem do tego że może to byc też wina pingu bo raz jak się połączyłem to fajnie działało. a mój komp to : Athlon 1700@2000MHz ATI 9500PRO 2x510 Dual musze jeszcze potestowac tylko gdzie idzie sprawdzić jaki się ma ping??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 21:22, Chester001 napisał:

poraj w singlu.. i tyle



Powiedz jak to zrobić :) ściągłem jakiegoś moda przekopiowałem do data.pak ale nic sie nie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


HEHEHEHEH człowieku jesli trierdzisz ze masz bardzo dobrego kompa to se grubo myilsz EHEH. Moim zdaniem to masz słabego PC a nie dobrego , a co do błedów to przeciez to jest beta to nie jest dziwne ze ma błedy !!!!! | dobry komp to : Pentium 4 3.0 Ghz , 512 RAM, Radeon 9550 AGP !!!!!!!!!!!!!!!! i to tyle tylko karta troche słabsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 22:07, rapt0r napisał:


HEHEHEHEH człowieku jesli trierdzisz ze masz bardzo dobrego kompa to se grubo myilsz EHEH.
Moim zdaniem to masz słabego PC a nie dobrego , a co do błedów to przeciez to jest beta to
nie jest dziwne ze ma błedy !!!!! | dobry komp to : Pentium 4 3.0 Ghz , 512 RAM, Radeon 9550
AGP !!!!!!!!!!!!!!!! i to tyle tylko karta troche słabsza


Hehehe, jeśli z kolei ty twierdzisz ze masz dobrego kompa ( to spójż na mojego :))) ) to sie mylisz... Dobry komp dzisiaj to Atlon 64 3400, 1024 MB RAM, Radeon x1600 PCI-E 256 MB... a i to nie jest BARDZO mocny zestaw, na moim jednak sie HV nie zacina... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja nie muwie ze mam dobrego ale ja go kupilem prawie 2 lata temu ! wiec wiesz napewno lepszy od niego i nie bedzie sie raczej ciol HEROES 5 na nim | jak cos to dokupie ramy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś skąd ściągnąć mod do bety aby można było grać w singlu? Na konsoli wpisywałem mapę ale wkurza mnie że nie moge miasta swojego wybrać,tylko wszystko jest losowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie grałem w beta ale oglądnołem już z 120 możliwych screenów i uważam ze Zakończona i wpełni wykonana gra Homm V Będzie Rewelacyjna Beta jest po to żęby znaleść wszystkie niedoskonałości...I denerwóją mnie tacy kretyni co mówią że Ta Gra to już jest Wielka Porażka....Ja sobie spokojnie poczekam...i za kilka miesięcy stwierdze jaka to jest gra czy dobra czy zła.Wielu Graczy Nie lubi 3D widać to po takich grach jak Stronhold 2 lub The Settlers ale są też wielkie sukcesy Takie Jak Age Of Empire III...Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 13:00, Darkstar181 napisał:

Z ostatniej chwili: premiera HoMM5 została przez Ubisoft przełożona na czas nieokreślony.Na
specjalna prośbę fanow gry.


Z jeszcze ostatniejszej: kaczka dziennikarska.
Przed poniedziałkiem nie będzie decyzji. Choć nieuwzglednienie H5 w ostatnim raporcie (z częściowym planem wydawniczym na I kwartał) dobrze rokuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forums.ubi.com/groupee/forums/a/tpc/f/1851065692/m/3701083404/p/1

Piszę w sprawie moda do bety.
Tu mam angielskie forum na którym pisze jak to zrobić jakby był ktoś tak miły i napisał po Polsku o co chodzi było by super. Z góry dzięki.

PS. Ja skopiowałem tego moda do pliku data.pak nie wiem czy ma tak być bo mi nie działa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 10:13, Konrad1990 napisał:

w becie nie ma mozliwosci rozdzielania jednostek, czy po prostu ja nie umiem?

o kurde... dobre pytanie.. musze sam zobaczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, to może i ja zamieszczę tu kilka swoich uwag odnośnie bety:
- sama konstrukcja, ''szablon'' gry przypomina bardzo H3 (wszystkie budowle na mapie gry są praktycznie z h3) i to jest dobre
- zamki: Haven jest praktycznie identyczny, ma te same jednostki co Zamek, wygląda świetnie, do tego cudowna muzyka, pozostałe zamki też wyglądają świetnie, chociaż nieszczególnie przypadł mi do gustu Dungeon (grałem krótko) i to jest na plus;
- walka: sam wygląd w porządku, efekty czarów spoko, co do pola walki, to przy małej liczbie ''dużych'' jednostek jest dobrze, ale potem, kiedy mamy już wysokopoziomowe jednostki, zaczyna się robić sieczka. BTW mam pytanie odnośnie trybu Duel. Grałem Haven przeciwko Academy i zauważyłem, że kiedy była moja kolej na ruch, przeciwnik znienacka ruszał swoje Golemy, czarował Tytanami itp. kiedy następowała jego kolej np. na gremliny, grał najpierw tytanami, golemami i przeciągał swoje tury w nieskończoność. Zastanawiam się, czy tak ma być?
- grafika: mapa gry wygląda naprawdę dobrze, wszystko się rusza, cienie, jest ok. Jednostki są niezłe, chociaż wygląd Aniołów i Archaniołów wg mnie był o wiele lepszy w 3. Miasta wyglądają świetnie, szczególnie te na powierzchni ze słońcem (HDR!).

No i tu pojawia się największy problem tej gry, czyli prędkość jej działania. Jest po prostu katastrofalna! Ekran zamku, wchodzenie do townhalla czy najmowania jednostek albo wchodzenie do podziemii zajmuje bardzo dużo czasu. Potrafi to unieprzyjemnić grę i to znacznie. Pozatym, wydaje mi się, że Anty-Aliasing jest włączony przez cały czas (gram na normal) i może to jest przyczyną takiego działania? Wie ktoś, jak go wyłączyć? Może rzeczywiśćie Nival zawyżył wymagania, żeby gracze domagali się opóźnienia :) Podsumowując, gra będzie dobra o ile poprawią jej działanie i to znacznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 10:13, Konrad1990 napisał:

w becie nie ma mozliwosci rozdzielania jednostek, czy po prostu ja nie umiem?



Idzie poprzez naciśnięcie shifta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować