Zaloguj się, aby obserwować  
Huksi

Heroes V - otwarta beta - recenzje i pierwsze wrażenia [M]

373 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2006 o 20:16, Konrad1990 napisał:

> > moze tym razem uda sie pokazac te screeny
> >
> > to w pelni rozbudowane inferno
> Całkiem nieźle wygląda,akurat tym miastem jeszcze nie grałem.
>
> P.S .Miasto ładne ale z funduszami to u ciebie krucho:) I jednostek mało widzę:)

tu masz screeny mojej armii na froncie i bohatera z posiłkami =] wojska bylo wiecej, ale boje
byly bardzo cięzkie =]

Jeżeli grałeś przez sieć,to gratuluje cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 20:19, Darkstar181 napisał:

> > > moze tym razem uda sie pokazac te screeny
> > >
> > > to w pelni rozbudowane inferno
> > Całkiem nieźle wygląda,akurat tym miastem jeszcze nie grałem.
> >
> > P.S .Miasto ładne ale z funduszami to u ciebie krucho:) I jednostek mało widzę:)

>
> tu masz screeny mojej armii na froncie i bohatera z posiłkami =] wojska bylo wiecej, ale
boje
> byly bardzo cięzkie =]
Jeżeli grałeś przez sieć,to gratuluje cierpliwości:)


nie przez siec, bo chyba bym musial jajko zniesc przy kompie, ale z czlowiekiem przez hotseat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po paru godzinach grania w trybie hot-seat stwierdzic musze, ze ta beta naprawde nie jest zla. A gdyby nie mulenie po pewnym czasie gry to byloby w ogole rewelacyjnie. Zastanawia mnie tylko brak muzyki na mapie. To tylko u mnie? W twierdzach i na polu bitwy normalnie wszystko pieknie gra ale na mapce jeno dzwieki, muzyki nie stwierdzilem.

Przy okazji dwa screeny, jeden artystyczny ;P, drugi z pola walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dawno mnie tu nie było...

W betę pograłem troszkę (za mało czasu było) i muszę powiedzieć, że jak narazie zapowiada się całkiem ciekawie, i nawet tak bardzo się nie cięła (Athlon 1700 XP, 1GB RAM, GF Ti4200 128 MB). Miałem tylko mały problem ze sterownikami do karty graficznej. Na starszej (żeby nie powiedzieć archaicznej) wersji sterów, przez ekran gry przelatywały kolejne linie kodu programu, prawie jak matrix, hehe.

Natomiast zastanawia mnie trochę ten Starforce. Podczas pierwszego uruchomienia przepuścił mnie dopiero za trzecim razem, a klucz podawałem prawidłowy :/ i firewall był wyłączony. Coś niecoś o tym badziewiu znalazłem poczytałem i wcale nie jest tak cukierkowo. Jak ktoś jeszcze tego nie czytał to zapraszam tu -> http://www.glop.org/starforce/

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja nie wiem ja ściągłem bete zainstalowałem wrzuciłem klucz ---> OK i grałem , nie zmieniałem zadnych sterowników antywirusowego nie wyłączałem no nic tak jak normalną gre i wszystko działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, stery miałem naaaapraaaawdę stare ;) ale to nie jest problem. Właśnie przeglądałem forum ubi no i okazało się, że parę osób też miało problem ze starforcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem nie ma już możliwości uzyskania klucza do bety? Proszę o jasną odpowiedź, wszystkie linki pokasowane a na fileplanet nic nie znalazlem (mimo iz czytalem newsa o nowych 10000 kluczy). Jesli ktoś coś wie to prosze o odpowiedz. Jesli komus nie dziala gra albo nie bedzie juz gral a posiada klucz to bardzo prosze o przekazanie lub ewentualnie porzyczenie.

gg 1644061

bede wdzieczny za wszelkie informacje

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu ktoś z Wrocławia, Kalisza lub okolic tych miast, kto posiada wersję beta i już w nią grał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten post zamieściłem już na jednym forum (tym głównym) ale sądzę, że wypadałoby wkleić go i tu :)

Hiho all...odczułem wewnętrzną potrzebę podzielenia się z Wami moimi odczuciami z bety...grałem niedużo ale myślę, że wystarczająco by co nieco powiedzieć :)...żeby było mi łatwiej to będę pisał w punktach...no to jazda:

-od czego zacząć? może dźwięk...no cóż, ćwierkające ptaki i te inne prezentują się bardzo ładnie...muzyka jest całkiem, całkiem ale mam nadzieję, że w pełnej wersji przy walce będzie nieco dynamiczniejsza i bardziej wpadająca w ucho (tą z HoMM3 znam na pamięc ;) )...ta w becie jest jakaś taka nie pasująca...chciałbym, żeby jednym z głównych kawałków był ten, który leci przy tym filmiku na stronie głównej HoMMV co jest w takiej słabej rozdzielczości...aaach, tej jest piękny ;]
-co teraz? video? na ten temat nie mogę się za dużo wypowiadać bo aktualnie mam słabego kompa i gram na 1024:700 cuś chyba z Very Low Deatails :P (ale muszę przyznać, że i na tym grafika prezentuje się conajmniej ładnie)
-hmmm...miasta? miasta są wykonane cudownie...przynajmniej dla mnie...chodzi mi tutaj o wygląd, swobodne obracanie, zoom...mniam :)...na początku wkurzało mnie budowanie budynków ale z czasem coraz bardziej przypadało mi do gustu :)...chociaż i tak wolalbym coś w stylu tego z HoMM3...co do wykupowania jednostek te bardzo fajnie dla mnie jest...pasek jednostki na dole jest ładny...jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to do tego, że w każdym mieście (czy to Sylvan, Academy czy Necropolis) jest taka sama komnata, w której wykupuje się jednostki...mogły by się różnić...np. w Necro jakiś cmentarz, w Sylvan ogród itp.
-to może teraz główna mapa po której się poruszamy? no cóz...jak mówiłem grafika jest bardzo ładna (i ja nie dostrzegam jakiegoś cukierkowego klimatu :P)...zamiast jakiś kropek określających jaką drogę przebędziemy do danego punktu, mogłyby zostać strzałki :P...fajnie wygląda jak się przejmuje kopalnie bo z opuszczonej zamienia się w tętniącą życiem (no może przesadziłem :P ) budowle...ślady, które zostawiają po sobie bohaterzy też są bardzo fajne ale chyba za szybko znikają
-no to teraz czas na walkę...jest bardzo efektowna i wielkość pola bitwy nie jest ataka zła ale rzeczywiście mogliby je powiększyć...byłoby lepiej ;]...fajne są takie zbliżenia, które pokazują z bliska zadawane przez daną jednostkę ciosy, chociaż po pewnym czasie to już zaczyna drażnić...dlatego oby była możliwość w opcjach wyłączenia tego
-tak ogólnie to muszę pochwalić jeszcze skille, umiejętności i wogóle bo są naprawdę fajne...mogliby jeszcze zmienić pole na artefakty...bo nie mam pojęcia czemu zrobili dwa rzędy krateczek z symblolami rąk, głowy itd. ;/...o wiele lepiej prezentowała by się narysowana postać z odpowiednio rozmieszczonymi polami...jak w HoMM3 :)...dobrze by też było gdyby zrobili komunikaty powiadamiające o tygodniach bo teraz jest mały żółty napis na dole ekranu, np. "Week of Lion"
-gra ogólnie prezentuje się bardzo dobrze nie licząc masy bugów i niedociągnięć...zrozumiałem też jak przydaje się polska wersja bo mimo, że jestem całkiem dobry w angielskim to o wiele wygodniej jest mi czytać w ojczystym języku :) (najlepsza by była wersja kinowa :P)...podsumowując jeśli zmienią to i owo, poprawią wszystkie bugi, będzie spolszzenie dobre to szykuje się Hiper Machina Zjadająca Czas zwana również Heroes of Might and Magic V :)...rozposiałem się trochę to już kończę...Nararara

PS. Screen tylko jeden bo więcej zapomniałem zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie odkrylem przyczyne trzeszczącego dzwięku w Heroes V. Gdy otorzylem dzwieki Winampem byl ont czsty i wyrazny i wywniskowalem ,że jest to jakis blad gry który powodóje zle odtwarzanie muzyki .
Napoczadku napisalem że prawie odkryłem tą przyczene ponieważ nie jestem na 100% o tym przekonany
Zaówazylem takze ze w alphiem Heroes V muzyka byla w formacie MP3 i bylo ok nic nie trzeszczalo a w becie muzyka jest w formacie OGG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle to wszyscy wiemy ;)

Już wiele osób tak próbowało... Trzeba tylko coś zrobić, żeby gra poprawnie korzystała z dźwięku, ale tym się już zajmą twórcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować