Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Och, jakżem dawno nie udzielał się w tym wątku! :)
Kto oglądał w sobotę film "Tajemnica Brokeback Mountain" na TVN? Według mnie jest to piękny, ciekawy i wzruszający film, ale wzruszyłem się, jak Ennis Del Mar dostał wiadomość, iż Jack Twist nie żyje. ;(

A przed chwilą skończył się jeden z filmów o Jamesie Bondzie na TVP1. Wymiatał ten film, tyle powiem. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:01, Piterus_Von_Drackus napisał:

> Po dosyć długiej tygodniowej przerwie tj. rozstaniu z tematem witam wszystkich punktualnie

> o godzinie 00:00. Przynajmniej według mojego zegarka :P.

Witaj, witaj. Nawet wg gramowego trafiłeś z czasem :)


Chciałem bardziej rozwinąć tego posta ale bym się nie wyrobił z czasem ;p;p;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:02, Kalejdoskop86 napisał:

Och, jakżem dawno nie udzielał się w tym wątku! :)
Kto oglądał w sobotę film "Tajemnica Brokeback Mountain" na TVN? Według mnie jest to
piękny, ciekawy i wzruszający film, ale wzruszyłem się, jak Ennis Del Mar dostał wiadomość,
iż Jack Twist nie żyje. ;(

Moja matka miała odruchy wymiotne jak się zapinali :P ale obejrzała do końca ;)

Do końca tygodnia mam ułożyć kawałek próbnej matury z WoSu + klucz odpowiedzi... :s masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:04, turbol napisał:

Moja matka miała odruchy wymiotne jak się zapinali :P ale obejrzała do końca ;)

Zapinali? Chodzi ci o scenę w namiocie czy tą, w której się całowali i żona Ennisa to widziała? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:05, Kalejdoskop86 napisał:

> Moja matka miała odruchy wymiotne jak się zapinali :P ale obejrzała do końca ;)

Zapinali? Chodzi ci o scenę w namiocie czy tą, w której się całowali i żona Ennisa to
widziała? :D

namiot :P a jak się całowali to był tekst "o Boże..." i odwrócenie głowy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../


Osobiście miałem przyjemność obejrzeć ten film, który zaskoczył mnie pozytywnie. Mamy w nim opisaną historię dwójki gejów, którzy muszą żyć w trudnych czasach, gdzie homoseksualistów piętnowano jeszcze bardziej niż dziś. Ale uczucie zwyciężyło, i choć odstające od normalności, to jednak miłość to miłość. Wielka szkoda Heatha Ledgera, bo był bardzo świetnym aktorem, i jestem pewien, że gdyby żył, dołączyłby do czołówki aktorów w Hollywood. A scena, kiedy Eenis znajduje zakrwawioną kurtkę Jacka w jego pokoju jest na prawdę wzruszająca. Rzekłem, i spać poszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:04, Davw napisał:

> > Po dosyć długiej tygodniowej przerwie tj. rozstaniu z tematem witam wszystkich
punktualnie
>
> > o godzinie 00:00. Przynajmniej według mojego zegarka :P.
>
> Witaj, witaj. Nawet wg gramowego trafiłeś z czasem :)

Chciałem bardziej rozwinąć tego posta ale bym się nie wyrobił z czasem ;p;p;p.


To trzeba było przy serwerach gramu utworzyć czarną dziurę, która jak wiadomo zagina czasoprzestrzeni i w jej pobliżu zwalnia czas, względem obszarów nie objętych działaniem czarnej dziury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:04, turbol napisał:


Do końca tygodnia mam ułożyć kawałek próbnej matury z WoSu + klucz odpowiedzi... :s masakra...


Hmm... Jesteś... Nauczycielem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:08, Davw napisał:

>
> Do końca tygodnia mam ułożyć kawałek próbnej matury z WoSu + klucz odpowiedzi...
:s masakra...

Hmm... Jesteś... Nauczycielem??

nie... uczniem 2 klasy LO :P takie zadanie dostaliśmy. Zadania mają być "tak dobre, że można by je było umieścić na maturze w maju"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:07, turbol napisał:

namiot :P a jak się całowali to był tekst "o Boże..." i odwrócenie głowy ^^

W namiocie scena trochę była co prawda obrzydliwa, ale całowanie było dosyć piękne. Bo długiej rozłące kochankowie nie patrzyli już, czy ktoś ich obserwuje. Chcieli być razem. :)

A jak myślicie? Będzie najnowsze CD-Action z recenzją G3: ZB i Two Worlds na płycie jeszcze w kioskach? Pobili mnie bodajże przed wyjściem najnowszego numeru, a rodzice się mną opiekowali i nie wiedzieli, że chcę CD-Action, bo sam zapomniałem im powiedzieć. xD

@Harvenar
Zgadzam się w zupełności. Tym bardziej - tak jak mówiłeś - kiedyś bardziej piętnowano homoseksualistów, szczególnie w małych zbiorowiskach ludzi (obaj kochankowie byli cowboyami) , o czym świadczy chociaż pokazanie Ennisowi przez jego ojca linczu jakiegoś geja... ;(
Smutne.

Co do Heath Ledgera to widziałem go tylko w tym filmie i doskonale zagrał twardego, aczkolwiek w głębi uczuciowego faceta. W "Czarnym Rycerzu" nie widziałem go, ale ponoć świetnie Jokera zagrał. Szkoda, że tak szybko odszedł, bo z pewnością byłby w czołówce najlepszych aktorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:07, Piterus_Von_Drackus napisał:


To trzeba było przy serwerach gramu utworzyć czarną dziurę, która jak wiadomo zagina
czasoprzestrzeni i w jej pobliżu zwalnia czas, względem obszarów nie objętych działaniem
czarnej dziury :)


Muahahahahahahaha... Jeszcze nie dobiłem do tego lvl''u. Muszę iść trochę pofarmić i kilka questów strzelić, bo pve zaniedbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kalejdoskop: ja to TV od chyba 3 miesięcy nie oglądałem wiecej jak 5minut. Ale dzisiejszy Bond owszem dobry.
Zapomniałem dzisiaj obejrzeć Die Hard, zawsze mam z tym problem że jak chcę coś obejrzec to zapominam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:09, Kalejdoskop86 napisał:

> namiot :P a jak się całowali to był tekst "o Boże..." i odwrócenie głowy ^^
W namiocie scena trochę była co prawda obrzydliwa, ale całowanie było dosyć piękne. Bo
długiej rozłące kochankowie nie patrzyli już, czy ktoś ich obserwuje. Chcieli być razem.
:)

A jak myślicie? Będzie najnowsze CD-Action z recenzją G3: ZB i Two Worlds na płycie jeszcze
w kioskach? Pobili mnie bodajże przed wyjściem najnowszego numeru, a rodzice się mną
opiekowali i nie wiedzieli, że chcę CD-Action, bo sam zapomniałem im powiedzieć. xD


Współczuć pobicia... Nie wnikam w ten temat.
A co do CDA to powinno jeszcze być, bo premiera była ponad tydzień temu dopiero przecież. Ja jeszcze u siebie widziałem kilka sztuk w sklepach/kioskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:09, turbol napisał:

nie... uczniem 2 klasy LO :P takie zadanie dostaliśmy. Zadania mają być "tak dobre, że
można by je było umieścić na maturze w maju"

No to takie ułatwienie macie, z własnych pytań pisać będziecie, a Ty masz jeszcze jakieś pretensje :P Też bym chciał mieć takie problemy. Ja za to na jutro muszę się nauczyć sporo, m.in. jakie produkty KUKE S.A. mają gwarancje Skarbu Państwa :/ Nazwy tych produktów to na przykład Ubezpieczenie krótkoterminowych należności z tytułu sprzedaży eksportowej (polisa obrotowa i Europolisa) :( To jest dopiero kiszka, bo tego jest jeszcze więcej :)
A tak btw - jutro jadę na pokaz w Śląskim Planetarium ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:11, Davw napisał:

Współczuć pobicia... Nie wnikam w ten temat.

O mało co a bym mógł być kalekom. Dobrze, że bawiłem się telefonem i pod wpływem emocji zostałem uderzony parę razy w plecy w kręgosłup, ale bez jakichś uszkodzeń.

Dnia 03.02.2009 o 00:11, Davw napisał:

A co do CDA to powinno jeszcze być, bo premiera była ponad tydzień temu dopiero przecież.
Ja jeszcze u siebie widziałem kilka sztuk w sklepach/kioskach.

Ja mam nadzieję. Jak Two Worlds było w sklepach z innym czasopismem to nie kupiłem, bo miałem za słaby PC. Teraz mam nowy, wypaśny komputer i nie chcę przegapić CD-Action zwłaszcza, że zawartość do czytania również ma całkiem całkiem. :]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2009 o 00:07, turbol napisał:

namiot :P a jak się całowali to był tekst "o Boże..." i odwrócenie głowy ^^


Wypaczenie... Jak całuje się chłopak z dziewczyną to nic takiego nie ma... No, ale w końcu żyjemy w Polsce, kraju masek, nie? Smuci mnie tylko, że mało jest osób zupełnie tolerancyjnych (jak chyba ja...), cóż... Już sam tytuł pokazuje to, że Polska ma na punkcie homoseksualizmu (i nie tylko) wypaczenie - w oryginale nigdy nie było żadnej "Tajemnicy" :)
Ja właśnie skończyłem oglądać kolejny odcinek "Kyle XY" - dobry jak zawsze... Chociaż... Może trochę mniej ciekawy, niestety :) Ale wszędzie tak jest, nie tylko w wypadku "Kyle XY" :)

Ech... Odsłucham jeszcze parę nagrań i PC wyłączam, chcąc - nie chcąc. Niestety, okres pełnego życia nocnego (ferie zimowe) się zakończył i znów jestem ograniczany przez ramy czasowe "normalnych" ludzi...
Co z tego, że w nocy odżywam, jak muszę kiedyś te sześć godzin (moje zapotrzebowanie na sen) odespać...

...
Forever trusting who we are
...
And nothing else matters...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:15, Kalejdoskop86 napisał:

O mało co a bym mógł być kalekom. Dobrze, że bawiłem się telefonem i pod wpływem emocji
zostałem uderzony parę razy w plecy w kręgosłup, ale bez jakichś uszkodzeń.


Czyli, że dopieprzyli się do ciebie w ramach trwałego zapożyczenia twojej własności?

Dnia 03.02.2009 o 00:15, Kalejdoskop86 napisał:

Ja mam nadzieję. Jak Two Worlds było w sklepach z innym czasopismem to nie kupiłem, bo
miałem za słaby PC. Teraz mam nowy, wypaśny komputer i nie chcę przegapić CD-Action zwłaszcza,
że zawartość do czytania również ma całkiem całkiem. :]]


Osobiście to CDA kupuję dla zawartości pisma i dodatków na coverku w postaci bonusów. Fakt faktem, że jak jest jakaś wypaśna pełna wersja to żal nie zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:17, Mr.M napisał:


Wypaczenie... Jak całuje się chłopak z dziewczyną to nic takiego nie ma... No, ale w
końcu żyjemy w Polsce, kraju masek, nie? Smuci mnie tylko, że mało jest osób zupełnie
tolerancyjnych (jak chyba ja...), cóż... Już sam tytuł pokazuje to, że Polska ma na punkcie
homoseksualizmu (i nie tylko) wypaczenie - w oryginale nigdy nie było żadnej "Tajemnicy"
:)
Ja właśnie skończyłem oglądać kolejny odcinek "Kyle XY" - dobry jak zawsze... Chociaż...
Może trochę mniej ciekawy, niestety :) Ale wszędzie tak jest, nie tylko w wypadku "Kyle
XY" :)

Ech... Odsłucham jeszcze parę nagrań i PC wyłączam, chcąc - nie chcąc. Niestety, okres
pełnego życia nocnego (ferie zimowe) się zakończył i znów jestem ograniczany przez ramy
czasowe "normalnych" ludzi...
Co z tego, że w nocy odżywam, jak muszę kiedyś te sześć godzin (moje zapotrzebowanie
na sen) odespać...


Mi jeszcze pozostał tydzień wolności dlatego zaraz spadam zagłębić się w świat Fallout''a 3.
A co do tej tolerancji to powiem ci, że nie jesteś sam. Też jestem tolerancyjny i to bardzo mocno ale na inny sposób - mi po prostu wszystko zwisa i powiewa. Oczywiście do granic przyzwoitości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:19, Davw napisał:

Czyli, że dopieprzyli się do ciebie w ramach trwałego zapożyczenia twojej własności?

Nie, zaczepiali (w kręgosłup klepali i brzuch, dosyć mocno) i mimo zwracania uwagi nie przestali. Walnąłem jednego w rękę, ręka go zabolała i z dwa razy przywalił... jakieś debile, później oczywiście uciekli jak zwlekłem się z ławki, ale telefonu ani nic nie ukradli. :P
Możemy o tym już skończyć gadać? Nie lubię rozmawiać o swoich problemach tym bardziej o takiej późnej dość godzinie. ;)

Dnia 03.02.2009 o 00:19, Davw napisał:

Osobiście to CDA kupuję dla zawartości pisma i dodatków na coverku w postaci bonusów.
Fakt faktem, że jak jest jakaś wypaśna pełna wersja to żal nie zainstalować.

Prawda, dlatego też byłem trochę zdziwiony faktem, że pytasz się czy w ogóle instalować Two Worlds (patrz wątek o tej grze) .

EDIT: Ja też mam ferie, tj. ostatni tydzień. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować