Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2006 o 22:18, donaan napisał:

moj rekord siedzenia przy kompie to 19h :))


No to podziwiam, że tyle wytrymałeś. Mój rekord to jakieś 12 godzin, tak od 8 rano do 10 wieczorem.
Ide spać. Spokojnych snów wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 02:02, Radek15 napisał:

> moj rekord siedzenia przy kompie to 19h :))

No to podziwiam, że tyle wytrymałeś. Mój rekord to jakieś 12 godzin, tak od 8 rano do 10 wieczorem.
Ide spać. Spokojnych snów wszystkim życzę.


Ja kiedys jak gralem w tibie to od 8 do 3 w nocy bez przerwy jedzenie przy kompie wc i itp juz sam nie wiem chyba w majty xD

Teraz to jestem juz normalny wszystko przez ta durno tibie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



:))) nie do konca mi o to chodzilo z tym 24h ;) - to taki zarcik, ze CDP czuwa 24h. Osobiscie siedze znacznie krocej, a wlasciwie to jestem tu tylko na chwilke:)

Co nie znaczy, ze nie zdazalo mi sie siedziec dluuuuuugo. Ale bylo to baaaardzo dawno temu, w okolicach premier Diablo i Starcrafta, choc chyba wiecej niz 20h nie wysiedzialem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 02:02, Radek15 napisał:

> moj rekord siedzenia przy kompie to 19h :))

No to podziwiam, że tyle wytrymałeś. Mój rekord to jakieś 12 godzin, tak od 8 rano do 10 wieczorem.
Ide spać. Spokojnych snów wszystkim życzę.


hehe a mój to 24h i to nie przy grach tylko przy tworzeniu strony tak mnie wciagneło ze nawet nie zwruciłem uwagi kiedy sie dzien nowy zaczął :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak jestesmy juz przy maratonach - to ja siedziałem 3 doby prawie na okrągło przy okazji premiery diablo 2. udało mi sie to tylko dlatego - ze nie bylo nikogo (sam w domu przez tydzien) kto by mi marudzil na ten temat :D

tylko cos jadłem i pilem i kwitki podlewałem - reszta mojego czasu to komp zajmował :D

- dzis juz spadam - dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bije rekordow w tej kategorii. Najdluzej siedzialem chyba z pierwszymi Pirates! na IBM PC XT - jakies 10 h przy monitorze CGA... nawet sie zle poczulem i juz nigdy wiecej tak nie zrobilem.

Co nie zmienia faktu, ze w tej chwili pracujac rowniez siedze przed komputerem iwele godzin dziennie... zdrowe to to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord to 16 godzin (od 11 do 2 następnego dnia) przy Baldur''s Gate2. Pamiętam, że tak mnie gra wciągnęła, iż nawet nie zdałem sobie sprawy kiedy zrobiło się ciemno za oknem. Jedyne przerwy były na posiłki (2) i kibelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już o rekordach mowa to mój nalezy do mojego kolegi i mnie;) jakiś 32-33 godziny przy Championshipie:) potem kolega przebierając się zasnął na stojąco ;-P serio!:) i wtedy stwierdziłem że czas spac!:) nawet nie wiedziałem czy się przebrałem czy spałem tak jak byłem ubrany:P
oczywiście w ten czas gry prosze doliczyć posiłki jak pizza, frytki, kebab przy kompie oczywiście:)
Wiem że nigdy tego nie zrobię ponownie bo nie dam rady! Ale wtedy.. nagle okazało się że po weekendzie;)
Najgorsze było to że jak zamykałem oczy to łzy lecialy po tych 30 godzinach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bry,

Ostatnio nie mam czasu nic na forum napisać. Dzisiaj wpadłem napisałem postów kilka (1,2, a może i 3 :P) i tyle. Więc chociaż z Wami markami zdąże się pożegnać i dobrych snów Wam życzyć, bo i szkoła się zaczęła i inne zdecydowanie_nie_fajne rzeczy np. studia. Chociaż studia to obecnie moje marzenie, ale to inna kwestia bo studenci pewno właśnie przeklinają ;).

Ważne, że pewno większość poszła już spać więc dobranoc wszystkim życzę, ciesząc się ze chociaż tu udało mi się wypowiedzieć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim którzy tu wpisali swoje rekordy siedzenia przy kompie. Bardzo podnieśliście mnie na duchu :D Myślałem że przesadzam z komputerem , ale widzę że nie mam do was startu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 00:18, Lucek napisał:

Dziękuję wszystkim którzy tu wpisali swoje rekordy siedzenia przy kompie. Bardzo podnieśliście
mnie na duchu :D Myślałem że przesadzam z komputerem , ale widzę że nie mam do was startu :)

Ja, podobnie jak Elwro też nie biję rekordow w tej kategorii. Dlatego się nie wpisywałem. Nigdy mi to do głowy nie przyszło. Ale sporo godzin spędziłem przy pierwszej Civilizacji i pierwszym Master of Orion (no i oczywiście przy Ogame :).
Jako jednorazowe posiedzenia to nie były rewelacyjne wyniki (choć często dopiero słońce mnie odpędzało od kompa), ale gdyby zsumować godziny spędzone przy każdej z tych gier, nawet każdej z osobna, to byłyby niezłe liczby, idące może w setki godzin :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w nocy nie gram tylko się uczę - właśnie po kilku rozmowach telefonicznych zabieram się za napisanie opowiadania po angielsku i nauczenie się kombinacje (dział z matematyki). Nie powinno być ciężko ale zajmie mi to przynajmniej tyle ile gadałem przez telefon :D

Aha witam z powrotem w tym temacie - dawno mnie tu nie było, a przecież nie od dziś jestem nocnym markiem. :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zboczeńcy jeden i drugi :P
A ja właśnie ide spac, żadnego siedzenia przed kompem, jeno zdrowy sen do zdrowej godziny 7:30 oł je :D
i potem 10 godzin na uczelni xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ja też zaraz do łóżeczka, bo jutro o 7.45 odjazd z pod szkoły do Oświęcimia. ;) Zobaczymy jak to tam będzie, ale cały dzień przez to w plecy, a jeszcze jak mnie weźmie na rozmyślania to pewnie i tydzień w plecy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować