Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2006 o 00:52, gaax napisał:

<wyje do księżyca>
tłumem bym dzisiejszych nocnych Marków nie nazwał, zatem ja też nikam ;)


nom - racja :)

ja tez zaraz spadam

pozdrawiam Nocne Marki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze - coś ostatnio osamotniony się czuję :/ jakieś ciekawe dyskusje na forum o tej porze mają miejsce? Jeśli tak to gdzie jeśli nie tu?

Oglądaliście dziś Majewski Szoł? Ja nie przepadam - ale dziś to turlałem się ze znajomymi ze śmiechu - podobno najlepszy do tej pory :D hiehiehieh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 23:48, Martimat napisał:

Kurcze - coś ostatnio osamotniony się czuję :/ jakieś ciekawe dyskusje na forum o tej porze
mają miejsce? Jeśli tak to gdzie jeśli nie tu?


Ludzie do szkoły, albo do pracy... chyba jestes jedyny tutaj z takimi zasobami czasu w nocy ;]
Ja mam wolne, ale lubię sie wyspać, więc spadam i dobranoc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e tam - ja jak nie praca - to szkoła weekend... ale i tak zwykle siedze do 1 lub 2 (3 to juz przeginka - i oczy mi klapią potem w pracy :D )

pozdro :D choc jeden żyw jeszcze :P oprócz mnie

PS: music - that''s what keeps me alive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry sa zle! Pozyczylem od kolegi konsole specjalnie po to, zeby zagrac w Fahrenheit''a na niej. :) Zaczalem tak sie wkrecac, ze nie zauwazylem nawet jak zrobilo sie tak pozno... Jak zwykle wstane calkeim wyspany do szkoly i bede tam siedzial 10 lekcji! Ciesze sie na sama mysl!

(SIC!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2006 o 02:53, gaax napisał:

Czyżbym znów siedział tu sam? No, ale o tej porze to się nie dziwie :)


Nie bądź taki egocentryk- ja akurat w pracy jestem do 8.00:)

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nocnym markiem nie jestem, ale od czasu do czasu nie mogę usnąć przez całą no a później już nie mogę spać. I tak właśnie było dziś. Wszystko zawdzięczam G3, a w szczególności kurierowi, który jeszcze nie przyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 05:45, Vormulac napisał:

Nikogo nie ma? Zapewne wszyszcy grają w Gothica3.

Szkoda czasu na tego gniota... ech... czy niczego już na tym świecie nie da się zrobić porządnie? :/

Wydanie jest genialne... ale na tym się kończą plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, trochę podzielam zdanie. Trochę, bo tylko grałem z 1h (uwolnienie wioski, opróżnienie wszystkich domów z dorobku i pójście z Gornem do buntowników). Dostałem EK razem z dodatkiem do F.E.A.R.a i narazie w niego młóce. Co do G3 do system walki mnie jakoś zniechęca (hack''n''slash w 3d, jakoś tak Diablo 2 mi zalatuje. 1 i 2 też taka była ale jednak dla mnie lepszy był tam system walki. Przyzwyczajenie? Co do grafy, muzy itp. bez zastrzerzeń), natomiast dodatek do F.E.A.R.a wymiata!!! Myślałem, że zejde jak wczoraj w nocy grałem, więcej tutaj:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13311&pid=20

Zobaczymy jaką będzie miał opinie G3 tak po 2 tygodniach, jak każdy pogra itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 21:56, Vormulac napisał:

Hmmm, trochę podzielam zdanie. Trochę, bo tylko grałem z 1h (uwolnienie wioski, opróżnienie
wszystkich domów z dorobku i pójście z Gornem do buntowników)

Przeszedłem nieco dalej i na dzisiaj wyłączyłem... zupełnie nie czuć w tym klimatu Gothic 1, czy nawet Gothic 2... smętna gierczyna, która bardziej odpycha niż przyciąga :(

>Co do G3 do system walki mnie jakoś zniechęca (hack''n''slash

Dnia 03.11.2006 o 21:56, Vormulac napisał:

w 3d, jakoś tak Diablo 2 mi zalatuje.

Mnie się ewidentnie kojarzy z... fable... a takie skojarzenie do ogromny - dla gry

Dnia 03.11.2006 o 21:56, Vormulac napisał:

1 i 2 też taka była ale jednak dla mnie lepszy był tam
system walki.

Jak dla mnie to wszystko tam było lepsze... może poza strzelaniem z łuku.

Dnia 03.11.2006 o 21:56, Vormulac napisał:

Zobaczymy jaką będzie miał opinie G3 tak po 2 tygodniach, jak każdy pogra itp.

Obawiam się, że tyle nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, a mi G3 nie pójdzie :D
A co do Gothiców... Podobał mi się tylko Gothic. G2 średnio (przez ten kod gry, argh).

Wolę zestaw HoMM3 + BG2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 22:08, Adham napisał:

Wolę zestaw HoMM3 + BG2 :)

Heh. Klasyka. HoM&M3 wypas, BG2 też, ale dla mnie lepsze PT (czary, bo fabuła w jednej jak i w drugiej (jako seria) jest świetna). A tak na serio to najlepsze cRPG to: "Betrayal at Krondor" (dużo umiejętności, potężny świat do zwiedzenia (kilkanaście miast, kilkadziedziąst zadań, walka turowa, dla maga mega czary, i fabuła. Gram w nią przynajmiej raz do roku (od A do Z), gierka z 1993r. Inne wypasione cRPG to "Eye of the Beholder I i II" (klimat, mega podziemia, w I na końcu obserwator a II smok, klasyk). Jak zrobię porządek w pokoju to jeszcze może znajdę mapy do EoB, oczywiście sam robiłem, bo w grze nie ma mapy (kartka w kratkę i jedna kratka oznacza jedno pole na danym poziomie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oczywiście HoMM3 i obowiązkowo seria Might and Magic oraz Wizardry... no i naturalnie Gothic, mimo smutnego końca (choć to może nie koniec i może być jeszcze smutniej).

Zauważyłem, że sytuacja g3 jest bardzo podobna do historii mm9... Próba dorównania poprzednikom zakończona rażącym niepowodzeniem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do gier o których mówisz... Cóż... Mam zbyt krótko komputer :) PT niestety mimo chęci nie udało się zdobyć :(
A co tamtych pozostałych gier... "Betrayal at Krondor" wyszło w roku mojego urodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 22:27, Monastor napisał:

Zauważyłem, że sytuacja g3 jest bardzo podobna do historii mm9... Próba dorównania poprzednikom
zakończona rażącym niepowodzeniem :/


Gdy pisałem nie widziałem Twojego posta...

Jeśli jest tak jak mówisz o G3... Seria podzieliła los Heroesów :( Smutne :/
Teraz tak jest - za jakiś czas wszyscy ''ziomale'' będą grać w h''n''s Gothic 4, a o G1 nie będzie pamiętał nikt...
Mam nadzieję jednak, że tak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować