Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Co to, nie ma nikogo?


Nie ma to jak sesyjka gier i filmów dla relaksu po kolokwium z algebry.

[wtorek, 19:15, powrót z kolokwium] - "w co by tu zagrać.. może pyknę sobie chwilkę w herosów.."

[wtorek, 23:15, *burczenie brzucha*] - "oj, chyba zgłodniałem, która to godzina?.. kurczaki pieczone, nici z robienia programów na laboratoria, nie zdążę"

<wstaje od komputera>
[G]łos zza drzwi: "Marek, a co ty się tak długo uczysz?"
[J]a: "Czemu?"
[G]: "Siedzisz cicho, nie wychodzisz..."
[J]: "aaa.."

[środa, 3:00] - "o rany chyba muszę wstać o 11 nad ranem.. koniec tego dobrego. szybki pościk w Nocnych Markach i spać!"


Też tak macie? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 03:13, Marros napisał:

/.../


Całkiem podobnie, tylko że mnie czasami nawet głód nie ruszy od kompa, hehe:D Musiałby by być naprawdę poważny. Jeśli przetrwać pierwszy kryzys to można pociągnąć do śniadania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 01:00, shinian napisał:

Podejrzewam, że zrobił 13 sprawdzianów. Czyli w najgorszym wypadku sprawdził 520 prac.

E, tam... Było tego ledwie trochę ponad 300 ;>
Ale nockę przy sprawdzaniu zarwałem (to żeby na temat było) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, a ja po nauce na koło z analizy dochodzę do wniosku, że... czeka mnie poprawka... idę spać chyba teraz, jutro se wykłady daruję i od rana do tej 17 się pouczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 23:33, walgierz napisał:

E, tam... Było tego ledwie trochę ponad 300 ;>
Ale nockę przy sprawdzaniu zarwałem (to żeby na temat było) :D


A jeżeli można jeszcze spytać to jaki przedmiot? Ostatnio dochodzę do wniosku, że najgorzej mają poloniści. Sprawdzania bardzo dużo, częste sięgnie po słownik- ja jak parę razy przeczytam rórza to już sam nie wiem jak to się prawidłowo pisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na ten tydzień mam chyba już spokój ze sprawdzianami :)
Jakkolwiek muszę zmienić troszkę tryb życia, bo zmęczenie już się skumulowało i zdarzyło mi się zaspać... i to na 8.50 :/

Jutro na 9.45 :) Zobaczymy czy uda mi się zdążyć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja w tamtym tygodniu zaspałem jak miałem na 10 ćwiczenia. Wstałem o 10:30, bez śniadania pobiegłem, żeby obecność mieć :D Ledwo zdążyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe no no ja własnie zastanawiam czy jest wogóle sens iść spac skoro od 8.20 mam zajecia. Odpowiedz jest prosta , nie ma sensu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 05:04, augen napisał:

Hehehe no no ja własnie zastanawiam czy jest wogóle sens iść spac skoro od 8.20 mam zajecia.
Odpowiedz jest prosta , nie ma sensu ;)


Łeee,złę podejście. Zawsze lepiej pospać nawet te 2-3h. Wbrew pozorom to jednak coś daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, to ja wczoraj na wykład z algebry zamiast o 12:15 przyszedłem o 12:50 (na szczęście są przerwy co 45 minut ;) A to wszystko przez NocnoMarkowanie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy się jutro w ogóle na uczelnię wybierać... Zwolnienie mam, więc nie byłoby problemu:) Tylko mnie tak jakoś sumienie gryzie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 23:48, shinian napisał:

A jeżeli można jeszcze spytać to jaki przedmiot? Ostatnio dochodzę do wniosku, że najgorzej mają poloniści. Sprawdzania bardzo dużo, częste sięgnie po słownik- ja jak parę razy przeczytam rórza to już sam nie wiem jak to się prawidłowo pisze:P

Jasne, że można :D
Historia i WOS.
Podobne kłopoty jak u polonistów. Po przeczytaniu po raz setny "żąd" zacząłem się zastanawiać, czy ja przypadkiem nie piszę tego źle :D
Ale i tak powalił mnie Hotkiewicz (powinno być Chodkiewicz) ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 23:01, Marrbacca napisał:

Ehh, i niestety chyba dzisiaj zwaliłem koło z analizy.... i będzie poprawka... no cóż...


Jakbyś pograł w FM, to analizy miałbyś w jednym paluszku.
Poczytaj posty Yarra, to analizę opanujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 22:58, Rafal G napisał:

Tak się zastanawiam, czy się jutro w ogóle na uczelnię wybierać... Zwolnienie mam, więc nie
byłoby problemu:) Tylko mnie tak jakoś sumienie gryzie...;)

hehe to na którym ty jesteś roku, że masz wyrzuty sumienia jak na zajęcia nie idziesz;P
No chyba, że masz wyrzuty bo ze znajomymi z uczelni się nie zobaczysz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 23:34, sodolis napisał:

hehe to na którym ty jesteś roku, że masz wyrzuty sumienia jak na zajęcia nie idziesz;P
No chyba, że masz wyrzuty bo ze znajomymi z uczelni się nie zobaczysz ;D


Na trzecim, choć gdyby nie mały wypadek przy pracy byłbym na czwartym:D A powód wyrzutów odgadłeś prawie w 100%:) Jeszcze bym dodał, że mnie ominie piwko i piłkarzyki na okienku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 23:18, walgierz napisał:

Historia i WOS.
Podobne kłopoty jak u polonistów. Po przeczytaniu po raz setny "żąd" zacząłem się zastanawiać,
czy ja przypadkiem nie piszę tego źle :D


Jak chcesz sobie oszczędzić roboty to zamiast pytań w których "leje się wodę" daj uczniom test uzupełnień
( pamiętam jak tego nienawidziłem nie dało się nic pościemniać :)).

Nigdy nie zapomnę jak prowadziłem lekcje biologii w liceum, w ramach praktyk, raz zrobiłem kartkówkę to jeden gówniarz gumę przykleił do kartki ;]. Szczerze powiem też nie miałem dużego szacunku do praktykantów, ale to co się teraz dzieje w szkołach przechodzi ludzkie pojęcie ;/


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować