Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Ja teraz przesiadam się na TV ;-) nareszcie puszczają "Kryminalne zagadki...."przed północą :-D
Potem spróbuję z tym nowym IRCem powalczyć ;-P
dla wszystkich którzy nie wytrzymają Dobranocka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 23:45, sodolis napisał:

Ja teraz przesiadam się na TV ;-) nareszcie puszczają "Kryminalne zagadki...."przed północą
:-D
Potem spróbuję z tym nowym IRCem powalczyć ;-P
dla wszystkich którzy nie wytrzymają Dobranocka ;-)


ja muszę was (Ciebie) nagabic kiedyś na wspólne słuchanie di.fm -> progressive :) dziś wymiękłem...

ponieważ wspólnie cięzko będzie, to przynajmniej słuchając tego samego w radiu na żywo - co jakiś czas można komentarz żucić ...

jest miło - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 23:37, Arxel napisał:

Zabity Budo będzie stosunkowo mniej przydatny niż żywy. Ale całą rzecz można jeszcze oczywiście dokładniej przemyśleć.

Budo przydatny? Toż to oksymoron xD
Dobra, czasem się przydaje. Ostatnio przeprowadził mnie przez kilka misji w GW :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, wszyscy gdzieś zniknęli... A ja sobie dzisiaj dla odmiany zapodałem Optime Controlling... Słabo mi się już robi od takich głupot... Nie po to na te studia poszedłem:/ Pfeee:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 23:57, walgierz napisał:

Dobra, czasem się przydaje. Ostatnio przeprowadził mnie przez kilka misji w GW :]


Zaiste, wyczyn jego był wielki. :] Swoją drogą ciekawe gdzie się teraz podziewa. Mam 3 warianty:

a) szuka sobie nowego awatara.
b) przeprowadza kogoś przez misje w GW (zapewne tym razem jakąś młodocianą Japonkę. Bez urazy walgierz, ale wydaje mi się, że taka odmiana byłaby dla niego atrakcyjna ;))
c) wyłączył kompa i bierze udział w realnym życiu.

odpowiedź c wydaje się mało prawdopodobna. Zastanowię się jeszcze pomiędzy a a b. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 00:16, Rafal G napisał:

Hmmm, wszyscy gdzieś zniknęli... A ja sobie dzisiaj dla odmiany zapodałem Optime Controlling...
Słabo mi się już robi od takich głupot... Nie po to na te studia poszedłem:/ Pfeee:/

A po co? Uczyć się? Hah, kumpel potraktował kumpla takim tekstem: Ty tu na studia przyszedłeś czy się uczyć? :) Coś w tym chyba jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 23:51, Martimat napisał:

ja muszę was (Ciebie) nagabic kiedyś na wspólne słuchanie di.fm -> progressive :) dziś
wymiękłem...

Byłem parę razy w "Laboratorium" tam chyba leciała muzyka progresywna ;-) zapodaj jakieś zespoły żebym, coś skojażył ;-D

Dnia 15.01.2007 o 23:51, Martimat napisał:

ponieważ wspólnie cięzko będzie,

w sumie jeśli chodzi o forum to w realu z tobą chyba najszybciej bym browarka wypił przy tej muzyce :-D
>to przynajmniej słuchając tego samego w radiu na żywo - co jakiś czas można komentarz rzucić ...
mnie tam "mięso" nie rusza ;-D

walgierz ostatni w empiku widziałem dodatek do Dungeon Sidge 2 - pt."Broken World" na okładce napisali, że na specjalne życzenie graczy dostępna jest nowa klasa - kradnolud :-DDD
Nie wiedziałem, że masz takie chody :-DDD

Arxel Budo powinien zarzucić jakiegoś avatara z "Azumi" film poprostu wymiata ;-)

PS. Sory, że jeden post do wszystkich ale właśnie jest przerwa w "Zagadkach....";-P
Niedługo podobno mają puszczać "Zagadki...Majami" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 00:37, VaRIaT napisał:

> Słabo mi się już robi od takich głupot... Nie po to na te studia poszedłem:/ Pfeee:/
A po co? Uczyć się? Hah, kumpel potraktował kumpla takim tekstem: Ty tu na studia przyszedłeś
czy się uczyć? :) Coś w tym chyba jest...


Wiesz, ja bym jeszcze przebolał naukę do przedmiotów, które są zgodne z moim kierunkiem. Ale jacyś ludzie oprócz nich dodają mi takie rzeczy do nauki, że ręce opadają... A że cały semestr piwko zamiast książek częściej gościło w mojej ręce - teraz mam ostrą jazdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 00:39, sodolis napisał:

Arxel Budo powinien zarzucić jakiegoś avatara z "Azumi" film poprostu wymiata ;-)


Hmm, jakoś nie kojarzę tego filmu. Mógłbyś mi go troszkę przybliżyć? (gatunek, fabuła itp. uprzedzam czepialskich - wiem że to wszystko znalazłbm na google, ale ja preferuję rozmowę z człowiekiem ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 00:39, sodolis napisał:

mnie tam "mięso" nie rusza ;-D


mięso? jesli muwisz o łupance & coś pop-ularnego ... to nie o tym mówiłe

na www.di.fm kanał progressive, ten rodzaj muzyki jak sama nazwa wskazuje - jest zmienny i ma "dwa bieguny"

posłuchaj czasem, na sieci nawet jakbyś sie uparł ... nawet pirackiego mp3 nie uświadczysz, jedyne co to można do celów własnych nagrywać "z radia" :) reszta tylko na vinylach :)

na napój chmielowy się dogadamy myslę - karnawał przecież, tylko niech sesje trochę popchnę (chociaż troszeczkę)

CSI ... nudziło mi sie - w polsce stare odcinki lecą... Miami, Las Vegas, New York ... widziałem większość będą c w UK; najlepsze były "crossoverry" - połączenia np. Ekipa z Miami i z Nowego Jorku rozwiązujący jedną sprawę :D

pozdro - spadam LuLu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 00:39, sodolis napisał:

PS. Sory, że jeden post do wszystkich ale właśnie jest przerwa w "Zagadkach....";-P Niedługo podobno mają puszczać "Zagadki...Majami" :-D

-> Ale to chyba na Polsacie. Przy okazji rozwalilo mnie tlumaczenie Prison Break''a - Skazany na smierc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 01:14, LifaR napisał:

-> Ale to chyba na Polsacie. Przy okazji rozwalilo mnie tlumaczenie Prison Break''a - Skazany
na smierc :D

Bo to nie jest tłumaczenie z angielskiego na polski... najpierw przetłumaczyli z angielskiego na niemiecki, potem z niemieckiego na francuski, a na koniec z francuskiego na rosyjski i dopiero z rosyjskiego na polski. Po drodze już im się zgubiło oryginalne znaczenie ;)

Hmm... zaczynam gadać głupoty ^^''
Chyba lepiej pójdę spać, albo porobię nocne zdjęcia

Dobranoc wszystkim nocnym markom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 01:02, Arxel napisał:

Hmm, jakoś nie kojarzę tego filmu. Mógłbyś mi go troszkę przybliżyć? (gatunek, fabuła itp.
uprzedzam czepialskich -

Jak pewnie zauważyłeś Budo gustuje w kinie azjatyckim;-) "Azumi" również do niego należy.Akcja toczy się w czasie międzyepoką "kraj w wojnie" i "edo"- powiedzmy nasze średniowiecze;-)
Tytułowa dziewczyna została wychowana wraz z dziewięcioma chłopcami przez doskonale wyszkolonego samuraja, na odciętej o świata "farmie" w górach. Zostali wyszkoleni na doskonałych zabójców a ich misją było zabicie każdego władcy który dążyłby do wybuchu wojny...
Jak chcesz mogę ci zdradzić fabułę, ale lepiej samemu obejżeć.
W filmie jest dużo przemocy, efektownych i czesto realnych pojedynków, fabuła bardzo mi się podobała zwłaszcza jak na film azjatycki. Ale najważniejsze jest to, że Azumi jest jedną z najładniejszych dziewczyn jakie widziałem ;-DDD
>wiem że to wszystko znalazłbm na google, ale ja preferuję rozmowę

Dnia 16.01.2007 o 01:02, Arxel napisał:

z człowiekiem ;)).

no to tak jak ja ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 01:03, Martimat napisał:

na www.di.fm kanał progressive, ten rodzaj muzyki jak sama nazwa wskazuje - jest zmienny i
ma "dwa bieguny"
posłuchaj czasem, na sieci nawet jakbyś sie uparł ... nawet pirackiego mp3 nie uświadczysz,
jedyne co to można do celów własnych nagrywać "z radia" :) reszta tylko na vinylach :)

poszukam i zobaczymy, mam znajomą która chyba tego słucha także jakieś źródło będzie ;-D

Dnia 16.01.2007 o 01:03, Martimat napisał:

CSI ... nudziło mi sie - w polsce stare odcinki lecą... Miami, Las Vegas, New York ... widziałem
większość będą c w UK; najlepsze były "crossoverry" - połączenia np. Ekipa z Miami i z Nowego
Jorku rozwiązujący jedną sprawę :D

I tak mam zamiar wyjechać do pracy do WB także może "dwie pieczenie...";-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 01:18, Monastor napisał:

> -> Ale to chyba na Polsacie. Przy okazji rozwalilo mnie tlumaczenie Prison Break''a
- Skazany
> na smierc :D

Widziałem lepsze tłumaczenia. Np. film " Fluke" (czyli po prostu imię psa...) przetłumaczono na "Psie łzy"
Po co takie kretyńskie tłumaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2007 o 01:18, Monastor napisał:

Bo to nie jest tłumaczenie z angielskiego na polski... najpierw przetłumaczyli z angielskiego
na niemiecki, potem z niemieckiego na francuski, a na koniec z francuskiego na rosyjski i dopiero
z rosyjskiego na polski. Po drodze już im się zgubiło oryginalne znaczenie ;)

Faktycznie coś ci się pomieszało w Rosji zabronione jest tłumaczenie na j. polski xD

LifaR Oglądałem filmy w telewizji, które wcześniej widziałem na kompie (orginały oczywiście) i muszę powiedzieć, że takie tłumaczenie tytułu odzwierciedla tłumaczenie teksty, poprostu śmiech na sali ;(
Od tamtej pory jak ognia unikam, wszelkiego typu lektorów i napisów (chyba, że fanowskich, są o niebo lepsze)
Oczywiście filmy japońskie z napisami oglądam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 03:37, CermatoX napisał:

E gdzie są wszyscy?:P


Wiesz, niektórzy muszą wstać o szóstej, czy innej pogańskiej godzinie ;).
A odpowiadając bezpośednio na Twoje pytanie - na ircu ich nie ma, więc też się zastanawiam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 07:08, Furrbacca napisał:

> E gdzie są wszyscy?:P

Wiesz, niektórzy muszą wstać o szóstej, czy innej pogańskiej godzinie ;).
A odpowiadając bezpośednio na Twoje pytanie - na ircu ich nie ma, więc też się zastanawiam
:D.

Jaki irc? Jaki chat? Gram.pl ma kanał ircowy?? :D Coś nie jestem w temacie. ;p
Wybaczcie, że w ciągu dnia... to się więcej nie powtórzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować