Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Nom, temat chyba jest. :) Mamy rozmawiać o gramircu. :D
Witam markowiczów.
Gramirc to dobry pomysł. Ludzie będą mogli sobie "w kupie" pogadać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 23:08, mefiperes napisał:

Nom, temat chyba jest. :) Mamy rozmawiać o gramircu. :D
Witam markowiczów.
Gramirc to dobry pomysł. Ludzie będą mogli sobie "w kupie" pogadać. :)

Może mniej spamowania będzie xD
Próbowałem już się tym bawić i mogę powiedzieć, że pewnie nieraz będę kożystał ;-)
A muszę powiedzieć, że jak pierwszy raz wszedłem to nawet się nie przywitałem (ależ ze mnie cham) xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GramIrc - fajna rzecz, tylko niektórzy uważają, że to chat. Przez chwilę nawet sam tak myślałem, na szczęście w porę doprowadziłem się do porządku.

Tak w ogóle to miałem jutro o 7:20 jechać do Lbn, ale na Gałczyńskim jedzie EP08, grzech nie iść i nie sfocić. Najwyżej pojadę tą o 9:10, a co. Zajęcia nie zając, nie uciekną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 23:08, mefiperes napisał:

Nom, temat chyba jest. :) Mamy rozmawiać o gramircu. :D
Witam markowiczów.
Gramirc to dobry pomysł. Ludzie będą mogli sobie "w kupie" pogadać. :)

A jak wszem i wobec wiadomo w kupie siła. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze czy wy wszyscy w tym samym czasie się tu pojawiacie (w zasadzie to MY :D )

no ja wchodze - ostatnie patrze posty z ok. 12 w dzień... sprawdzam maila .... wracam aby cos napisac... a tu TŁUM :D

jak jeden mąż :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 23:15, Martimat napisał:

kurcze czy wy wszyscy w tym samym czasie się tu pojawiacie (w zasadzie to MY :D )

no ja wchodze - ostatnie patrze posty z ok. 12 w dzień... sprawdzam maila .... wracam aby cos
napisac... a tu TŁUM :D

Jak chcesz zobaczyć (moim zdaniem) hit dnia to patrz http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=17789&u=51
Jeden z niewielu wątków (tak długich) w którym prawie każdy user dostał ostro po łapa (zresztą zasłużenie) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Jak jestem na necie, to zawsze włącze gramirca. :) Moje oczy jakoś się wyrabiają z czytaniem wszystkiego. :P
Ja już przyswoiłem sobie nazwę "GramIrc". Już na to "czat" nie mówię. :D

W końcu porządnie wypocznę, bo mam jutro na 9:00. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 23:24, Rafal G napisał:

Z Was się naprawdę ostatnio robią wieczorne marki.... Ludzie - jest 23! Jaka tu noc?? Jakie
tu marki?? Jest wcześnie:) Bardzo nawet:)

Jak wchodzę o 3.00 to już nie ma z kim gadać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

I szczerze mówiąc o te kilkadziesiąt postów za dużo w tym temacie. Tyle bluzgów, nieprzestrzegania jakichkolwiek zasad tudzież zwanych dobrym wychowaniem. A o poprawnej polszczyźnie to już nawet boję się wspomnieć. Doskonały przykład jak nie powinno się zachowywać (pisać) na Forum. Popieram Rezima w całej rozciągłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 23:25, Darkstar181 napisał:

Jak wchodzę o 3.00 to już nie ma z kim gadać;)


No tak:) Ale jeśli mamy zaczynać o 23 to trzeba zmienić nazwę tematu:) Może na "wieczorne jacki - temat dla tych, którzy nie idą spać od razu po Muminkach":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 23:25, Darkstar181 napisał:

Jak wchodzę o 3.00 to już nie ma z kim gadać;)

A to fakt :) Ci, którzy siedzą o tej porze się nie ujawniają coś ;) A z kolei ostatnio temat ożywa koło 21, a ta godzina z nocą chyba nie ma wiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 23:30, mrosi napisał:

/.../

I szczerze mówiąc o te kilkadziesiąt postów za dużo w tym temacie.

Wiem, że to ma mało wspólnego z tematem, ale słyszałem, że TYHE zrobiła raz "łapankę" celowo pozwalała dopisywać się do tematu, z góry przeznaczonego do kasacji, a potem pojechała po wszystkich az miło ;-)
(jest to wiadomość zasłyszana, więc może to poprostu już legenda TYHE ;-) jakiś user dłużej siedzący może pamięta )
Tyle bluzgów, nieprzestrzegania

Dnia 16.01.2007 o 23:30, mrosi napisał:

jakichkolwiek zasad tudzież zwanych dobrym wychowaniem.A o poprawnej polszczyźnie to już nawet
boję się wspomnieć.

Zapomniałeś o rasizmie i mega spamie ;-P
>Popieram Rezima w całej rozciągłości...
mowa :-D uwielbiam takie akcje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 23:41, sodolis napisał:

(jest to wiadomość zasłyszana, więc może to poprostu już legenda TYHE ;-) jakiś user dłużej
siedzący może pamięta )


Nie wiem, czy przypadkiem kNOT tak nie robił... TYHE zresztą chyba też tak raz zrobiła. Oczywiście nie mam dowodów w postaci postów, ale coś mi w głowie świta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zastanawiam się cały czas co tego typu ludzie (uczestnicy tamtego tematu) szukają na Forum. Zrozumienia dla swojego ilorazu inteligencji w granicach 30? Czy może nie mają się gdzie wyszumieć? Nie mam pojęcia.

@Arclight
Im częściej słyszę o kNoT(cie) tym bardziej się cieszę, że nie było mnie w jego czasach na Forum. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować