Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2007 o 23:15, BriaTharen napisał:

> Jak nie ma jest:) Ekhmm, skąd powróciłaś?? Że zadam takie niedyskretne pytanie;)
Skąd tego nie wiem... ;) ale wiem, że powróciłam na to forum po długiej, dłuuugiej przerwie...
od wakacji mnie tu nie było... :]


To zapraszam na irc''a z tego co widzę to tam całe" markowe" towarzystwo się przeniosło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 23:25, shinian napisał:

To zapraszam na irc''a z tego co widzę to tam całe" markowe" towarzystwo się przeniosło:P

To już nie będzie Nocnych Marków?:) Nie poddawajmy się! Jest tu ktoś? Ktokolwiek? Bo się tam zaraz wybiorę do Was! No dobra - sami tego chcieliście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 23:25, shinian napisał:

To zapraszam na irc''a z tego co widzę to tam całe" markowe" towarzystwo się przeniosło:P


Hehehe
Też takie wrażenie odniosłem.
Tam nawet bardzej pasuje taki spam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 23:40, walgierz napisał:

Tam nawet bardzej pasuje taki spam :D


Spam? Spam?!
Przecież tutaj co noc toczą się poważne dyskusję na temat tego kto co akurat robi na jutro, na którą ma, co ma i dlaczego ta noc będzie zje****. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wieje- myślałem że nie wócę - musiałem przestawić autko bo się lampa podejrzanie chwiała:(
100 kilowym facetem rzuca jakbym był po paru głębszych;/

Oby do rana- prądu też nie ma ale mam generator, w ostateczności ups:)

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie się coś dziwnego działo.
Najpierw tylko duży wiatr, później zerwał się... ogromny wiatr, lampy na ulicy gasły, aby za chwilę się zapalić znów. Później grad, ale okna wytrzymały to bombardowanie.
Teraz mam spokój i... ładnie pachnie na dworze, troszkę tak jak po deszczyku w lecie.

Widzę, że wszyscy śpią... ja się wyrobiłem dziś do 1 i teraz lulu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 01:10, Vaxinar napisał:

Widzę, że wszyscy śpią... ja się wyrobiłem dziś do 1 i teraz lulu. :P


U mnie było jeszcze ciekawiej- wschód Polski. Na moment zerwał się podmuch i po 30 sekundach było po wszystkim. Od 4h kompletna cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 01:15, shinian napisał:

U mnie było jeszcze ciekawiej- wschód Polski. Na moment zerwał się podmuch i po 30 sekundach
było po wszystkim. Od 4h kompletna cisza.

E tam - największa wichura była na Dolnym Śląsku. W Karkonoszach prędkość wiatru dochodziła do 220 km/h. Sam miałem nieprzyjemność utknąć w tramwaju, z powodu braku prądu. Dla podwyższenia dramaturgii przez pół godziny nie działały telefony komórkowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 23:15, BriaTharen napisał:

> Jak nie ma jest:) Ekhmm, skąd powróciłaś?? Że zadam takie niedyskretne pytanie;)
Skąd tego nie wiem... ;) ale wiem, że powróciłam na to forum po długiej, dłuuugiej przerwie...
od wakacji mnie tu nie było... :]


Widzisz - Ty wczoraj powróciłaś, a ja odszedłem... To znaczy prąd mi odszedł... Na szczęście też już powrócił:)
W każdym razie - witamy z powrotem:) (tzn. Ciebie witamy:) nie prąd;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Może niekoniecznie horror. Ale coś pod to. Byłem z żoną na "Apocalypto" Gibsona. Powiem, że trochę mniej krwi niż w Pasji, zle podobnie pod względem estetycznym, natomiast film jak dla mnie extra, choć może ja miałem inne wyobrażenie o cywilizacji Majów. A może to Gibson się myli....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 22:51, mrosi napisał:

Warto. No chyba, że jesteś wrażliwy na krwisto-obrzydliwe sceny, to lepiej się zastanów.....

Jeśli o to chodzi to nie jestem na to wrażliwy więc skusze się na ten film:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 22:51, mrosi napisał:

Warto. No chyba, że jesteś wrażliwy na krwisto-obrzydliwe sceny, to lepiej się zastanów.....

Wszystko w telewizji (na świecie też) jest tak przesiąknięte przemocą, że teraz nawet małolaty są przyzwczajone do widoku krwi "cieknącej z ekranu", także chyba ten powód, żeby nie obejżeć filmu już odpada ;-). Jestem tylko ciekawy jak to jest z prawdą historyczną w tym filmie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak się na ten film nie skuszę. Gibson nie musiał przedstawiać wszystkiego zgodnie z pradą i wiele rzeczy mogłobyć zmyślonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 23:03, deih napisał:

Ja jednak się na ten film nie skuszę. Gibson nie musiał przedstawiać wszystkiego zgodnie z
pradą i wiele rzeczy mogłobyć zmyślonych.


To Prada już sie miesza w przemysł filmowy?
;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2007 o 23:21, Budo napisał:

To Prada już sie miesza w przemysł filmowy?

Taa słyszałeś takie pogłoski?! ;P. Oczywiście miało być prawda... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować